הכל ברוח טובה, בהומור אין סופי

מכון כושר זו כמעט יריה ברגל למי שאוהב אוכל טוב ושתיה ובגילנו המופלג אנחנו נאנקים, מתאמצים ו....אוכלים ונהנים. לגבי הקמטים, אני גאה בכל אחד ואחד, מאחורי כל אחד מהם יש סיפור וכולם שלי ביושר, לא מוותרת עליהם.

את רצינית

הגיל עושה לך דברים לא ממש טובים ????? מה בדיוק הבעייה ??

ואגב,

אני מאד נהנית מהשנינות וחוש ההומור שלך. בחורה כלבבי.

אוייש אני מסמיקה

תודה לך. גם אני נהנית לקרוא אותך!

הכל ברוח טובה, בהומור אין סופי

מכון כושר זו כמעט יריה ברגל למי שאוהב אוכל טוב ושתיה ובגילנו המופלג אנחנו נאנקים, מתאמצים ו....אוכלים ונהנים. לגבי הקמטים, אני גאה בכל אחד ואחד, מאחורי כל אחד מהם יש סיפור וכולם שלי ביושר, לא מוותרת עליהם.

כך גם צריך להיות . חוסר ההשלמה עם הגיל הוא המכשול הכי גדול , מעבר לקמטים , ולכל מיני "מריעין בישין"שבאים עם השנים ! הכל מתחיל ונגמר בראש אם רוצים הוא נשאר צעיר ורענן וקצת יותר מנוסה וחכם !

אל תגיד לי

שלך אף פעם , אפילו לא פעם אחת ,לא קרה שקנית והצטערת אפילו לא פעם אחת ???

אני???

מז'תמרת?? תמיד...עוד שאני בחנות..

חחחחחחחחחח

חכם!!!!!!!!!!!!!!!!!

כך גם צריך להיות . חוסר ההשלמה עם הגיל הוא המכשול הכי גדול , מעבר לקמטים , ולכל מיני "מריעין בישין"שבאים עם השנים ! הכל מתחיל ונגמר בראש אם רוצים הוא נשאר צעיר ורענן וקצת יותר מנוסה וחכם !

ועל זה אין מה להוסיף!!!

אוייש אני מסמיקה

תודה לך. גם אני נהנית לקרוא אותך!

מצויין, אז נמשיך.

קניתי אותה

את השמלה הזו , שמלה יקרה, צבע אדום יין. שמלה שמחמיאה , שיושבת על הגוף כמו כפפה . המוכרת אמרה "וואוו" את חייבת לקנות אותה , היא כאילו בשבילך נתפרה ! היה לי אירוע שרציתי בשבילו להיות מאוד מיוחדה ! אז קניתי אותה , את השמלה האדומה . לאירוע לא הלכתי , בדקה ה- 90 את הגעתי ביטלתי איכזבתי, והתאכזבתי! את הארון סידרתי ... והיא הביטה בי ואני מביטה בה חזרה מה אעשה בה בשמלה האדומה שכבר הפסיקה להיות מתאימה ! קרה לכם שקניתם בגד בהתלהבות והוא נשאר שם בארון להזכיר לכם מעשי טיפשות ?!

אז אולי תתרמי את השמלה לנזקקים לפחות שמישהו אחר ישתמש בה

ככה גם תפני מקום בארון לבגד חדש וגם תעשי מצווה.

תשמעי

לא יודע אם זה מנחם אותך אבל גם לגברים זה קורה ! זה קרה לי לא מעט פעמים .

קניתי אותה

קצת לפני פסח ואני כל הזמן משכנעת את עצמי שאולי , אולי , אצטרך אותה. אם אזרוק בוודאי אצטער !! אבל היום הוצאתי אותה מהארון והנחתי בצד , והפתק עם המחירמשתלשל ומתנדנד, קורץ לי כאילו אומר : לא חבל כל כך יקר .....

אני חייבת להתוודות

אצלנו בבית אני לובשת את המכנסיים. כבר שנים לא קניתי שמלה.

זה בגלל הגודל.. או שזה הטבע (בטבע)..

זה בגלל הצבע

לא הבנתי, איזה צבע ?....

האם את צבע מוקה?.... נחמד , ומלבלב גם לי יש משהו מזה

רגע

אתה צבעוני ? מה זה "משהו מזה " אתה חצי מוקה וחצי....מה?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים - סלון שיחות
בחר
בחר