אסף יש לי כמה קבצים שאולי תרצה להוסיף לפורום למשל סקין שר הטבעות חלק מהסאונד טרק של הסרט (אני יכול להסיג את כולו)

רק בקש

הינה אני מבקש:)

אתה יכול להעלות אותם לכאן כקובץ מצורף להודעה למייל שלי יש קצת בעיות של מיילים מעל 1 מגה ,אז עדיף להעלות ישירות לכאן כקובץ,או קבצים אני אקח אותם אעלה אותם ללוח הקבצים. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

האם אין פה הפרה של ז"י?

לפחות בחלק של הקול?

הכל תלוי בכמה דברים

אם זה לא כל היצירה בשלמותה אז בהחלט ניתן לפרסם דברים כאלה בלי שום סכנה לפגיעה בזכויות יוצרים, כל מקרה לגופו. ברעיון הכללי של העיניין לרוב לפחות בנושא של קטעי הסאונד -אם נילקחים כמו שהם לרוב זה יכול להחשב כהפרה של ז"י. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

הינה אני מבקש:)

אתה יכול להעלות אותם לכאן כקובץ מצורף להודעה למייל שלי יש קצת בעיות של מיילים מעל 1 מגה ,אז עדיף להעלות ישירות לכאן כקובץ,או קבצים אני אקח אותם אעלה אותם ללוח הקבצים. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

הנה חלק (אהוב עלי אישית) מהסאונד טרק

הכל תלוי בכמה דברים

אם זה לא כל היצירה בשלמותה אז בהחלט ניתן לפרסם דברים כאלה בלי שום סכנה לפגיעה בזכויות יוצרים, כל מקרה לגופו. ברעיון הכללי של העיניין לרוב לפחות בנושא של קטעי הסאונד -אם נילקחים כמו שהם לרוב זה יכול להחשב כהפרה של ז"י. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

לא.

על כל יצירה או חלק ממנה יש זכויות יוצרים. רוצה דוגמה לתביעה על הפרת זכויות יוצרים למרות שהיה מדובר בחלק מהיצירה? פנתרה נגד חברת אי.די אשר לקחו בעצם את החלקים השקטים מהשיר THIS LOVE ותקעו אותם בשלב 18 בדום 2.

זה לא אותו מקרה,

מקרה כזה בו מעלים חלק יצירה ,זאת כדי שאחרים ישמעו את היצירה, יאהבו אותה, ויחליטו אולי שהם רוצים לקנות את היצירה השלמה, אם אתה עושה שימוש מסחרי בחלק מהיצירה -אז בוודאי יהיה לך כאן עסק עם פגיעה בזכויות יוצרים אלא אם שיתפתה אותם ברווחים - לא כך הדבר כאן, אין כאן שום רצון או ניסיון לעשיית רווח,ו הדבר רק מעודד את קניית הדיסק המקור, אז לא אין כאן פגיעה בזכויות יוצרים. אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

האמנים לא חייבים להרשות להעלות חלק מהיצירה

נכון הם לא חייבים

ואם הם יודיעו שזה לא מקובל עליהם ,אז שום יצירה /חלק יצירה שלהם לא יועלה . אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים

ההפך.

אסור שזה יעלה כל עוד הם לא הודיעו שזה בסדר מבחינתם. זה הקו שעליו אתה צריך לפעול אם ברצונך ליצור פורום רציני ומכובד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הטולקינאים
בחר
בחר