מאיפה הם הגיעו ולאיפה נעלמו?

האלפים לעזרת רוהאן? הסצינה שהעץ הורג את האורק? הדיאלוגים שאחרי הקרב על המבצר? כמו הסרט הקודם גם הסרט הזה מחסיר סצינות רבות וטובות שרציתי לראות אך עובדה זו אינו מורידה מעוצמת הקרבות ששופרו בסרט זה בצורה משמעותית וההומור שנלקח צעד אחד קדימה, קדימה לשלישי. (סורי שאני דוּחַף)

החסרת משהו...

האנטים שלא מוכנים לצאת לקרב? ואני חיכיתי ליער שבולע את האורקים - זה אמור להיות מרהיב.

ועוד משהו...

אולי אני טועה, אבל אני לא זוכרת את כל הקטע עם ארגורן, שכמעט נהרג. זאת הייתה תוספת כדי להראות את כל סיפור האהבה, נכון?

החסרת משהו...

האנטים שלא מוכנים לצאת לקרב? ואני חיכיתי ליער שבולע את האורקים - זה אמור להיות מרהיב.

קישור מעניין

אני חושב שכל מי שאוהב את הסרט צריך להכנס לפה

עוד כמה...

הפגישה המחודשת לאחר כיבוש אייסנגרד... Shelob (בספר הזה, לא?), Eomer גורש?! מה פתאום! הוא נכלא ושוחרר לאחר סילוקו של Grima. לא הוא מגיע לעזרה ב-Helm's Deep... בת אחותו של המלך נשארה באדורס ולא יצאה לHelm's Deep, לא? תקנו אותי אם אני טועה...

אבל למה אתה כותב לי את זה? כתוב את זה כתשובה למי שעשה את הרשימה!

למה שלא תכתוב בפורום 'שני המגדלים' של קהילת טולקין? הרבה יותר נוח ולא צריך רישום מוקדם. גם כותב ההודעה יוכל לענות לך. קישור לפורום

לץ קופץ יקר...

אני מצטער אם פגעתי ברגשותיך... קבל את התנצלותי...

הלץ -מן הסתם הבחור כבר נירשם בוואלה ,ואין לו שום בעיה לכתוב כאן,

כאן זה המקום המתאים לדברים מסוג זה ,אם הוא ירצה הוא יעלה את זה גם בפורומים אחרים, אבל לדעתי מספיק פירסמת את הפורום ההוא , שמע נעשה עיסקה - אתה מפסיק עם לנסות להעביר דיונים למקומות אחרים, ואני אדאג בתקופה הקרובה להעלות ללוח הקישורים כמה שיותר קישורים שביניהם יהיו גם קישורים לפורומים נוספים בארץ בנושא, כך כל מי שיגיע הנה ידע שהוא יכול להעלות זאת גם בעוד מקומות אם ירצה. איך אני איתך? ואם אתה כבר כאן ,אז למה שלא תתן לנו מהידע שלך בטולקין שלך אסף פובונזק מנהל פורום מד"ב,פנטסיה ומשחקי-תפקידים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הטולקינאים
בחר
בחר