izabo - ההופעה אתמול בחיפה

לקראת ההופעה אתמול בחיפה של איזבו היו לי המון ציפיות. אני מאוד אוהבת אותם, וחיכיתי להזדמנות שהם יחזרו מחו"ל ויגיעו להופעה באזור הצפון, ואכן אתמול זה קרה - אבל, אין מילים בפי לתאר כמה התאכזבתי מהלהקה הזאת, שתפסתי ממנה כל כך הרבה. פשוט נעלבתי. ההופעה היתה אמורה להתחיל בעשר וחצי - בסדר, אז היא התחילה באחת עשרה וחצי. איחור של שעה ממש לא ביג דיל, אני רגילה לזה. אבל - לא ציפיתי שההופעה תיגמר כל כך מוקדם. בשתים עשרה ועשרים כבר הייתי בדרך הביתה. חוץ מהמיני הופעה שהפריע לי, הפריע גם היחס הקר (קפוא) של הלהקה. רוב הזמן הרגשתי שהם עומדים על הבמה בשביל עצמם ולא בשבילנו. ממש לא הצליחו להרים את הקהל. לא היתה שום התיחסות. חוץ משלום בהתחלה, ותודה שבאתם בסוף הם שרו לעצמם, העבירו דאחקות עם עצמם, שכחו מילים ו...זהו. לא נראה לי שהם ניגנו יותר מ10 שירים, כשלהיו לפחות 4 שירים חדשים. איזבו , איכזבתם אותי. אני אמשיך להקשיב לדיסק הראשון שלכם, כי הוא אחלה, אבל לגביי הדיסק הבא או ההופעה הבאה - פספסתם בגדול. עוד סיבה שבאתי עם המון ציפיות זה סיפורים שסיפרו לי על הופעות שלהם בתל אביב. שם הם באמת מצליחים להלהיב את הקהל, גם לא עושים הופעה של פחות משעה. הרגשתי כאילו הכריחו אותם להופיע בחיפה, ולכן הם הופיעו בלי חשק. מה זו אשתמנו? אולי הם היו ממורמרים שהיינו פחות מ 50 אנשים בקהל והחליטו לעשות לנו דווקא. ממש sad part

איזבו אתמול: נ-ע-ל-ב-ת-י

כמו שכבר כתבה פה תמי היה ממש מעליב אמנם זו רק ההופעה השנייה שאני נוכח בה של איזבו אבל אני מקווה שרוב ההופעות נראות כמו ההופעה הראשונה שהייתי בה. אני מדבר על ההופעה המשותפת של רוקפור ואיזבו בבארבי תל אביב לפני זמן מה לפני ההופעה ההיא לא הכרתי ממש את איזבו אבל ההופעה ההיא בתל אביב הייתה כל כך חיה וכל כך אנרגטית שפשוט רצתי לקנות את הדיסק שלהם מיד אח"כ (ואני מת עליו) אתמול הגעתי עם המון ציפיות וקיוויתי שלמרות מספר האנשים המועט תהיה הופעה טובה....אני לא יודע מי אשם פה אבל לא ראיתי מודעה אחת בכל חיפה על ההופעה של איזבו...אולי זו הסיבה לקהל המועט. איזבו עלו כרגיל עם MORNING HERO והמשיכה עם KISSES וI'M ON YOU (לא זוכר את הסדר) והייתה הרגשה טובה (לי בכל אופן) איזבו גם עשו כמה שירים חדשים ואהבתי (CONFUSION, BLIND, SHARP AS A KNIFE ועוד אחד...לא בטוח בשמות) ואז איזבו ירדו ונדלקו האורות והייתה לי הרגשה שהיה קצר....אני מסתכל על השעון ומגלה שההופעה נמשכה בערך 45 דקות!!! לא קצת מעליב?????!!!!!! במשך ההופעה שמתי לב שרן שם-טוב ממציא מלא מלים ומבלבל בין שורות של בתים (בעיקר בKISSES ו DREAM ON אבל לא רק) וזה גם קצת הרס לי.....גם הגירסא האיטית של ONION TEARS ממש הרסה לי....הרגשתי שהם פשוט לא משקיעים!!! לגבי האינטרקציה עם הקהל אני לא מסכים איתך תמי....כמו שכבר אמרו פה לפני את לא באה למופע סטנד אפ...הקטע בPLAY WITH ME שהוא נותן לקהל להשלים את השורה והבועות סבון זה בהחלט נסיון לא רע לשתף את הקהל. אני אמנם קיבלתי כרטיס (תודה טופי) אבל חבל לי על כל מי ששילם 50 שקל בשביל הופעה כל כך קצרה וכל כך לא מושקעת....

האלו, להרגיע

לכל הנעלבים/מאוכזבים ושות' "החליטו לעשות לנו דווקא"?? "היחס הקר (קפוא) של הלהקה"?? "הם פשוט לא משקיעים"?? זה נשמע ממש מגוחך. היי, זה באמת מגוחך! איזבו נתנו אתמול את כל כולם בהופעה, לפני הקהל המועט שהיה מולם. אתם לא חושבים שזה מבאס? זה מבאס. ולמרות הכל הם נתנו הופעה מצויינת, *כמו תמיד*. אילולא הייתם שקועים בלחשב כמה אנשים הגיעו והאם זה בגלל שלא היה פרסום, וכמה הם לא מתקשרים עם הקהל - הייתם נהנים לפחות כמוני. בנוגע לאינטראקציה עם הקהל - לא צריך לצאת בהצהרות ולחשוב שהכל קונספירציה נגד הקהל החיפאי. ככה הם תמיד. לא מדברים הרבה, פשוט מופיעים. למה אתם מקשרים בין מספר האנשים בקהל לאיכות ההופעה? נכון, היו מעט אנשים. אבל זה לא מעיד דבר על ההופעה עצמה, שהיתה, כמו תמיד, אנרגטית, מחשמלת, מטריפה ומצויינת. אה, נזכרתי בעוד דבר. רן תמיד מתבלל ב kisses. כן, תמיד. אפילו (!) בהופעות בתלאביב. בקיצור, חבל. חבל שמצאתם לכם רק דברים רעים להתעסק בהם. אני נהניתי בצורה בלתי רגילה. בכלל בכלל לא נ-ע-ל-ב-ת-י. אני ה-ו-ק-ס-מ-ת-י.

התנצלות

בשם הלהקה והפקה, אני מתנצל בכנות על האיחור בשעת ההתחלה אתמול. כמו שבדיוק כתבתי גם בפורום ישראלית בוואינט, מגוון של סיבות שונות גרמו לכך שההופעה תתחיל מאוחר, בעיקר האמונה שרווחה בקרב עובדי המקום שאנשים ייצאו מהבית רק אחרי סוף המשחק אתמול ב22:30. עם זאת שבתור נציג ההפקה אני מקבל את האחריות לעיכוב, יש לציין שההחלטה מתי לפתוח את הקופות, ומתי להתחיל את ההופעה בעצמה, היא (כמעט) לעולם לא בידי הלהקה, אלא בידי המקום. בקשר לאורך הסט - ההופעה אתמול ארכה שעה ורבע. היא החלה בשעה 23:30 והסתיימה בשעה 00:45 (מדוד, אני רושם תמיד בדיוק מתי עלינו וירדנו). סט של שעה ורבע הוא האורך של רוב הסטים של איזבו, בכל הארץ, פחות או יותר. אין לי ספק שבנסיבות של איחור, לפעמים כדאי להאריך את הסט. אבל כיוון שפורסמה מסיבה במקום לשעה 00:00, לא יכולנו לעשות כך. אם אתם רוצים הסבר נוסף, אני אשמח להמשיך את השיחה על גבי אי-מייל. בכל מקרה, לתמי ולבן, או לכל מי שקורא את התגובה הנ"ל, היה אתמול בסיטי הול והתבעס - אשמח לפצות אתכם עד כמה שאני מסוגל אם תצרו אתי קשר במייל הבא: johnkutt@netvision.net.il שוב, אני מתנצל אם הרגשתם מאוכזבים או נעלבים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר