משהו לשמוע

משהו לשמוע.....תגובות יתקבלו בברכה

מצויין

נכנסתי בלי יותר מדי ציפיות, ומיד שמתי לב לשני שירים שהיו באי.פי המצויין של Que, שחבר הלווה לי לשמוע. מכאן מיד קישרתי אותך למה שקראתי על ההרכב שלכם באינדי בזמנו. הבנתי שהתפרקתם, לא? שני הקטעים באתר שלקוחים מהאי.פי נשארו טובים עם הזמן, אבל הקטע הנוסף הפתיע אותי. השירה שם מרגישה פתוחה וחמה יותר, ההפקה חדה וככלל הקטע מצויין. נחמד לשמוע עוד מוסיקה ממך, כל הכבוד.

ממש טוב

אני אומנם רק אחר שמיעה אחת, אבל את נשמעת ממש טוב. יש לך קול מצויין, מרגיע, שמשתלב מעולה עם המוסיקה והסגנון שבחרת. בהתחלה קצת הפריע לי האנגלית-ישראלית שלך, אבל זה בקטנה. יש מצב לשמוע משהו בעברית שלך - לדעתי את יכולה להיות ייחודית מאוד במוסיקה עברית. אני אשמח להתעדכן על חומרים חדשי שלך, ומעכשיו, אני אדאג לבדוק בבמה. תמשיכי ככה, רן.

מצויין

נכנסתי בלי יותר מדי ציפיות, ומיד שמתי לב לשני שירים שהיו באי.פי המצויין של Que, שחבר הלווה לי לשמוע. מכאן מיד קישרתי אותך למה שקראתי על ההרכב שלכם באינדי בזמנו. הבנתי שהתפרקתם, לא? שני הקטעים באתר שלקוחים מהאי.פי נשארו טובים עם הזמן, אבל הקטע הנוסף הפתיע אותי. השירה שם מרגישה פתוחה וחמה יותר, ההפקה חדה וככלל הקטע מצויין. נחמד לשמוע עוד מוסיקה ממך, כל הכבוד.

שאלת בורים : מה זה QUE . זה לייבל? יש לו עוד אומנים?? אני ממש אשמח לתשובה

שם של הרכב

באינדי יש פרטים ראויים על העניין.

תודה רבה לך! איזה כיף לי, עכשיו יש לי עוד אתר של מוסיקה, תבורך!! :-)

אם תוכל לתת לי עוד שמות של אתרים עם מוסיקה, לא יהיה מאושר ממני (את הבמה אני כמובן מכיר..) תודה, רן
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר