הדג נחש בצוללת הצהובה

אז מה היה לנו: המקום: כמו שיאיא אמר, "אין כמו להופיע בירושלים". זה נכון גם מהצד של הקהל (לפחות החלק של הקהל שהוא אני). אין כמו ללכת להופעות בירושלים. אני אוהב את הבארבי, פחות אוהב את החלק של השעה-נסיעה-לכל-כיוון. אז היום הגענו לצוללת ב-4 דקות, כולל חניה. הקהל: המונים, אלפים, מיליונים, של ילדים קטנים. חלק מהם סתם נמוכים, חלק ממש ממש קטנים. קצת מבוגרים. הדג נחש חוזרים למגרש הביתי שלהם, והקהל הירושלמי מגיע בהמוניו. החימום: סגול 59 מופיע במופע הפותח, יש לו דיסק חדש וסינגל חדש ברדיו, וצריך איכשהוא לקדם אותו. הוא נראה הכל חוץ מראפר, הייתם חושבים שהוא מקסימום איזה סטודנט למדעי המשהו, אבל הוא יורה את השירים שלו בקצב מהייייררר ומקלל הרבה. הוא גם מחלק סינגלים למי שנדחף מספיק חזק. זה עושה אותו לראפר? לא יודע. שיהיה לו בהצלחה. תוך ארבע דקות יעלו שאנן והדג נחש, הוא הבטיח. חיכיתי בסבלנות. שאנן: כמו שהזכירו פה, שאנן הסתפר. עכשיו הוא נראה כמו ילד, אבל דווקא מתאים לו. תמיד כיף לראות את הדג נחש, גם במקום צפוף, דחוס, מסריח מסיגריות ועמוס בילדים קטנים בגובה 1.85 שמסתירים הכל. השיר הראשון: ג'רוזלם. או קיי, הבנו. הדג נחש אוהבים לחזור לירושלים. תיכף תעלה גם MC שירי וכולם יקפצו ויצעקו "הדג נחש מזמינים אותכם לזוז". ואז ההופעה חוזרת לסט הקבוע, מספרים, קמתי, אין לי אף אחד, סוד ההצלחה, גבי ודבי, וכו' וכו'. מכירים כבר. ההדרן: הדג נחש, סגול 59, שירי ועוד ראפר שקורא לעצמו כושי כלב קט צורחים את "כוס אמ-אמק" וסגול מוסיף בית פטריוטי במיוחד בו הוא מונה את כל האמנים הירושלמים שהוא מכיר (אין כ"כ הרבה, אל תרגישו רע). ג'רוזלם ז'ה טם.

חולה עליהם...

ירושלמים עם כבוד

אחרי הכל, נשמע טוב

הופעה לא שגרתית שכזאת. אגב, כושי כלב-קט הוא "הצל" של סגול 59- אותה שולייה שמלווה אותו באלבום. אני רק מקווה שהאלבום הבא של סגול 59 לא ייקרא "החתול והכלב" :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר