בוקר טוב ילדים, אני מקווה שלא נקשרתם מדי לערוץ 24

עכשיו יש בעיות עם הכסף שמשלמים למפרסמים. לא שזה היה לא צפוי שיבואו בעיות, אבל כבר אחרי חודש וחצי? ולמה לא מנסים לעזור לילד לקום לפני שמתחילים להרביץ לו? ודי כבר עם הייתי בגן עדן! [סליחה, התפלק לי].

מה?! מתכוונים לסגור את ערוץ 24,? מאוחר מדיי, אני כבר התמכרתי... זה יהיה ממש עצוב

מה כבר נגמר??? אבל רק התחיל

טופי, למה להבהיל אותנו על הבוקר?

כל הסיפור הזה הוא די סערה בכוס תה. נכון, לא הכל פשוט עבור ערוץ 24, אבל זה בהחלט לא אומר שהערוץ הולך להתבטל. כל מה שקרה הוא שארגוני האמנים המשתתפים בפרסומות דורשים לגבות מהמפרסמים בערוץ 24 תמלוגים גבוהים יותר על שימוש באמנים או ביצירות שלהם בפרסומות מאשר אלו שנלקחים מהמפרסמים בערוץ 2. דרישה כזאת עלולה להרתיע מפרסמים מלפרסם בערוץ 24, שייחשב ליקר יותר, וללא הצדקה (מבחינת רייטינג). העניין הוא שהדרישה הזאת היא בבסיסה לא הגיונית וסביר שתבוטל. למה להספיד את הערוץ כל-כך מהר? ראינו כבר את ערוץ 10 מתמודד עם קשיים רציניים הרבה יותר.

מי דיבר על ביטול? בסך הכל הבעתי את מחאתי

על זה שלא נותנים לו אפילו 2 דקות ללמוד לנשום בעצמו. אני ממש לא חושב שהערוץ ייפול כ"כ מהר, אני בכלל לא חושב שהוא ייפול. בניגוד לערוץ 10, שהוא ערוץ מיותר מכל הבחינות ואין בו שום דבר מיוחד או חיוני, ערוץ 24 הוא כיום הפלטפורמה הכי חשובה של המוזיקה בארץ, לא רק הרוק.

אתה צודק לחלוטין

המחאה היא חשובה, אבל הכותרת המקורית של ההודעה שלך קצת מבהילה, אתה חייב להודות.

בוקר טוב ילדים, אני מקווה שלא נקשרתם מדי לערוץ 24

עכשיו יש בעיות עם הכסף שמשלמים למפרסמים. לא שזה היה לא צפוי שיבואו בעיות, אבל כבר אחרי חודש וחצי? ולמה לא מנסים לעזור לילד לקום לפני שמתחילים להרביץ לו? ודי כבר עם הייתי בגן עדן! [סליחה, התפלק לי].

אני מקווה שזה לא תחילת הסוף...

זה לא נראה משהו..

טופי, למה להבהיל אותנו על הבוקר?

כל הסיפור הזה הוא די סערה בכוס תה. נכון, לא הכל פשוט עבור ערוץ 24, אבל זה בהחלט לא אומר שהערוץ הולך להתבטל. כל מה שקרה הוא שארגוני האמנים המשתתפים בפרסומות דורשים לגבות מהמפרסמים בערוץ 24 תמלוגים גבוהים יותר על שימוש באמנים או ביצירות שלהם בפרסומות מאשר אלו שנלקחים מהמפרסמים בערוץ 2. דרישה כזאת עלולה להרתיע מפרסמים מלפרסם בערוץ 24, שייחשב ליקר יותר, וללא הצדקה (מבחינת רייטינג). העניין הוא שהדרישה הזאת היא בבסיסה לא הגיונית וסביר שתבוטל. למה להספיד את הערוץ כל-כך מהר? ראינו כבר את ערוץ 10 מתמודד עם קשיים רציניים הרבה יותר.

אל תעשה לי את זה...

להשוות בין ערוץ 24 לערוץ MTV זה נחמד, להשות בין 24 לMTV BASE זה מיוחד. אבל להשוות, או לרמוז על השוואה בין ערוץ 24 לערוץ 10?!?!? זה מבאס. כידוע לכולנו, היו לנו צפיות של הרים וגבעות גבוהות מערוץ 10. וזה קרס. מי מאיתנו באמת יושב מול היס לשו ובוחר את מספר 10 בשלט???? יופי, אז יש לנו את ערוץ 10, עוד אחד כושל. 24??? ל-24 אנחנו לא צופים שום כשלון (או שכן, אבל זה כואב מדי לדבר על זה...) ערוץ 24 לא התחיל כמשהו עם עתיד טוב, ויגמר עם משהו עם עבר סביר. אבל למען האמת, עם הכמות הזו של מושיק עפיה שמשמיעים שם, יש לערוץ 24 אפשרות סבירה להפוך ל"עוד אחד" לא עלינו.... -דולי- -מכורה לטיפה המרה-
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר