מישהו יודע איך אפשר להגיע ולחזור מההופעה של משינה בקיסריה לאשדוד אם אין אוטו

להגיע אפשר בשתי אוטובים עד תל אביב ומתל אביב אבל אחרי זה שההופעה נגמרת אין אוטובסים יש אולי אוטובוסים מאורגנים שם או משהו כזה? יש לכם גם אולי טלפון לבוררים

עו דרכים....

לשכור עם כמה חברים מונית.... מונית עד חיפה....ומחיפה אוטובוס רכבת (אם אני לא טועה יש בקיסריה) לא חושב שיש שם הסעות מאורגנות...לפחות לא היה כשאני הייתי בהופעה

האמת שיש שתי אפשרויות (שתיהן לא משהו...)

מונית ולפי דעתי אין מוניות שירות מקסריה לאשדוד כך שרק ספיישל בא בחשבון. ו... טרמפים אבל אני ממש לא בעד! אל תצפה להסעות ותחבורה מסודרת בשעות הלילה מקסריה לכל מקום בארץ. קח את כל הדברים האלה בחשבון. אורלי.

עו דרכים....

לשכור עם כמה חברים מונית.... מונית עד חיפה....ומחיפה אוטובוס רכבת (אם אני לא טועה יש בקיסריה) לא חושב שיש שם הסעות מאורגנות...לפחות לא היה כשאני הייתי בהופעה

בנוגע לרכבת...

יש רכבת עד קסריה אבל זה רק סידור להלוך.

מישהו יודע איך אפשר להגיע ולחזור מההופעה של משינה בקיסריה לאשדוד אם אין אוטו

להגיע אפשר בשתי אוטובים עד תל אביב ומתל אביב אבל אחרי זה שההופעה נגמרת אין אוטובסים יש אולי אוטובוסים מאורגנים שם או משהו כזה? יש לכם גם אולי טלפון לבוררים

מוניות שירות, דרך תחנה מרכזית ת"א

בתחילה תעצור מונית שירות שנוסעת דרומה לת"א. יש כאלו מוניות (בד"כ טרנזיטים) כל הלילה (התדירות נמוכה כמובן, ותלוייה בביקוש). רצוי לעמוד במקום מואר כדי שהנהג העייף יראה אתכם מקילומטרים ויהיה לו קל לעצור. 2. אח"כ ליד תחנה מרכזית ת"א (החדשה) יש תחנת מוניות שירות. מציע לך לברר קצת מחירים קודם כדי שלא ינסו לעשוק אותך (תאמין לי, הם ינסו). יש שמה מוניות בלילה לכל מיני מקומות. אם תקמבן כמה חבר'ה ביחד זה יעזור לשכנע להוציא לכם מונית במהירות (אחרת כמו כלום אפשר להתייבש שעה), ובמחיר סביר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר