שבוע טוב, איך היו הבילויים שלכם בשבת?

הנה מישהי שממש לא התרגשה מהקאמבק של משינה. פוריה גל ממעריב חושבת שמשינה להקה לא מעניינת, עם טקסטים לא אמיצים, שמזכירה לה דווקא את אריק שרון, ובכלל, מי ביקש מהם לבוא. אבל אם היא "אף פעם לא התלהבה ממשינה", על מה היא כועסת בעצם? מישהו יכול להסביר לי?

וצרור ביקורות על דיסקים חדשים

של אבישי מתיה: הדורבנים: חשד לקצב שמגיע מהראש ולא מהרגליים. ממוסחר, כאילו. אין שמחה אמיתית בדיסק. היהודים [DVD בהופעה]: הרוקנ'רול לא מת. [למה שימות? מה נעשה בלעדיו?] שרון עזריה: סובל ממחלות ילדות. [תפתח את הפה, חמודי, תעשה אהההההה]. המיותרים: פה כבר מתיה חטף מיגרנה נוראית [תפתח את הפה שוב, חמודי, ותעשה בהההההה]. תבלו.

רוקפור- חוויה בחווה...

לא מזמן חזרתי מהופעה של רוקפור בחוות החיות. אני עדיין בהיי מההופעה. פעם ראשונה שלי בהופעה של רוקפור (שאליה אגב, הגעתי באיחור קליל נכנסתי בחינם תודות לתושייתה הבלתי נלאית של חברתי ודיי לחכימא ברמיזא). פעם ראשונה ולא אחרונה. הערב התחיל דיי בבאסה כשישבנו מחוץ להופעה (כי איחרנו), אבל אז נכנסו. הבאסה התפוגגה כלא היתה. נעלמה כליל. אין דרך אחרת לתאר את הלהקה הזו חוץ מ- מדהימים. הייתי מהופנטת כל ההופעה ולא הכרתי חצי מהשירים חוץ מאלה שבאיש שראה הכל. הדיסק שרכשתי אך לאחרונה והתאהבתי. איסר הביא סולו תופים משהו בן בן בן ז***ה ואלי, הוא נותן כל כך הרבה מעצמו ומופיע יחד עם הקהל. לא האמנתי שהופעה במקום כזה יכולה להגיע לרמות כאלה של אנרגיות מהאמנים ומהקהל. שואו לא נורמלי. פשוט הופעה שאסור לפספס. אסור. לכל ולקול אוהבי הרוק והמוסיקה באשר הם- רוקפור כאן, נצלו את ההזדמנות. לכו לראות.

הנה עוד שתי ביקורות על רוקפור

עמית צור חושב שרוקפור היא הלהקה הכי טובה בישראל אי פעם [יותר מללדין????] גידי אביבי נהנה בהופעה אבל לא כל הזמן [ולא כי הסתירו לו]

הם מופעים פה בירושלים ביום שבת...

ועישת לי חשק עצום ללכת, טוב נראה, הכל עיניין של תקציב וזמן אבל יש מצב..... אני מקווה שיהיה טוב... נעה:)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר