מזל טוב ללהקת הבילויים להולדת הדיסק הבכור!

מישהו כבר שמע את הדיסק? אני עוד מחכה לעותק שלי

יהיה מעניין לשמוע מה ברי הצליח להוציא מהם באולפן. והשאלה הכי חשובה - האם הרמב"ם מתחבא לו איפשהוא בדיסק? כי ברשימת השירים המקורית הוא לא מופיע...

מזל טוב וסימן טוב! הזמנתי דרך האינטרנט!

מישהו כבר שמע את הדיסק? אני עוד מחכה לעותק שלי

יהיה מעניין לשמוע מה ברי הצליח להוציא מהם באולפן. והשאלה הכי חשובה - האם הרמב"ם מתחבא לו איפשהוא בדיסק? כי ברשימת השירים המקורית הוא לא מופיע...

הר הבית בידינו וגם הדיסק!

איזו שמחה רבה! חמסין הגיע והשליח של NMC בא! לבוש בסרבל אדום, מגיש לי את מארז שמונת הדיסקים שהזמנתי (טוב, צריך לשלוח מתנות לחו"ל לכבוד החגים)ואין לו מושג מה יש בחבילה. אני מודיעה לו שאני מלאת שמחה והוא הולך. שלב ב' - פתיחת המארז. יופי! הם עטפו כל דיסק בנפרד כמו שבקשתי. עיצוב העטיפה: סטודיו אורי ויסלר מעוצב יותר! יפה! מיוחד! אפשר להגיד 'מסעיר' על עיצוב דיסק? בתחתית הקופסה ימי ונועם עומדים במגרש טניס ומנגנים במחבטים, כרובי יושבת בשמלה ומביט מהצד. מעניין אם החלק הזה יופיע גם הוא בשוק הצרובים. מעניין אם תופיע חוברת המילים המצורפת. המלים החכמות, יש לומר. השלב הסופי: הכנסת הדיסק לכונן התקליטורים. לא, toffee, אין 'אני הרמב"ם'. זה כנראה שמור לפתיחת ההופעות. שיר תיאטרלי מדי לאלבום בכורה. אבל חוץ מזה, יש כל מה שרשום ברשימה באתר. ויש גיטרה חשמלית של ברי סחרוף ב"מטבח אל יהוד" ובבלדה לאם חד הורית, ויוקה יממוטו- זמרת אורחת ב'מה שלום הזקן של צ'ין קו צ'ן', וכלי נשיפה נפלאים של אייל תלמודי, גור רוטקופ, יובל זולוטוב, יוני סילבר בעיבודים של מאיה דוניץ האגדית. אגב, מישהו ראה אותם בערוץ 10?

אין רמב"ם??

oh man...

בשביל זה יש...

בוטלגים :) (קריאה נרגשת) אבל מתי יגיע הדיסק?

יש בוטלגים, הבעיה שהם באיכות ממש ממש גרועה

וממילא ביצוע בהופעה תמיד יהיה, בעיני לפחות, פחות טוב מהקלטת אולפן. וגם לפה הדיסק עדיין לא הגיע, אם זה מנחם (אני יודע שלא).

ובכן...

האיכות אומנם גרועה, לפחות בבוטלג מתמונע שמסתובב לאחרונה - אבל מצד שני יש ערך מוסף לבוטלג הופעה למרות רעשי הלוואי, למשל צעקת ה"יש באסיסטים בקהל???" של נועם האומלל בעודו מנסה שנית להחליף מיתר אך לשווא...

מזל טוב ללהקת הבילויים להולדת הדיסק הבכור!

הופעה בירושלים... או ארוחת צהריים

הבילויים יופיעו ביום שישי 22/8/2003 במועדון הסינדרום, ירושלים בשעה 15:00 (כן, בצהריים... :)

ובכן...

האיכות אומנם גרועה, לפחות בבוטלג מתמונע שמסתובב לאחרונה - אבל מצד שני יש ערך מוסף לבוטלג הופעה למרות רעשי הלוואי, למשל צעקת ה"יש באסיסטים בקהל???" של נועם האומלל בעודו מנסה שנית להחליף מיתר אך לשווא...

רגע רגע...מה זה ביטלבוג שמסתובב כרגע...איך משיגים ואיפה?שאלות תינוקיות כאלה

בשביל זה יש...

בוטלגים :) (קריאה נרגשת) אבל מתי יגיע הדיסק?

למה הכוונה "מתי יגיע הדיסק"?

הדיסק בחנויות מאתמול, בשעה טובה. למי שהזמין במכירה מוקדמת, נשלח הדיסק ביום שני.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר