במשך עשור לא היה זמר מוכשר, מופנם ומלא חן כמו איטן, והשירה שלו ממש שמימית ומיוחדת (זן נדיר הייתי מכנה אותו).

במשך עשור לא היה זמר מוכשר, מופנם ומלא חן כמו איטן, והשירה שלו ממש שמימית ומיוחדת (זן נדיר הייתי מכנה אותו).

חבר'ה , אוזניכם לא שומעות ועיניכם  אינן רואות?

הדר עמרם היא זמרת ייחודית והיא צריכה לזכות בגמר שלא לדבר על להיות בגמר!!

מי שהיה צריך להיות בגמר זאת אנה אקהרד כל היתר פשוט לא ברמה שלה. ברגע שהיא הודחה התחרות איבדה עניין מבחינתי.

אקלה, עמרם, אור

אחרי מסע מפרך של שופטים ,ועדות ונקודות שיפוט אנחנו מגיעים כמעט עד ליישורת האחרונה.
הגענו בשעה טובה לחצי הגמר
ועכשיו נשאלת השאלה -
מי מהשישה שנשארו, חייב, אבל חייב להיות בשלישיית הגמר?

אחרי מסע מפרך של שופטים ,ועדות ונקודות שיפוט אנחנו מגיעים כמעט עד ליישורת האחרונה.
הגענו בשעה טובה לחצי הגמר
ועכשיו נשאלת השאלה -
מי מהשישה שנשארו, חייב, אבל חייב להיות בשלישיית הגמר?

איטן  גרינברג

איטן חיב להיות בגמר וגם לנצח  הפעם שיזכה זמר שהוא שונה מהנורמה הרגילה.

כדאי לזכור שזאת תחרות שירה. ובתחרות שירה חשוב שיש מועמד עם קול מעולה, מיוחד, פרופומר, מרגש וכובש.

לשמחתי יש אחת כזאת וקוראים לה הדר עמרם.

המועמדים שראויים להיות איתה בגמר הם: אור טרגן בשל גוון הקול היפה שלו ועל יכולותו לשיר במקצועיות ולרגש.

למקום השלישי אני בוחר בשתיים לינוי ואניטה. כל אחת מהשתיים ראויה להיות בגמר.

הערה לגבי איטן גרינברג. גם אני חושב שהבחור התברך בכישרון מאד מיוחד, יחד עם זאת מבחינה קולית יש לו עוד הרבה לשפר.  חשוב לזכור זאת תחרות שירה. ובעל הקול הטוב ביותר שהצליח גם להביא ביצועים טובים ומרגשים הוא זה שצריך לזכות.

לסיכום אני מציע לכל מי שמשתתף בהצבעות לבחור ב -  הדר עמרם 

בהצלחה ושיהיה ערב גמר מרשים.

חייבים להיות בגמר כוכב נולד הם: הדר עמרם. אור טרגן, לינוי אקלה. 

איטן...אתה לא זמר!!! אתה מדקלם :) וזו לא שירה ובטח לא נעימה לאוזן. שופטים משוחדים. מזל שהקהל מחליט. 

בגמר חיבים להיות איטן,אור טרגן,ולינוי אקלה.

שלושתם ריגשו אותי.

והמנצח חיב להיות איטן גרינברגemo_43.pngemo_43.pngemo_43.png

לינוי אקלה - זמרת מעולה ומיוחדת עם נשמה גדולה!

מגיע לה לזכות ובגדול - חייבת להגיע לגמר , בהצלחה!!!

לינוי אקלה זמרת מעולה עם נשמה גדולה ,  שרה לא טכני כמו הרוב שרה מהלב , רגישה אמיתית,

יוצרת , - כשהיא שרה אני מיד מתחברת אליה ודומעת יחד איתה חייבת להגיע לגמר

אנחנו לא בתחרות יופי  אנחנו בתחרות שירה  וחבל שבחלק בוחרים בגלל המראה כי קול אין להם.

לינוי בשבילי את במקום הראשון בהצלחה כי מגיע לך.

לינוי אקלה זמרת מעולה מוכשרת אמיתית שרה מהלב , לא כמו רוב האחרים טכני אני מתחברת אליה ודומעת יחד איתה,

לינוי יוצרת , אמיתית צנועה, דוגמא לאומן אמיתי , בשבילי את במקום הראשון הצליחי כי מגיע לך!

לינוי חייבת להגיע לגמר מגיע לה!

אנחנו לא בתחרות יופי אלה בתחרות שירה ולצערי יש כאלה שבוחרים בהם בגלל החיצוניות וקול אין להם בכלל.

בגמר חייבים להיות : אניטה ,הדר ו אור!!!
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר