גם אני חושבת שאיטן אניטה ולינוי הם שלישיית הגמר      

חבריה!!חייבים לתת צ׳אנס לאניטה-היא עוד תפתיעה את כולנו ותהיה בארץ זמרת יוצאת דופן! בעזרת השם!! תתמכו ותצביעו עבורה !!

אני עקבתי כל הזמן על כל שנות כוכב נולד.

אני ממש מתפלא איך כל תוכנית השופטים מה זה מפרגים על השירה של איטן גרמברג , לדעתי ולדעתם של מקורבי שהוא נכון בחור מוכשר אבל!!!

הוא בכלל לא זמר פשוט לא נעים לשמוע אותו, הוא סתם מדקלם מילים . אני ממש אבל ממש מתפלאת ממרי מסיקה איך שהיא מגיבה כאילו עומדת להתעלף זה פשוט הצגה גדולה להריץ מועמד לזכיה.כבר מהתוכנית הראשונה זה היה שקוף ומכוער (תוכנית מכורה לגמרי).

גם אני חושב כמוך , וגם בכתיבה והלחנה אני לא אהבתי, אני מתפלא על צדי

כמה חבל שטל טרבלסי לא המשיכה ולקחה מקום ראשון, אין עלייך טל, אוהבת לשמוע אותך.

הדר - עלייך חשבתי כמקום שני לאחר טל,

ומקום שלישי ללינוי אקלה,

לגבי איתן - דעתי עליו בדיוק כדעתך.

אניטה - נתחיל מזה שברגע ששמועים את אניטה ישר מזהים את הקול היחודי שלה, כל פעם היא מביאה עוצמה חדשה ואיתה גם ריגוש, עומתית עם קול שלא היה עד עכשיו בארץ, סגנון של חול בשילוב ישראלי, קול שבא מעומק הגוף ופשוט מעניין וכיף לשמוע את הקול שלה כל הזמן, היא מתמודד הכי חזקה ורבים מהאנשים שאומרים כך - וחבל שהיא לא מקבל את הקרדיט מהשופטים שבמקום זה נותנים קרדית ללינוי אקלה שאני אומר עליה "מה היא קשורה" ואיטן גרינברג שפשוט ילד חמוד ויפה שעובר מסך, עשה כמה שירים מקוריים "לא מוצלחים בעיניי" שורה תחתונה - אניטה היא המועמדת הכי טובה עונה בכוכב נולד. ושופטים חייבים להפסיק להגזים בקשר ללינוי אקלה ואיטן גרינברג. אני מסכימה עם כל מילה שלך!!!!

לשרון אין בכלל קול היא בקושי מוציאה אותו אז מה ההתלהבות ממנה לא הבנתי

איטן אניטה ולינוי

מהמרת על איטן כוכב נולד

אניטה מקום 11111111111

אין עליה מספר אחד , אפשר לשמוע את הבחורה המוכשרת הזאת 24

שעות ביממה 

בהצלחה !

מקום ראשון אניטה, את נהדרת 

מקום שני לינוי 

מקום שלישי איטן ,אתה תצליח בגדול, אם תבחר ואם לא , אתה מוכשר מאוד.

איטן מאוד מרגש ,יצירתי כותב ומלחין מנגן בכלי נגינה שונים, מגיע לו לזכות ,הוא ימשיך לאחר הזכיה להפתיע בשירים ולחנים , לעומת אחרים שזכו כולל מקום שני ושלישי שפשוט נעלמו מהאופק

תנו צאנס להדר עמרם, ראיתם שאצל אייל גולן היא היגיעה עד חצי הגמר, כל עכבה לטובה, אולי הפעם תגיע לגמר

שרון קידושין בלעה צפרדע, כל השירים אפילו השמחים ,היא משנה את הלחן לדקלום ודיבור, והופכת את השירים לטקס יום הזיכרון,אולי תתחברי עם חוה אלברשטיין ותטוסו ללונדון, כי הפעם היא כן מחכה לכם..

אחרי מסע מפרך של שופטים ,ועדות ונקודות שיפוט אנחנו מגיעים כמעט עד ליישורת האחרונה.
הגענו בשעה טובה לחצי הגמר
ועכשיו נשאלת השאלה -
מי מהשישה שנשארו, חייב, אבל חייב להיות בשלישיית הגמר?

במשך עשור לא היה זמר מוכשר, מופנם ומלא חן כמו איטן, והשירה שלו ממש שמימית ומיוחדת (זן נדיר הייתי מכנה אותו).

עבור לעמוד
... , , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר