אני בכלל לא מבינה את הקטע של

לשיר שירים שהזמרים כתבו והלחינו. זה ממש עונש לשומע ולעג למשמיע.

תלוי מי שר.יש כאלו שבאמת יש להם קול יפה.

אל תתיאש! אתה נשמע מקסים!

לדעתי חוצפה מצד כל הנהנתנים הללו שיושבים להם,ובוחרים לסנן כל אחד ע"פ הטעם האישי שלו.(ואציין שכולם שם חסרי טעם!!!!!) מי שם אותם להחליט ולבחור מי "זמר"? צביקה הדר?! רומני עלוב שלא מבין אפילו במשחק,לבד לאלתר?! מרגול-תימניה צדקנית שיורדת על אשכנזים,ומרשה לעצמה להרגיש "דיוה"?! גל אוחובסקי-שמרגיש את עצמו "מבין" גדול?1 הוא מבין בלפתוח תחת רק! וצביקה פיק-שמסרב להיכחד והמציא את 2 הבנות ה"ממשיכות" את דרכו הירודה...

שאלה חשובה למנהל הפורום

הצצתי פה לראשונה ותהיתי- תגובות גזעניות בוטות וצרות אופקים כמו של מורן חן לא נמחקות כאן?

אין כרגע מנהל,אבל אכן דרוש מחיקה מיד

כוכב נולד 6

הלכתי להיבחן לעונה הנוכחית.לא עברתי את השלב השני שבו נבחנתי מול טמירה ירדני.זו האמת וצריך להודות בה. היו איתי עוד אנשים שהיו מאוד מוכשרים למען כל הדעות בחדר הבחינה.אנשים שפתחו שם את הפה ואנשים נדהמו שזה מה שיוצא להם מהגרון.אנשים עם כישרון אמיתי,שלא בהרכח עוברים מסך כמו רן דנקר יתברח שמו-אני באמת אוהב אותו. כשראיתי את האודישנים הזדעזעתי לראות את המתמודדים שטמירה ירדני ושות' בחרו כן להעביר למען שחיטה בציבור אצל "השופטים הבכירים".פתאום חשבתי ...באמת יותר מעונות קודמות...כנראה בגלל שנבחנתי בעצמי...פתאום חשבתי איך הם מעבירים את המסכנים האלו את השלבים...והם בטוחים שהם הולכים להיות כוכבי על...והם בהתרגשות..הסביבה שלהם בהתרגשות... ואין להם שמץ שהעבירו אותם רק למען הלעג והרייטינג. אתם לא טיפשים.אתם יודעים טוב מאוד במה מדובר. אני חושב שזו תופעה נוראית.זה שאנשים חיים בסרט ויש להם חברים שקרנים,זו עדיין לא גושפנקה לשחיטה כזו כבל עם ועדה. לא מגיע להם פשוט.לדעתי. ואני חייב לציין שלדוגמא-עם כל הסתלבט-אלן עם הבלוז בתוך דמי הוא פשוט מלך והוא התמסר למוזיקה כמו שלא ראיתי אף מתמודד אמיתי בנבחרת מתמסר.הרי מה....באמת חשבו לשים אותו אדם בן 40+ בנבחרת של ה20?נו בחייכם....באמת.... זה מגעיל שמעבירים אנשים ומוכרים להם אשליות רק למען הלעג. והיה לי חשוב להוציא את זה.

אתה צודק

אבל כדאי למשפחה הקרובה לומר ליקירהם,אלו עם הפוטנציאל ללעג,לומר שזה לא מתאים להם ולנסות להניא אותם,ולא לתמוך בהם,רק בגלל שהם משפחה..
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר