הודעה אחרונה בכחול

זהו, חברים וחברות יקרים. המנדט שלי הסתיים. הקדנציה שלי נגמרה. שעון החול שלי הפסיק לתקתק. הכרטיס המגנטי כבר לא עובד ואני צריך לקרוא למאבטחת שתפתח לי את הדלת מבפנים. (כמעט) חמש שנים הייתי פה, בישלתי, ניקיתי, רחצתי, כיבסתי, גיהצתי, קיפלתי, יישרתי, קיפלתי שוב, דאגתי, חיברתי, המשכתי, הפסקתי. עכשיו כשכולכם גדלתם, אני יכול להמשיך למקום אחר. תודה לכולכם על העזרה ושיתוף הפעולה, בהצלחה למי שיהיה פה במקומי, ובעיקר - שלום.

טופי!

מה? פשוט ככה? תודה על הכל. אני (ולא רק) מאוד מעריכה את ההשקעה שלך. עשית כאן משהו שונה. אף אחד לא היה יכול לעשות את זה יותר טוב. אז תודה והרבה הצלחה בכל מה שלא יהיה. נתגעגע...

המון תודה

הערכתי מאוד את דרך הניהול המיוחדת. נהניתי לקרוא את ההמלצות,הדעות,הביקורות ובכלל, תודה על חמש שנים בניהול הפורום הזה... בהצלחה בכל מה שתעשה אסנת

אוי, עצוב...

תודה טופי'לה על המון כתבים נפלאים ופורום יקר. שיהיה בהצלחה בהמשך דרכך ונקווה שתמשיך לחוות מוזיקה באופן לא פחות שוטף משהיה עד עכשיו ... גל

שיהיה בהצלחה

כל הכבוד על ההשקעה והתרומה, מקווה שהפורום ימשיך לחיות ולהתפתח. תודה על ביקורות מעניינות יותר ופחות, חוות הדעת, ההתמדה, ההחייאה, התיחזוק והרצון לתרום. אני מעריכה מאוד. שמחה שהכרתי את הפורום הזה.

האמת שנכנסתי לבדוק אם יש איזו חלוקה מעניינת והתבאסתי פעמיים :) ...

הודעה אחרונה בכחול

זהו, חברים וחברות יקרים. המנדט שלי הסתיים. הקדנציה שלי נגמרה. שעון החול שלי הפסיק לתקתק. הכרטיס המגנטי כבר לא עובד ואני צריך לקרוא למאבטחת שתפתח לי את הדלת מבפנים. (כמעט) חמש שנים הייתי פה, בישלתי, ניקיתי, רחצתי, כיבסתי, גיהצתי, קיפלתי, יישרתי, קיפלתי שוב, דאגתי, חיברתי, המשכתי, הפסקתי. עכשיו כשכולכם גדלתם, אני יכול להמשיך למקום אחר. תודה לכולכם על העזרה ושיתוף הפעולה, בהצלחה למי שיהיה פה במקומי, ובעיקר - שלום.

בהצלחה טופי!

תבוא לבקר פה מידי פעם, כמובן תמשיך להנות ממוזיקה ישראלית, ואולי לכתוב קצת :) המון בהצלחה בהמשך.

תודה אלי על הפורום הזה ועל הפירגון

הפורום הזה בשונה מרב מקביליו ברשת היה תרבותי, מעמיק ומפרגן. לא תמיד פעיל, לפעמים הפך לסוג של לוח מופעים- אבל תמיד, לפחות מצדך, היה מעמיק, מפרגן ומשכיל. אהבת המוזיקה ניכרה מכל מילה שכתבת. אני אזכור לך לנצח את הגדרת הסינדרום, אי אז, כ"מקום הכי מגניב לראות בו הופעות". לא נשכח! שמחתי לשמח אותך, שמחתי בשמחתך- והמון הצלחה בהמשך. כ"ץ

הרבה תודה,אתה נהדר-בהצלחה בהמשך

לאלי כרמלי

אין סוף תודות על הפירגון שהיה לך לאומנים, על כך שנתת דגש על האומנות ולא על התעשייה. על הכנות בביקורות והאהבה למוזיקה ישראלית.

המון תודה, אלי!

תודה לך והצלחה בדרכיך החדשה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר