מג'יקל מיסטרי טור ואורחים,בארבי כפ"ס 11.4.08

טוב אז קודם לרשימה המרשימה של האורחים- תירמי קפלן, חמי רודנר, מאור כהן, עידן אלתרמן, יוני בלוך, ויהלי סובול כל אחד מהם עלה למשהו בין 2-5 שירים. שאת ההדרן הם עשו כולם ביחד,חוץ מירמי שהגיע 5 דק' לפני שהתחיל והלך שני שירים אחרי שהוא ירד מהבמה. טוב אז פלייליסט (אוי אלוהים,עכשיו להתחיל לכתוב באנגלית) ; PLEASE PLEASE ME SHE LOVES YOU ALL MY LOVING FROM ME TO YOU ירמי- FOR NO ONE GET BACK HELTER SKELTER --------------- SGT PEPPER+HELP FROM MY יהלי- BABY IT'S YOU MR.POSTMN -------------- STRAWBERY FIELDS עידן- ACROSS THE UNIVERSE I'M SO TIRED ------------- COME TOGETHER יוני- ROCKY RACCOON LADY MADONA ------------- צחי (עידן)- BLACKVIRD בעברית ------------- I WANT YOU HERE COMES THE SUN חמי- I'M THE WALRUS 8 DAYS A WEED ------------- I WANNA HOLD YOUR HAND EVERYBODY'S TRYING TO BE מאור- BACK IN THE USSR ROLL OVER BETHOVEN ------------ LONG TALL SALLY I'M DOWN חמי יהלי עידן יוני ומאור- GOLDEN SLUMBRS+HER MAJESTY -----------------------------הדרן HARD DAYS NIGHT חמי יהלי עידן יוני ומאור- TWIST & SHOUT CAN'T BUY ME LOVE ALL YOU NEED IS LOVE טוב,ועכשיו כולם ביחד; WTFFFF איפה LET IT BEE?? מה זה הופעת קאברים של הביטלס בלי זה? טוב.זה ממש לא היה מובן. ועכשיו להופעה עצמה- זאת הייתה הפעם הראשונה שלי בבארבי כפ"ס (ולצערי עם המצב הנוכחי גם האחרונה) הגעתי לרחוב שבו אמור להיות הבארבי ואני רואה מאות אנשים עומדים,אבל לא רואה ת'מועדון. אחרי המשך הליכה אני קולטת את המועדון ומשהו כמו 10 מטר תור של אנשים שמחכים לקנות כרטיסים. לי מחכה אחד בקופה ואני לא מתכוונת לחכות את כל התור,אז מתגנבים מהצד (סליחה,לא היה לי כוח לחכות) נכנסתי לא ראיתי בכלל איפה הבמה! ערמות של אנשים! איכשהו פילסתי את דרכי ומצאתי את עצמי עומדת ליד הסאונדמן עם אחלה זיוות שבעולם לראות את כל ההופעה. אף פעם לא ראיתי כלכך הרבה אנשים בהופעת קאברים,אבל זה קצת ברור שרוב האנשים באו בשביל האורחים.. ב22:50 ירמי עובר לידי וליד עוד קבוצת אנשים שהיו שם,ואז הם אומרים על זה שעברו לידם היום כבר יוני בלוך ומאור כהן ובלה בלה..ואז בא עידן אלתרמן ושואל ''וואלה לאיפה הם הלכו?'' ועוקב אחרי ירמי. זה היה משעשע. ההופעה התחילה אחרי עשר דק' ב23:00,עם שירים כמו של הביטלס כל שיר זה להיט שמקפיץ את הקהל. היה אבל קצת מעפן שהיו באמצע שולחנות שאנשים יושבים בעוד מאות אנשים דחוסים כמו סרדינים בכניסה למועדון לא רואים כלום. כעבור 4 שירים ירמי קפלן עלה לבמה וביצע 3 שירים,שכהרגלו של ירמי היה חייב לקפץ בין השולחנות.. ירמי ירד והשאיר את הלהקה לבצע שני שירים,ואז עלה יהלי סובול שהיה נראה דיי מבוייש ולא מבין מה הוא עושה על הבמה. אי אפשר להשוות את האנרגיות שהיו לירמי לעמות חוסר האנרגיות שהיו ליהלי. אחרי שיהלי ירד הלהקה נינגה עוד שיר ואז עלה עידן אלתרמן. התגובה הראשונה שלי הייתה 'מה לעזאזעל הבנאדם הזה קשור לפה' אבל אחרי כמה דק' היה אפשר להבחין כמה שמח הוא עושה במקום. בסוף השיר השני הם החליטו לעשות מיני הצגה ולרדת לו מהבמה באמצע ולהשאיר אותו לשיר לבד עם האקוסטית ואחרי זה להוריד אותו מבמה 'בכוח'. אחרי שהם סיימו להוריד אותו הם ביצוע עוד שיר ואז יוני עלה לבמה. הוא ביצע שני שירים בביצועיים נחמדים,לא יותר מידי..לא הבנתי כלכך מה עובר על הבנאדם,הוא נראה כאילו שהוא טעה בהופעה. לפני שהוא ירד הוא הכריז ''ועכשיו קבלו את צחי'' וירד מהבמה. כל הקהל לא צפה בילדי השכונה לא הבין על מה יוני מדבר,ואז לפתע ראו את עידן עולה הבמה עם הפאה של צחי ושר את בלאקבירד בגירסאה עברית. תוך כדי הוא החליט לראות אם הפאה עובדת גם על אחרים,ולהביש את הפאה על הקלידן ואז הקלידן פצח בשירת הביטלס בעברית. אחרי שכל ההצגה הזאת נגמרה הלהקה ניגנה עוד שני שירים ואז עלה חמי רודנר. פעם ראשונה שאני רואה את חמי מופיע והוא בהחלט יודע איך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. אחרי שחמי הלך הלהקה הודיעה שהוא עוד ישוב המשיכה עם שני שירים,וזימנה לבמה את מאור כהן. דבר ראשון מאור חיפש איפה לשים את הבירה. מאור כמו השאר היה במקום ידע מה הוא עושה והקהל נהנה מכל רגע,ומכל האומנים הוא קיבל הכי הרבה מחיאות כפיים. אחרי שמאור ירד מהבמה הלהקה ביצעה עוד שני שירים ואז חמי חזר. חמי התחיל לשיר חצי שיר לבד ואז לקראת הפזמון הצתרפו אליו שאר חבורת הבנים חוץ מירמי שהחליט להתחפף לפני.. אחרי שני השירים שהם ביצעו ירדו כל האומנים וחזרו להדרן שבו התחילה הלהקה לבד,ובשיר השני הצתרפו אליהם שאר האומנים. בפלייליסט כתוב שאת השיר השני בהדרן אמורים לבצע רק מאור ויוני,ואת השיר האחרון יהלי ועידן..אבל כנראה שהם החליטו בספונטניות לעלות כולם ביחד.. מה שכן בחלק מהשירים כמה בנות מהקהל החליטו לעלות לבמה מה שעיצבן את הסאונדמן,בהדרן זה כבר התחיל להיות מוגזם ולא ראו את האומנים מרוב האנשים על הבמה,אז האומנים עצמם היו צריכים לבקש מהאנשים לרדת. טוב זהו-אין לי יותר מה להוסיף,הייתה פשוט הופעה מעולה אחלה דרך לפרידה מהבארבי. יצא ממש ארוך ומייגע,אני מקווה שאפשר להבין את הפלייליסט בסדר שכתבתי..

איזה הספק הופעות מעורר קנאה...

ועוד הופעה של (כמעט) הביטלס. כיף.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר