אמנם לא מוסיקה ישראלית אבל...

כמה שיותר אנשים וחתימות, יותר טוב כנסו לעצומה וחיתמו להבאת ברוס ספרינגסטין לארץ ישראל. הגיע הזמן! http://www.atzuma.co.il/petition/henchula/1 תודה

אולי לא ישראלי, אבל יש קשר ישראלי

לואי להב, שעבד אתו על Born to Run וגם אורלי יניב, כמובן

לא רק שלואי להב עבד איתו..

אישתו לשעבר, צרויה שרה קולות רקע ב 4th of july abury park ומנגנת בכינור ב Jungleland. בקשר לאורלי יניב אני רק יודעת שהיא משמיעה אותו מדי פעם, ושהשבוע הייתה לה תוכנית על Magic אז תחתמו אנשים.

"משמיעה אותו מדי פעם"...

היא כנראה המעריצה מס' 1 שלו בארץ (אולי חוץ ממך, לא יודע). בשנות ה-90 היא היתה האחראית בגל"צ על כל מה שקשור בספרינגסטין - היא היתה משמיעה ראשונה שירים חדשים, עורכת ומגישה ספיישלים וכו'.

אז למה..

לא עושים שום דבר בנדון? למה אף פעם לא קידמו את המוסיקה שלו כמו שצריך בארץ? יש לך מושג איך הוא הולך באירופה? הייתי בהופעה שלו בהולנד, עיר שלמה (רוטרדם) שבה היה הקונצרט הפכה להיות ברוס, על בנין ענק תלו שלט "ברוך הבא לרוטרדם", מוסיקה שלו בכל חור, שלא לדבר על הולנד כולה.. אין לי מושג למה לא קידמו אותו פה.

אין לי מושג איך

הוא הולך באירופה. צריך לקחת בחשבון שלהביא אמן מארה"ב כדי להופיע בישראל זה הדבר ה(בערך) הכי לא כלכלי בעולם. למה שמישהו יביא אומן בסדר גודל של ספרינגסטין, עם כל מה שכרוך בזה מבחינת הפקה, פועלים, הקמת במה, פרסום, בתי מלון וכו' רק כדי שיומיים לפני זה יעוף פה איזה קניון באויר או ייפול איזה טיל באשדוד? אין בזה שום היגיון כלכלי (הורידים בידיים שלי עוד לא התאוששו מהביטול של דפש מוד בקיץ שעבר). צריך עוד לקחת בחשבון שהשוק בישראל הוא קטן, שלא לומר קטן מאד, שלא לומר פיצקלה. אם תוריד את החרדים, הערבים, העניים, החיילים (שהם קהל פוטנציאלי שלא יכול תמיד להגיע להופעות) אתה נשאר עם מאגר של כמה מאות אלפי קוני כרטיסים פוטנציאליים. זה חוץ מהעובדה שאין פה באזור כמעט שום מקום שאפשר להמשיך ממנו, להוציא אולי את יוון ןתורכיה, ולבנון כשאנחנו לא מפציצים להם את הצורה. אבל אל תיתן לי לייאש אותך!

חייבת לציין

שזה היה די משעשע... דווקא אחרי הקיץ האחרון קשה לבוא בטענה כשלך,היו כאן המון הופעות בינ"ל, כאשר חלק מהאמנים אמריקאים.

אבל לא היו כאן אמנים

מהשורה הראשונה. עם כל הכבוד לבלקאייד פיז, NIN והשאר. לא חוכמה להביא אומן שעולה עם גיטרה לבמה של הזאפה. אני מדבר על הפקות בסדר הגודל של דפש מוד או ספרינגסטין, שדיברתי עליהן.

שכחת

את טורי איימוס, שנתנה מופע באמת מושקע. חוץ מזה, השורה הראשונה זו שאלה של הגדרה.

גם..

שכחתם שבשנות התשעים היו פה הופעות בסדר גודל של מאות אלפי אנשים, מדונה, אירוסמית' ..מייקל ג'קסון. את ברוס אף פעם לא קידמו פה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר