חמירמי - מופע לתחילת שנה בבארבי כפר סבא

בפעם המיליון הגעתי להופעה של הזוג הנצחי הזה. בפעם המיליון שהתרגשתי וחיכיתי כבר להכנס לאוטו ולהגיע כבר להופעה. כולם שואלים אותי איך לא נמאס, ואין לי תשובה חד משמעית. הם עושים שמח, והם עושים את כל הלהיטים שאני אוהבת, ויש להם שואו, ויש להם אחלה נגנים ואחלה קהל (במקרה של אתמול הקהל היה די גרוע). כשריח הגויאבות עומד לי באף ומסמן לי סתיו, והשנה האקדמית נפתח בשבוע הבא, החלטתי שאני חייבת משהו מרענן, טוב ומוכר, שיטען לי את המצברים מחדש. בהופעה קיבלתי את זה בנוסח שלושה שירים חדשים של ירמי מתוך אלבום חדש בדרך. שניים מהם כבר הכרתי "חשק" ו"כמה את יפה", השלישי היה חדש ומקסים, אך שמו פרח לי מהראש. חמי נתן רק 2 מאלבומו האחרון, את איזה? אתם כבר יכולים לנחש בעצמכם. "מכונת השירים" ו"השארת אותי עם רוח". עוד היו שלל הלהיטים של השניים: הדפוק הזה, מודדת, גאולה, בואי נפרד, מלנכוליה אהובתי, מחפשת, הזונה והכלב ועוד ועוד ועוד.. כמעט שעתיים על הבמה, והרגשתי שאני לא רוצה שזה יגמר. אחת ההופעות הטובות יותר שלהם ביחד. *מצטיין ההופעה – ירמי. עם אנרגיות חדשות ועוד יותר מטורפות. תמונות מההופעה בלינק הזה

גם אני הייתי, הנה קצת ממני -

זאת ההופעה הרביעית של חמי וירמי שהייתי בה ואם לומר את האמת, היו יותר טובות. אני באה יותר מהכיון של חמי (את ירמי הכרתי בעקבותיו, אבל חמי הוא היוצר בשבילי) והוא קצת התפספס לי בהופעה הזאת והרבה שירים שחיכיתי להם לא היו. אני לא חושבת שההופעה הייתה צריכה להיות בישיבה, במיוחד לא הופעה של השניים האלה ביחד. וכאן נגמרות הטענות שלי, לא שנתתי להן להרוס לי את הכיף הגדול של להיות בהופעה הזאת. הם חברים טובים ולא קשה לשמוע את זה או לראות את זה כשהם על הבמה, זה לצד זה. השירים החדשים של ירמי נשמעו ממש טוב, והביצועים היו ממש נהדרים. המון עוצמה ורגש, כאילו זאת הפעם הראשונה שהם מופיעים. הם נתנו הופעה מצויינת והזכירו לנו שהם עדיין כאן, בועטים וצורחים מתמיד. באמת שממש נהנתי ותודה מכל הלב על הכרטיס :)

גם אני לא בעד הופעות ישיבה

במקרה של חמי וירמי זה לא בדיוק מסתדר לי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר