לקראת יום הכיפורים- סליחות

סליחה מכל מי שנפגע ממני בדרך זו או אחרת. זה לא תירוץ, אבל אתם יכולים לתאר לכם שאלה לא זמנים קלים בשבילי- ושיש לי הרבה חרא על הראש ובבלב- ולפעמים זה מתפרץ, ובלכ מקרה- בקשת סליחה קולקטיבית. סליחה ממי ששלח לי דיסק ולא זכה לתגובה. לא יצא לי לשמוע הרבה מכל מה שקיבלתי- כי במובנים מסויימים זה נראה חסר הגיון- כשאין לי תאריכים לתת... סליחה ממי שחש שמנסים עליו מניפולציות רגשיות בכל הנוגע לסינדרום. הסינדרום אכן אמור היה להיסגר באפריל, במאי, ביולי. הוא אכן ייסגר (אלא אם כן יקרה משהו קיצוני באמצע) בסוף החודש. כל הנסיונות להצילו עלו, עד עתה, בתוהו. סליחה- ותודה- מכל העושים במלאכת ערב ההתרמה בבארבי ומן הקהל שהגיע. בדיעבד, למרות שהיה כיף ומרגש מאוד, זה היה לריק. סליחה מיוחדת מאורן ברזילי ויוסי מזרחי. הם יודעים למה.גם אני. סליחה נבקש גם משרון הולצמן- שנפל לתוך פרץ שכזה (ע"ע). אני לא מצפה לתגובה דומה או לתגובה כל שהיא ממנו.- אז סליחה גם מההרכב הבאמת משובח שלו- שנקלע לתוך כל העניין הלא נעים הזה. סליחה ממי שנשאר בחוץ בהופעות שהיו מלאות מדי. סליחה ממי שחושב שהפאב, כפאב, היה איתו לא בסדר. סליחה מכל מי שהעלה רעיונות, הציע הצעות וניסה בדרך כל שהיא לעזור וחושב שתגובתי היתה לא ראויה, סליחה אני גם מבקש מכל מוקירי הסינדרום שחושבים שהייתי לא בסדר- ושבגללי המקום קרס. ייתכן וזה נכון, אבל רשמו לזכותי שאני זה שהחזיק אותו, בשיניים, בשלש וחצי השנים האחרונות ושאני זה שבאוקטובר 2000 לקח אותו- והפך אותו למה שהוא, למה שהוא היה... שנה טובה, גמר חתימה טובה וסליחה אחרונה גם משי אביבי- שגנבתי לו את הקטע...

סליחתך הקבלה

אני סולחת לך לגמרי ,ואני מאחלת לך גמר חתימה טובה שיחתמו אותך בספר הטוב והיפה ושתיהיה לך שנה טובה שתהה שנת סינדרום

סליחה גם מאיתנו

היי כץ, סליחה שאיחרנו אז לבאלנס,(האחים דורון) מאוד מאוד מאוד אהבנו את המקום החם והמקסים הזה. מאחל לך ולכולם גמר חתימה טובה, רק חיוכים והצלחות חדשות במוזיקה ובעסקים. יהונתן

חבל...

חבל שלא יהיה עוד בירושלים מקום ביתי, חם (בעיקר בקיץ אבל גם בחורף), נעים וכמעט קסום לשמוע בו מוזיקה, לשתות בירה, ולהרגיש לרגע, רגע אחד קטן, כמו אזרחי העולם, או לפחות העיר הגדולה. חבל, אבל יכול להיות שזה באמת לא מגיע לנו. אם אני מעלה בזיכרון את כל אותן הופעות מצוינות שהתקיימו בלי קהל, כמעט פשוטו כמשמעו, אז אולי באמת ירושלים יכולה להסתפק בצוללת ובמעבדה. חבל, לא על הקהל (שלא קיים) ולא על האמנים (שרובם ימצאו בתים חדשים שבוודאי יצוצו). חבל על הסינדרום ועל הצוות החמוד שלו. חבל לי שבשבועוות האחרונים לא הגעתי לשם, פשוט כי הבנתי שההנאה שלי מהמוזיקה פחותה מהסבל שנגרם לי מהעשן. הסינדרום כבר נסגר פעם אחת לפחות וחזר לחיים. אז לפחות יש במה להאמין... תודה, כ"ץ.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר