גשם של דיסקים חדשים...

בשבועות הקרובים הולך לנחות עלינו מבול אמיתי של דיסקים חדשים. שימו לב לרשימה: נעם רותם - עזרה בדרך. הופעת בכורה חגיגית במרכז ענב ב-9.8 הבילויים - שכול וכישלון יוצא לאור בשבוע הבא, וגם להם תהיה בכורה חגיגית אבל בבארבי (2.8 אם אני לא טועה) אריאל הורוביץ - זמן אמת יוצא ביום חמישי מלכת הפלקט - אח יפני גם הוא ייצא ביום חמישי, וילווה בהופעת בכורה חגיגית בלבונטין 7 ואם זה לא מספיק אז גם: דפנה בר ציון - תהומות דנה אינטרנשיונל - הכל זה לטובה דניאל סלומון - חיפה 87 מה דעתכם? מי הולך לככב ברשימות הקניות שלכם? (אולי גם שכחתי משהו)

יש שמועות שגם החדש של אפרת גוש ....

עזרה בדרך לשכול ולכשלון.

מתכננת על

מלכת הפלקט, אריאל הורוביץ ונעם רותם. חוץ מזה יש עוד דיסקים שיצאו כבר ועדיין לא קניתי... לא זוכרת איזה כרגע, אבל יש רשימה. מכורה שכמוני.

שכחתי מהדיסק של יוני בלוך

-הרגלים רעים. הוא מאוד מומלץ לקנייה, יכול להתאים להרבה אנשים, הוא גם שקט, גם רועש ובאמת שכיף לשמוע אותו. האמת שמעניין אותי לשמוע את הדיסק של דניאל סלומון , בגלל השיר החדש ששמעתי הרבה ברדיו וסתם מסביב, נורא מצא חן בעיניי. המליצו לי גם על מלכת הפלקט. אבל לא בדקתי אם זה מתאים לי בכל מקרה.. כן. הרבה דיסקים :)

והנה ביס מתוך החדש של דניאל סלומון

כמובן שאני הולך לקנות את החדש של דניאל סלומון

טופי יש לך מושג מה התאריך המדוייק של יציאת הדיסק של דניאל? ידוע לי שהוא איפשהו באמצע אוגוסט,כך שאם יש תאריך מדוייק אני אשמח :-) עידן

אין לי תאריך יותר מדויק מ"אמצע אוגוסט"

גשם של דיסקים חדשים...

בשבועות הקרובים הולך לנחות עלינו מבול אמיתי של דיסקים חדשים. שימו לב לרשימה: נעם רותם - עזרה בדרך. הופעת בכורה חגיגית במרכז ענב ב-9.8 הבילויים - שכול וכישלון יוצא לאור בשבוע הבא, וגם להם תהיה בכורה חגיגית אבל בבארבי (2.8 אם אני לא טועה) אריאל הורוביץ - זמן אמת יוצא ביום חמישי מלכת הפלקט - אח יפני גם הוא ייצא ביום חמישי, וילווה בהופעת בכורה חגיגית בלבונטין 7 ואם זה לא מספיק אז גם: דפנה בר ציון - תהומות דנה אינטרנשיונל - הכל זה לטובה דניאל סלומון - חיפה 87 מה דעתכם? מי הולך לככב ברשימות הקניות שלכם? (אולי גם שכחתי משהו)

2 לינקים על 2 דיסקים:

מלכת הפלקט הוציאו את הדיסק השני שלהם, אח יפני, בשבוע שעבר http://e.walla.co.il/?w=/202/1141557/1 ועוד דיסק חדש לקיץ - פסקול הסרט החדש "הסודות" http://e.walla.co.il/?w=/202/1141197/1

נכון ויש עוד דיסקים

הראל מויאל לא מכירים אותך פסקול הסודות כולל השיר של מאיה רוטמן התיקון של חיי רן דנקר שווים. עמית עוגן ק. חים amitogen@walla.co.il

דפנה בר ציון

אני אישית קניתי את תהומות והתאהבתי, מאוד מומלץ

דפנה בר ציון ונעם רותם

שניהם יצאו לחנויות ב18/7

....

תודה לך!

אין לי תאריך יותר מדויק מ"אמצע אוגוסט"

אז כבר יש תאריך מדוייק

תשריינו לכם את התאריך: 17.8 האלבום השלישי במספר של דניאל סלומון "חיפה 87" בחנויות המוסיקה אפשר לשמוע עוד טעימה מהדיסק בסינגל השלישי שדניאל משחרר מהאלבום הסינגל נקרא "היי" ניתן להקשיב לו במייספייס של דניאל. המשך ערב נעים עידן.

המייספייס של דניאל

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר