סינגלים סינגלים סינגלים, איפה אפשר לקנות סנגלים

כאשר אומנים משחררים סינגל לרדיו האם הם משחררים אותו גם על גבי דיסק? אם כן, היכן אני יכול לרכוש סינגלים? אני כמובן לא מדבר על imusic.co.il או songs.co.il ששם ניתן להוריד חוקית איזה שיר שבא לי באיזו שעה שבא לי ולהיות בפיז'מה תוך כדי. אני מדבר על סינגלים hardcopy. תודה על התשובה מראש

אי אפשר

לא בישראל, לפחות. אין פה שוק סינגלים. השירים באמת יוצאים על גבי סינגל "הארד קופי" כמו שאתה קורא להם, אבל הם לא מוצאים (וגם לא מוצעים) למכירה בחנויות, אלא רק כעותקי פרומו לעיתונאים ולרדיו. היו בעבר כמה נסיונות לעשות את זה בארץ (בשנות השמונים עם מוזיקה לועזית ובשנות התשעים עם מוזיקה עברית) אבל הם לא הצליחו.

חבל מאוד, זו טיפשות, בכל מקרה תודה על התשובה, מקווה שזה ישתנה

בכל זאת, עבר דיי הרבה זמן משנות השמונים והתשעים.

אני רוצה להוסיף שהפורום הזה למשל מראה שדווקא ישנה דרישה (תאורטית, לפחות)

לסינגלים כי הרי מספרים פה על סינגלים חדשים שיוצאים.

אבל יש הבדל

בין סינגלים שמודפסים במספר עותקים מצומצם ונועדו לצורכי פרומו, לבין סינגלים שאמורים להימכר בחנויות ולהצדיק את עצמם מבחינה כלכלית. שיטה כזו לא עבדה בישראל מעולם (לפחות לא מאז שנות הששים של המאה הקודמת) ואין סיבה לחשוב שזה יעבוד עכשיו, כשאפשר להשיג כל שיר בקלות ובזול (שלא לומר בחינם).

אתה צודק, מתי כבר חברות המוזיקה הדינוזאוריות יבינו שאי אפשר לעצור את הקדמה

כבר שנתיים הכתובת http://music.msn.co.il/ מראה את אותו דבר. זהו אמור להיות פורטל שמרכז את כל חברות המוזיקה ביחד. כל יום שעובר הם מפסידים כסף ואני מפסיד נוחות ומחירים סבירים. אני חושב שציבור רחב לא יגנוב מוזיקה אם יש לו אלטרנטיבה שפויה, נוחה ומשתלמת.

כאשר אומנים משחררים סינגל לרדיו האם הם משחררים אותו גם על גבי דיסק? אם כן, היכן אני יכול לרכוש סינגלים? אני כמובן לא מדבר על imusic.co.il או songs.co.il ששם ניתן להוריד חוקית איזה שיר שבא לי באיזו שעה שבא לי ולהיות בפיז'מה תוך כדי. אני מדבר על סינגלים hardcopy. תודה על התשובה מראש

דווקא יש סינגלים למכירה

יש אומנים שמוציאים למכירה. כפי שיצא למשל "פסק זמן" של קרן פלס ב-10 למכירה בכל הרשתות ויש עוד אמנים שהוציאו.. בכל מקרה אפשר לקנות אותם בחנויות יד שניה כמו אוזן שלישית, חור בשחור ועוד.. לי יש אוסף ענק של סינגלים... כמה מאות.. אני תמיד קניתי שם...

תודה רבה על התגובה, אני מתכוון לסינגלים חדשים

ותקני אותי אם אני טועה אבל "פסק זמן" הוא חידוש עבור גלגל"צ. כלומר זה היתה הוצאה של גלגל"צ. בכול מקרה שוב תודה על התגובה ואני אשמח לבקר בחניות יד שניה כפי שציינת.

לא אמרתי של מי היתה ההוצאה

רק שכן מוציאים מדי פעם.. ועל הסינגל עצמו כתוב בהוצאת הד ארצי.. ורק מצויין שזה מתוך פרוייקט מיוחד של גלגל"צ

נכון לא אמרת, אני סתם ניחשתי (וטעיתי), תודה על המידע

אגב, הבנתי שאפשר למצוא הרבה סינגלים

בפחי הזבל מול בניין גלגל"צ ביפו. כל מיני דברים שהחבר'ה שם לא אוהבים וזורקים.

דווקא יש סינגלים למכירה

יש אומנים שמוציאים למכירה. כפי שיצא למשל "פסק זמן" של קרן פלס ב-10 למכירה בכל הרשתות ויש עוד אמנים שהוציאו.. בכל מקרה אפשר לקנות אותם בחנויות יד שניה כמו אוזן שלישית, חור בשחור ועוד.. לי יש אוסף ענק של סינגלים... כמה מאות.. אני תמיד קניתי שם...

ואיפה יש סניפים של האוזן השלישית?

החנות שלהם נמצאת בת"א

ליד דיזנגוף סנטר. יש להם חנות בעמק רפאים בירושלים אבל אין בה דיסקים אלא סרטים בלבד, ועוד חנות בחיפה שאין לי מושג מה יש בה.

אה, מגניב, תודה. :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר