ירמי קפלן בצ'יקה בב"ש

אני מאוד אוהב,ומאוד חשוב לי ללכת להופעות. אני רוצה ללמוד כל הזמן,תמיד להיות רעב לקחת מכל אחד משהו. כשראיתי שיש את ההופעה של ירמי בצ'יקה,היה ממש בא לי ללכת לשיעור שלו.אף פעם לא ראיתי את ירמי ככה בהופעה לבד... תמיד זה היה בתור להופעה של אביב גפן בצמח או בפסטיבל ערד... אז הלכתי.התיישבתי מול הבמה,המורה שלי להיום עלה לבמה, ווואוו.... אתם מכירים את זה שמכתיבים לכם נורא מהר שאתם מאבדים את הקצב?....זה מה שקרה לי.... אז מרוב שהיה לי מה ללמוד ממנו כאומן וכפרפורמר...פשוט עזבתי את מגמת הלמידה...קמתי על הרגליים ופשוט נהנתי כמו שלא נהנתי מאף הופעת רוק ישראלית... ירמי זה "זה".הוא באמת רוקר,הוא פשוט היה אדיר ונתן שואו שכל מי שהיה שם לא יישכח,ואני בטוח שהוא עוד ייתן בכל מקום שאליו יילך ויופיע.אני ממליץ לכל אחד לראות אותו בהופעה.כמובן שיש לי הערות על ההרכב,אבל זו דווקא הייתה אחלה דוגמא למה שפרפורמר טוב יכול לעשות ולטשטש.לסיכום-שווה הכל כדי לראות את הדבר האמיתי.פשוט לכו.

ירמי קפלן

צודק בהחלט, הייתי בהופעה שלו בחיפה ואכן יש המון מה ללמוד ממנו מבחינת שואו, הוא יודע איך לעשות את זה, משתף את הקהל במהלך ההופעה, כולל נאומים חוצבי להבות וכ'ו, נהיניתי מכל רגע. לכו להופעות שלו, כדאי!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר