ערן צור "חותך בחתך הזהב" קמלוט הרצליה, תמונות!!

img1707.jpg
img1706.jpg

שמעתי את הסינגל שלו - כן לציפור

ואני חייבת לציין שדי הופתעתי. סגנון שונה מזה שאני מכירה אצל ערן צור.. והפקה מוסיקלית מעולה! מי מנגן איתו בתקליט?

הדיסק הקרוב הולך להיות מעולה!!!!

ניגנו אותו מיליון מוסיקאים מוכשרים יוני בלוך אסף אמדורסקי שלומי שבן ועוד ועוד ועוד הדיסק יוצא לחנויות ב- 10.9

בכן לציפור מנגנים:

ערן בבס ואקוסטית שי ברוך מכה בתוף רמוריון בחשמלית אסף רוט בכלי הקשה ו-ויברפון יובל מסנר - עיבוד לרביעיית כלי מיתרים (מסנר, חן שנהר, הדר כהן, גליה חי) שלומי שבן מפסנתר ב"והחיים"

הקליפ "כן לציפור" בוואלה מוזיקה.

הלינק מצורף בתחתית: הקליפ "כן לציפור" פותח את חגיגות האלבום החדש של ערן צור, "חותך בחתך הזהב", בוואלה! מוזיקה. בהמשך השבוע: מחר - "בית התקליט", התוכנית החדשה של וואלה! מוזיקה נפתחת מהתקליטייה הבייתית של ערן צור. יום ד' - ערן צור מגיש את האלבום החדש לגולשי וואלה! בהשמעת בכורה ומביא את הסיפורים שמאחורי השירים. חלק א'. יום ה' - החלק השני של התוכנית. יום ו' 7.9 - "ספיישל ערן צור" עם שירים מכל הזמנים ומכל ההרכבים. אגב, הקליפ החדש, "כן לציפור", בבימוי עידן זעירא, ניתן מהיום להורדה בחינם באתר חברת התקליטים אן.אם.סי. www.songs.co.il למשך יומיים בלבד. תמהרו.

רק אחרי שרשמתי, ראיתי שציינו את הקליפ בלוח ההופעות, לא נורא יהיה פעמים בפורום

הדיסק הקרוב הולך להיות מעולה!!!!

ניגנו אותו מיליון מוסיקאים מוכשרים יוני בלוך אסף אמדורסקי שלומי שבן ועוד ועוד ועוד הדיסק יוצא לחנויות ב- 10.9

מפרגן לערן ול- NMC

באמת נשמע שזה הולך להיות אלבום טוב. קליפ להורדה חינם עד היום בערב (נראה לי).
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר