קבלו בברכה את העוזרת החדשה למנהל הפורום: Kettercat

הנהלת הקהילות שמחה לצרף לניהול הפורום את Kettercat. מעכשיו היא תעזור לטופי בתחזוקת הפורום השוטפת ותתרום מהגיגיה ע"ג דפים אלה. שיהיה לה בהצלחה!

מתים עליך כפרע

הצלחה, עושר, אושר, בריאות, שמחת חיים, פוריות, שמיעה מוזיקלית, יכולת ריקוד טובה, אהבה (כמובן), גוף חטוב, הצטיינות יתרה בלימודים בלי ללמוד שניה , חוש הומור , קליטה מהירה , אקשן בחיים ( טוב נמאס לי ) והרבה הרבה מוזיקה טובה אה וגם הצלחה בעזרה לניהול הפורום

שרשור אחד מספיק לנסיכה שלנו, וכבר ברכנו אותה...

מתים עליך כפרע

הצלחה, עושר, אושר, בריאות, שמחת חיים, פוריות, שמיעה מוזיקלית, יכולת ריקוד טובה, אהבה (כמובן), גוף חטוב, הצטיינות יתרה בלימודים בלי ללמוד שניה , חוש הומור , קליטה מהירה , אקשן בחיים ( טוב נמאס לי ) והרבה הרבה מוזיקה טובה אה וגם הצלחה בעזרה לניהול הפורום

אוי גלו'ש

איזו ברכה מקסימה (ומקורית!) ותודה, גם ליפית!

הנהלת הקהילות שמחה לצרף לניהול הפורום את Kettercat. מעכשיו היא תעזור לטופי בתחזוקת הפורום השוטפת ותתרום מהגיגיה ע"ג דפים אלה. שיהיה לה בהצלחה!

בדיוק בזמן!

היום בבוקר הצטרף ילד חדש למשפחה שלי (הוא יהיה בסיסט, כנראה), אז אני בטח אהיה קצת עסוק יותר ב-30 השנים הקרובות. אז מאיה, אם את לא קמה אליו בלילה לפחות תמחקי הודעות ספאם!

הו מזל טוב טופי

איזו סוכריית טופי קטנטנה!

פשוט מקסים מזל טוב (תתחדשו?) והספאם עליי, דונט וורי. ואם אתם צריכים בייביסטר, תחשבו עליי

המון מזל טוב טופי ובהצלחה..

אהה ולמאיה?

בהצלחה , נכנסת לנעלים ענקייות ואני מקווה שתמתאי אותם כמו שצריך... נעה

בהצלחה דארלינג

מזל טוב ובהצלחה!!!!

בדיוק בזמן!

היום בבוקר הצטרף ילד חדש למשפחה שלי (הוא יהיה בסיסט, כנראה), אז אני בטח אהיה קצת עסוק יותר ב-30 השנים הקרובות. אז מאיה, אם את לא קמה אליו בלילה לפחות תמחקי הודעות ספאם!

מזל טוב

יווווווווווווווו איזה דבר מתוק!

נו, הוא כבר אמר "דיימונד"?

הו מזל טוב טופי

הווווו מזל טוב טופילה

מי ייתן והוא יהיה לא פחות טוב מג'נג'ו כל מה שרשמתי למאיה למטה תעביר גם לילדך הטרי ותוספת קטנה: שקט ונחת להורים וילדות מאושרת לעולל נטולת מעצורים!

בדיוק בזמן!

באמת המון מזל טוב

שזה יביא לך הרבה אושר ( מיטב חכמינו אומרים שזה מה שזה מביא..)

אוחח איזה בונבון! מזל טוב!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר