סודוקו- הופעות לשבוע הבא!!!

רוק פופ קצבי, חומר מקורי! הופעת גרוב מטריפה! שווה! 24.3 יום שישי,"הבאר", צאלים, 22:30 -לאחר ההופעה תתקיים מסיבה של D.J E.Z SOUND. 25.3 יום שבת, "ביר א שגום", דרום הגולן גבעת יואב, 22:30 הכניסה חופשית

שי נובלמן, הופעת השקה לWonderful, עם סוזי מילר, שישי 24.3 ת"א

לרגל הוצאת הסינגל החדש ,Wonderful, שתי הופעות מסקרנות: ביום שישי 24.3 בשעה 22:00, יופיע שי בהיינקן הבימה קלאב, תל אביב ויארח את ה- Godmother של הפריק-פולק הישראלי, זמרת הקאנטרי סוזי מילר (האחים והאחיות, סוזי סופרייז). זה הולך להיות שילוב מעניין מאד חוץ מזה, אם אתם קולים, לכו בבקשה למצע"ד גלגל"ץ הישראלי ותדחפו את הסינגל למעלה! http://glglz.msn.co.il/default.htm תודה

שי נובלמן, משיק הסינגל גם בירושלים במוצ"ש, צוללת צהובה

לרגל הוצאת הסינגל החדש Wonderful, הופעת השקה חגיגית בירושלים! ביום שבת 25.3 בשעה 21:30, יופיע שי ב"צוללת הצהובה" בירושלים. השמועות גורסות שמר דני נוימן (שהשתתף בשיר על בית"ר ירושלים שהופיע בדיסק beautiful life.)עשוי להתארח.... את הערב יפתחו צמד זמרי הפולק הירושלמי: יהודה לדג'לי ואלי בריקמן. חוץ מזה, אם אתם קולים, לכו בבקשה למצע"ד גלגל"ץ הישראלי ותדחפו את הסינגל למעלה! http://glglz.msn.co.il/default.htm

לוח הופעות והודעות 17-24. 3

רוקפור UNCOVER - ד' 22/3 צ'יקה ב"ש

רוקפור פותחת את 2006 עם "רוקפור UNCOVER" - מופע מחווה פסיכדלי, הומאז' לאותם אמנים שעיצבו את דרכה המוסיקלית לאורך 15 שנות פעילותה לרגל הביקוש והלחץ הבלתי פוסקים מצד הקהל והמעריצים, תשחזר רוקפור את ימי הקאברים העליזים שידעה במשך השנים, במופע ייחודי ומגוון, ערב שכולו פסיכדליה טהורה (ביטלס, בירדז, זומביז, צ'רצ'ילים, פינק פלויד) וטהורה פחות... (הפתעה!) מלבד יקי גני, הקלידן הקבוע של הלהקה, ישתתפו מפעם לפעם גם אמנים אורחים שונים סיבוב ההופעות יחל בחודש מרץ ברחבי הארץ לתקופה מוגבלת (!) אך הוא אינו אלא מתאבן לקראת צאת אלבומה הבינ"ל החדש של רוקפור - השלישי בלייבל האמריקני Rainbow Quartz - במהלך שנת 2006 הנה מה שכבר כתבו על ההופעה בבארבי ת"א: בטיפול 12.874 ק"מ באוויר ההופעה הקרובה תתקיים ביום רביעי 22/3 במועדון הצ'יקה בבאר שבע בשעה 22:30 (להזמנות: 08-6900330) לוח ההופעות המלא מפורסם באתר רוקפור www.rockfour.com

הנה הלינק החסר (והעקשן)

סודוקו- הופעות לשבוע הבא!!!

רוק פופ קצבי, חומר מקורי! הופעת גרוב מטריפה! שווה! 24.3 יום שישי,"הבאר", צאלים, 22:30 -לאחר ההופעה תתקיים מסיבה של D.J E.Z SOUND. 25.3 יום שבת, "ביר א שגום", דרום הגולן גבעת יואב, 22:30 הכניסה חופשית

מה זה הלהקה הזו?

ראיתי את לוח הופעות שלה בעוד מקומות... נשמע עמוס. מישהו יודע עליהם משהו?

היום בגדה שמאלית רות דולורס וייס

בדאבל פיצ'ר עם לירון משולם. מתחילים בסביבות 21:30. כניסה 30 ש"ח. (מי שרוצה לקבל עידכונים על הופעות של רות מוזמן שלוח מייל לכתובת הבאה: the_rdw_list@walla.co.il

הגדה היא מקום מדהים להופעות כאלה!

מני בגר מתארח בתפוז!

היום,בשעה 19:00, יתארח בפורום רוק ישראלי הזמר והיוצר מני בגר,לרגל צאת אלבום האוסף החדש, ב-BLOG TV בשידור חי! שאלות למני ניתן להשאיר בשרשור השאלות שנפתח בפורום. תבואו

רוקפור UNCOVER - ד' 22/3 צ'יקה ב"ש

רוקפור פותחת את 2006 עם "רוקפור UNCOVER" - מופע מחווה פסיכדלי, הומאז' לאותם אמנים שעיצבו את דרכה המוסיקלית לאורך 15 שנות פעילותה לרגל הביקוש והלחץ הבלתי פוסקים מצד הקהל והמעריצים, תשחזר רוקפור את ימי הקאברים העליזים שידעה במשך השנים, במופע ייחודי ומגוון, ערב שכולו פסיכדליה טהורה (ביטלס, בירדז, זומביז, צ'רצ'ילים, פינק פלויד) וטהורה פחות... (הפתעה!) מלבד יקי גני, הקלידן הקבוע של הלהקה, ישתתפו מפעם לפעם גם אמנים אורחים שונים סיבוב ההופעות יחל בחודש מרץ ברחבי הארץ לתקופה מוגבלת (!) אך הוא אינו אלא מתאבן לקראת צאת אלבומה הבינ"ל החדש של רוקפור - השלישי בלייבל האמריקני Rainbow Quartz - במהלך שנת 2006 הנה מה שכבר כתבו על ההופעה בבארבי ת"א: בטיפול 12.874 ק"מ באוויר ההופעה הקרובה תתקיים ביום רביעי 22/3 במועדון הצ'יקה בבאר שבע בשעה 22:30 (להזמנות: 08-6900330) לוח ההופעות המלא מפורסם באתר רוקפור www.rockfour.com

שימו לב! יהיה גם ספיישל LIVE ברדיו

בשעה 18:00 באותו היום (רביעי 22/3) יתארחו רוקפור ברדיו קול הנגב לשעה של ספיישל רוקפור עם יואב מרדר ואיתן כהן (106.4 FM), כולל ביצועי LIVE באולפן - so tune in !

שי נובלמן במוצ"ש הקרוב בצוללת הצהובה!

מופע פותח: יהודה לדג'לי לאחר סיבובי הופעות בארצות הברית ובאירופה, חוזר הזמר שי נובלמן במופע חדש "Beautiful Life". המופע שמלווה את צאת האלבום החדש והמדובר, הנושא את אותו השם, רץ בהצלחה רבה קרוב לשנתיים וזוכה לאהדה אצל אוהדי הרוקנרול בארץ. אל להיטי הרדיו טריים והמוכרים, Girlfriend, Baby in the rain ו- Wonderful, מתווספים הופעה גם שירי "How to be shy", האלבום שהכניס את נובלמן לרשימת " 10 דיסקים המצטיינים של שנת 2001" (כך עפ"י מגזין "הרולינג סטון" אמריקאי). הלהקה הנוכחית כוללת בנוסף לשי את הגיטריסט גבע אלון, המתופף אור ובלסקי, הבסיסטים יותם בן חורין ותומר להב והסקסופוניסטית תמר זיו. יהודה לדג'לי ואלי בריקמן: לדג'לי הינו יוצר ישראלי-קנדי ששורשיו המוסיקאליים נטועים עמוק בפולק-רוק-אלטרנטיבי האמריקאי. בדיסק השני שלו "The Quiz", ניכר כי השפעות אלה הגיעו לידי היתוך מושלם עם עולמו הפנימי והטקסטים המיוחדים המאפיינים ומייחדים אותו, שכן לדג'לי משחק עם האנגלית כאילו הייתה חומר פלאסטי גמיש, משנה מילים, מלהטט בהם עם כפל משמעויות ומשחק בהם לכדי יצירת יופי, עצבות, שימחה פרועה ומלנכוליה – הכול משתקף בשיריו. צוללת צהובה מוצ"ש 25/3 21:30

הופעות בגמזו

בפאב גמזו מקום קטן חמים ונעים בשדרות וושינגטון 32 בשכונת פלורנטין תל אביב מחפשים מוסיקאים להופעות לפנות למאיר 0543171604 . ביום רביעי הקרוב 22,3 בשעה 22,00 אני מופיע כאורח ב2-3 שירים שלי .האומן המרכזי בערב ישראל אידלסברג כניסה 10 שקלים . ביום חמישי יופיעו חברים מלהקת מים רבים בשעה 22,00 כניסה חופשית.

ערן רייס בהופעה - לימה לימה יום ג' 21.3 22:00

לילינבלום 42 ת"א.

איזה כיף! לא יודעת איך ההופעה, אבל השירים גאוניים ומומלצים

אני רק תוהה מה העניין עם שייגעצ? איכשהו מפורסם שגם הם מופיעים שם מחר...

השירים מצוינים וההופעה מצוינת גם כן...

...אבל למה-למה-למה בלימה לימה, עם כל הבליינים והאווירה הנוצצת? מה קרה להופעה בחנות הספרים החמימה? (ועדיין, מומלץ מאוד בחום, למי שלא מכיר) (ושייגעצ בטח יהיו הופעה שניה, יש שם שתי הופעות בערב לפעמים)

איגי וקסמן בסינדרום ירושלים!

הופעת בכורה לכבוד צאת האלבום "מסתובבים". יום חמישי - 23/3/2006 בשעה 22:00 סינדרום ירושלים

הסוכריות בחוף הדקל - אילת - 24 למרץ יום שישי! אהיב בעליל

הסוכריות במופע רוק! להקת הסוכריות, מסיימת בימים אלו את הקלטות תקליט הבכורה - "אהיב בעליל" בניהולו האמנותי של יעקב גלעד .הלהקה מנגנת רוק חובק עולם עשיר בנגיעות אוריינטליות, לטיניות ובלקניות, מטובל בגיטרות וקצב מערבי אמריקאי. בלהקה חברים, מפיקים מוזיקליים ונגנים של אמנים מן השורה הראשונה בארץ. הסוכריות בחוף הדקל - אילת - 24 למרץ יום שישי! אהיב בעליל
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר