המג'יקל מיסטרי טור מארחים את איגי וקסמן

שבוע אחרי שבוע אחרי שבוע, אני מוצאת את עצמי הולכת להופעות של ההרכב הזה ששר ומנגן ביטלס. אני לא יודעת כבר מה יותר מושך אותי, המוסיקה של הביטלס, או הצורה שבה הלהקה הזאת מבצעת את השירים הנפלאים האלה. ואלה באמת שירים נפלאים, שנכתבו עוד לפני שנולדתי, וממשיכים להיות פסקול חייהם של אנשים רבים ברחבי העולם ויהיו גם לדורי דורות. מהופעה להופעה הביצועים נהיים מדויקים יותר, אמיתיים יותר, לרגע אחד אני יכולה לעצום עיניים ולדמיין עצמי בהופעה אמיתית של הביטלס. נראה לי שגילתי על עצמי משהו לאחרונה, שכשאני אוהבת משהו, אני אוהבת אותו עד הסוף. ואם זה קשור במוסיקה והופעות, אז כשלהקה כובשת אותי פעם אחת, היא תמשיך לכבוש אותי עוד ועוד, ואני אלך לכל ההופעות שיש, וכבר הפסקתי לספור בכמה הופעות של המג'יקל הייתי, כי הייתי בעשרות רבות. בהופעות האחרונות שלהם הם מארחים אומנים שונים, שמבצעים איתם את השירים היפיפיים האלה. הפעם איגי וקסמן, זמרת שאני מאוד אוהבת, אם לא הכי אוהבת מהזמרות הישראלית, הוזמנה להתארח. אני אוהבת את איגי ותמיד אהבתי אותה בכל צורותיה. אם זה כשהלכה לראיין את צעירים חסרי מנוח אי שם לפני 10 שנים כשעדיין עשור לא מלא לי, או אם זה בשירה בשידור עם יוני רועה, וגם ובעיקר בקריירת הסולו שלה בתור זמרת. הלוק שלה, הקול שלה, היא מדהימה הבחורה הזאת ואם אני לא טועה, אתמול גם ראיתי אותה בפעם הראשונה בלייב על הבמה. ואם זה לא מספיק שראיתי סוף סוף לראשונה על הבמה את האומנית הנקבה שאני הכי אוהבת כאן, אז היא גם ביצעה את שני השירים של הביטלס שאני הכי אוהבת Dear Prudance שעוד שניה והזלתי דמעה תוך כדי הביצוע, ואת Across the universe המרגש גם הוא. כשזה יוצא מהפה שלה, זה כל כך אמיתי, כאילו היא מתכוונת לכל מה שהיא שרה, היא בתוך זה, ואני חושבת שהיא גם האירוח הכי טוב של המג'יקל מיסטרי טור עד כה. מבחינתי בכל אופן. בהופעה הבאה של המג'יקל מיסטרי, ב 10 למרץ בבארבי תל אביב, תתארח איגי וקסמן בשנית יחד עם ירמי קפלן. ונראה לי שהולך להיות ממש ממש שמח. תמונות אפשר לראות כאן

נצל"ש - תמונות מההופעה של פיטר רוט מארח את מאור כהן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר