ערן צור אספ אמדורסקי ושלומי שבן - ביקורת הופעה

היה ענק! ממזמן לא הרשתי כזאת אנרגיה אדירה בהופעה אחת. ערן צור התחיל לחמם את האווירה עם להיטיו הידועים (בלילות ירח מלא, תותים, פתאום נהייה קיץ, ערב ב' בכסלו ועוד...) אח"כ הגיעו השניים האחרים והרביצו בזה אחר זה, ביצועים אחד של השני, אחד אחרי השני... ואז הגענו לחלק הרומנטי (כפי שמכנה אותו שבן). זהו החלק היותר שקט בהופעה, בה הגיטרה הייתה משולבת נהדר עם הווירטואוזיות המדהימה של שבן על הפסנתר, וכל זה נכנס זה בזה יחד עם הסינטיסייזר המוזר של אמדורסקי, שהיה מעין די ג'יי רוק המנגן בגיטרה לכמשך שעה וחצי. השילוב של השלוה נתן בכל אחד מהשירים סגנון רוק ישראלי כמו שצריך, עם דיס', אפקטים, טיפה אלקטרוניקה מהצד של אספ (למה לא אסף לעזאזל!!!), יחד עם מעין נגיעות קולדפלייות של פסנתר שמשתלב נהדר בכל השירים, במיוחד בשיריו של שבן. הופעה מדהימה, אנגיה אדירה, הרבה בירה והמון המון כיף והשתוללות. ממולץ בחום לכולם!

היה ענק

באמת אחת ההופעות שיותר נהניתי בזמן האחרון רק שאיכשהו אסף נראה קצת לא קשור שם.. זה היה פחות או יותר ערן ושלומי , ואסף שעומד בצד ולא תורם הרבה. בכל אופן היה מעולה והקהל לא האמין שזה כבר נגמר , כי זה עבר כל כך מהר... ערן כולנו כבר מחקים לדיסק חדש ממך...

נראה לי שדווקא הדיסק החדש של שלומי שבן

יגיע קודם. ואמדורסקי? עושה רושם שאחרי שהוא קלקל לעצמו, הוא משתדל לעשות את זה גם לכל האחרים (עברי לידר ועכשיו לערנצור). איפה מיכל?

נראה לי שדווקא הדיסק החדש של אמדורסקי יגיע קודם

אבל בכל זאת, זכינו לשמוע שיר חדש של ערן. ואמדורסקי דווקא בכלל לא קלקל, סתם היה לו יום רע - המכשיר הזה (סוג של סמפלר?) עשה רעשים בחיבור, הקלידים שהיו מחוברים למחשב גם בקושי עבדו, אפילו הסטנד של המיקרופון לא היה תקין. אבל הוא הוציא את כל העצבים בגיטרה ובצרחות (ממש צרחות!), וזה היה שווה כל רגע. חוץ מהשירים המופתיים שלו, הוא הוסיף גם הרבה מהטאץ' הנהדר שלו לשירים, משהו שאין לשלומי וערן (יש להם הרבה משל עצמם, אבל לא מהקסם הזה של אסף). פשוט צריך לשכנע לא להתעסק יותר מידי עם האלקטרוני - ואז הוא בהחלט אחד המוזיקאים הגדולים שיש לנו, שמצדיק כל מחיר שנקוב על הכרטיס. וגם אני מצטרף לתשבוחות על ההופעה, היתה באמת הופעה נהדרת, עם אחד הקהלים היותר טובים שראיתי בתקופה האחרונה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מוזיקה ישראלית
בחר
בחר