מבקש יעוץ בקנית כרטיס עריכת וידאו.

שלום! אני מעונין לערוך מצגת פאואר פוינט לבר מצוה של הבן שלי. לשם כך עלי לערןך חומר מקלטות VHS וחלק קטן מהחומר הוקלט במצלמת וידאו דיגיטלית בפומט DV. נוסף לכך הייתי מעונין שהכרטיס ישמש אותי גם ככרטיס טלויזיה. היות ואנחנו מחוברים ללוין אין צורך בטיונר. בדקתי באתר של PINACLE ונראה לי שהכרטיס DV CLIP יתאים לצרכי. האם אפשר להשתמש בו גם להקלטה מוידאו והאם יוכל לשמש אותי גם ככרטיס טלויזיה? או אולי יש עוד אפשרויות? המחשב שלי הוא פנטיום 4 והתקציב הוא בסביבות 600 ש"ח אגב, הייתי מעונין גם בהמלצה לתוכנת עריכה פשוטה עבור חלונות 98SE תודה מראש

אפשר לקנות כרטיס TV ב-330 -400 ש"ח

אפשר לקנות כרטיס TV ב-330 -400 ש"ח (קניתי לפני שבוע FLY VIDEO 3000 ב-330 ש"ח) כדי לראות טלויזיה בכל מקרה אתה צריך טיונר (הכרטיס הזה) עם הכרטיס הזה תוכל להעביר למחשב סרטים מוידאו רגיל ושגם ממצלמה אנלוגי. נראה לי שאם במצלמה וידאו דיגיטלי יש לך יציאה SVIDEO תוכל להעביר גם ממצלמה דיגיטלי (אני אישי קניתי FIREWIRE) כדי להעביר חזרה לקסטה וידאו אתה חייב כרויס מסך עם יציאה TV כרטיס מקצועני יותר מתחיל ממחיר של 1000 ש"ח ואני אישי עבור הצרכים החובבנים שלי החלטתי שמספיק כרטיס וידאו פשוט. בהצלחה !

תודה על העזרה מה בקשר לתוכנת עריכה פשוטה?

תשובה

תוכנת עריכה פשוטה היא כמו MOVIE MAKER שב WIN ME ומעלה. אני ממליץ לך לנסות את הגירסא השנייה שלה שניתן להוריד מאתר MICROSOFT חינם. תוכנה שנייה היא ULEAD VIDEO STUDIO. תוכנה טובה ומקצועית הרבה יותר היא PREMIERE. אבל יותר קשה. תוכל לקבל מידע אודות השימוש בתוכנות בקישור מאמרים או דרך ICQ 202220144 בהצלחה!!

צודק

הוא צודק : קודם תורים WINDOWS MOVIE MACKER חינם מאתר של MICROSOFT לפי דעתי זו תוכנה מעולה לחובבן אבל אם אתה רוצה עוד הצד השני אני ממליץ על תוכנה PINNACLE כי היה ידידותית משתי התוכנות שהמליצו קודם. בהצלחה

קצת מאוחר ובכל זאת תודה לכולם

אחרי התלבטויות קניתי את כרטיס הטלויזיה של Pinnacle PCTV. כיון שמצורפת תוכנה Pinnacle Studio גירסה 7 ץ נשאר רק לשנס מותניים ולעבודה. ותודה לכל מי שעזר לי בדרך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
עריכת וידאו וקולנוע - טיפים ועריכה ביתית
בחר
בחר