לימודי גרפולוגיה

בימים אלו אני מנסה לברר, איזו מסגרת ללימוד גרפולוגיה מקנה את התעודה והידע הנחשבים ביותר בארץ ובשוק העבודה (ע"י מכוני מיון והערכה, חברות גדולות,וכו'..)? על מנת, להתחיל ללמוד גרפולוגיה, ושתהיה לי את האופציה להתמחות ולעסוק בכך לפרנסתי בעתיד. בין היתר קיבלתי המלצות על המכון שלך. אשמח לתשובה אובייקטיבית לשאלתי. בנוסף, אני מעוניינת לדעת, אם המכון שלך הוא גורם מעסיק או מפנה לתעסוקה בגמר הלימודים.

אוביקטיבית - אני לא.... :)

ולא יכולה להיות... אנחנו מקבלים מתמחים לעבודה. וכמו בכל מקצוע תמיד יש ביקוש למקצוענים... בהצלחה,

חנה קורן, גרפולוגית ומומחית לבחינת מסמכים, זיופים והשוואות של חתימות וכתבי יד.

יועצת לקבלת עובדים וקידומם.

http://www.annakoren.co.il/

http://www.grapho-law-g.com/

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+

יש את מכון נפתלי

עפ"י בירורים שערכתי ממש כמוך, מכון נפתלי נחשב היום למוביל בארץ ולמקצועי ביותר. ממליצה לך להתקשר ולהתרשם.

המכון של חנה קורן נחשב הטוב ביותר

ועל זה אין מחלוקת!!!

גבירתי הנכבדה.

מנין את שואבת את היומרה ודברי הרהב שלך ? מה, את מכירה מקרוב את שני המכונים ? למדת/לימדת בשניהם ? קראת איזה כתבות השוואתיות בנושא ? אין לי ספק שהמכון של חנה הוא מכון מצויין ומכובד ששומר על רמה מקצועית גבוהה אך תגובות רהב היסטריות כמו שלך רק עושות לו 'שרות דב'. אפשר גם לקרוא מלה טובה על גורם ומכון אחר בלי לקפוץ. אה, ואל תקחי את זה אישי.

אולי היא לא

אבל אני למדתי בשניהם - ולמעשה ב3 ותן לי להביע את דעתי ברשותך - כן ! היא צודקת מנסיון אישי.

ואילו אני מושבת שמכון נפתלי טוב יותר.

גם מניסיון אישי. זול מעט יותר וטוב יותר.

זה שאת מושבת - זה מעולה.

מה הקRיטוריונים שלך למשכבה? LOL

הקריטריונים שלי למשכבה?

סילחי לי שלא ממש הבנתי את כוונתך ולכן לא אוכל לענות לך. אולי אם תקפידי על כתיב ללא שגיאות אוכל להתייחס להבא. ואני שמחה שאת חושבת שזה יפה שאני חושבת. את יודעת מה, אין לי שום עניין איך, את קופצת מעל הפופיק וממש לא נכנסתי איתך לשום ויכוח מלכתחילה. שלום שלום לך.

אהבה אהובתי

שגיאות הכתיב שלי מכוונות הייתי צריכה להתאמץ כדי לעשותן וזה נבע אצלי מהצורך להראות לך את השגיאות שלך - אהובתי. נכנסתי לויכוח איתך רק בגלל שאני מדברת מנסיון אישי ועד כמה שידוע לי אין כאן עוד מישהו עם הנסיון במכוני גרפולוגיה כמוני ועם יכולת ההשואה. אני חושבת שכל אחד צריך למצוא את המקום הכי מתאים לו בעצמו. למה לא תספרי לנו למדת? ואולי אפילו תראי דוגמאות של עבודה שלך? אולי ננחיל באמת להשתמש בפורום הזה כדי ללמוד אחד מהשני ומחנה קורן מה דעתך? אגב, שמתי לב שאת מייצגת את המכון עליו את מדברת וזה כל מה שאת כותבת כאן - זה טיפ טיפה צורם. אני בטוחה שיש לך עוד הרבה מה לתרום לכאן. ועוד אגב, זה שלא שמת לב לשגיאות הכתיב שלך - האם זה יכול להעיד על דיסליקציה?

כן אני אכן דיסלקטית.

ואם ככה נראים ומדברים גרפולוגים כמוך... נראה לי שאפסיק את לימודיי כבר עכשיו. תודה על האמפטיה.

האשמת אותי

לא יפה. מי מבין שתינו קופצת למסקנות? אני בכלל עוד לא גרפולוגית - אני עדין לומדת. ועם על סמך זה החלטת להפסיק ללמוד גרפולוגיה לא נותר לי אלא להצטער בשבילך. אור ואהבה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרפולוגיה
בחר
בחר