מה זה אומר שאני כותב\ת את האות א' או ע' או ג' בצורה כזאת?

מה זה אומר שאני כותב\ת את האות א' או ע' או ג' בצורה כזאת?

תמיד רציתם לדעת מה מסתתר מאחורי האותיות אותן אנו כותבים? תמיד סיקרן אתכם לדעת מה אומרת עליכם האות ע'? מה אומרת האות ל'? וגם הפ' הסופית. את התשובות לשאלות אלו מספקת לנו הגרפולוגיה אם כי רק כחלק מאבחון כולל.
ניתוח אותיות בגרפולוגיה.

גרפולוגיה הינה כלי לניתוח ולאבחון האישיות. באמצעות בדיקה גרפולוגית ניתן לספק הערכה על אופיו של אדם, יכולותיו המקצועיות וכישוריו השונים.

הגרפולוגיה מתבססת על העובדה כי כתב ידו של אדם מביא לידי ביטוי מאפיינים אישיותיים רבים ולכן גרפולוגים מיומנים יכולים להשתמש באבחון טקסט כתוב, ניתוח אותיות, מילים ומשפטים, כדי לחשוף את תכונות האישיות של הכותב.

כתב היד מספק לקורא המיומן רמזים רבים על תכונותיו של הכותב. ניתוח אותיות בגרפולוגיה הוא רק חלק זעיר מתהליך הניתוח המקיף שעורכים הגרפולוגים לכתב היד, אך הוא בהחלט מהווה רק רמז להמשך הבדיקה.

גרפולוגים מיומנים מזהים מיד מה אומרות האותיות על כתב היד וכיצד ניתוח אותיות ספציפיות יכול לתרום לניתוח גרפולוגי של הטקסט כולו.

שום אות, מיוחדת ככל שתהיה לא יכולה ללמד על תכונת אופי ללא מאפייני כתב אחרים.

ניתוח אותיות בגרפולוגיה אינו דורש ידע מורכב ועמוק אולם ככל שצוברים יותר ניסיון בהתבוננות בכתבי יד ואותיות, כך קל יותר להבין בדיוק מהם המאפיינים הספציפיים של כל אות ולחלץ תובנות משמעותיות על אישיותו וכישוריו של הכותב/ת

איך מנתחים אותיות על פי הגרפולוגיה?
חשוב להזכיר שוב ושוב כי ניתוח אותיות גרפולוגי אינו יכול להוות תחליף לבדיקה גרפולוגית מעמיקה ומקיפה.

הסקת מסקנות על בסיס בדיקת אותיות היא חלקית ביותר ורק לימודי גרפולוגיה מקיפים יכולים להכשיר גרפולוג לביצוע ניתוח אותיות וטקסטים מלא.

ובכל זאת, התבוננות באתר אותיות בגרפולוגיה יכולה ללמד לא מעט על הכותב/ת. רק חשוב לזכור שכמו שחום גבוה לא תמיד משקף שפעת כך גם בהתיחסות לאותיות. אות היא סימן בודד וחשוב מאד לבדוק את המיכלול.

באתר:

http://xn----zhchakcaca9ag7azh8bzac.com/
ניתן למצוא הסבר על כל אות.

חנה קורן, גרפולוגית ומומחית לבחינת מסמכים, זיופים והשוואות של חתימות וכתבי יד.


יועצת לקבלת עובדים וקידומם.


http://www.annakoren.co.il/


http://www.grapho-law-g.com/


הפרופיל בגוגל+
מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרפולוגיה
בחר
בחר