פורום תפוז

ועוד הערה: תשוו את ההתחכמויות של "חניבעל לקטור" שם בשרשור ובשרשורים אחרים  להתחכמויות של "אוהד אוסטרופולי" שממלא את אותו תפקיד ליצני בפורום של עכשיו, ותקבלו שוב, כמה מפתיע, את אותו דורון ניטקין, גרפולוג הבית, אחיך המסטול, חניבעל לקטור. כדאי גם להשוות את כל החוכמולוגיות והחשיבה העקומה לכתב שמנותח שם בשרשור - וראה זה פלא, זה בדיוק הכתב שהוא אבי הטיפוס לדמות החוכמולוג החכם בעיני עצמו ואידיוט בעיני כל מכיריו ומוקיריו.

ויש לזה גם המשך. ראו את מה שכותב שמעון, מותיקי הפורום, על השמות השונים של גרפולוג הבית:

חפשו את ההבדלים (מתוך עולמות המשתמש1/ים)
24/03/10 23:06
3
אחיך המסטול גרפולוג,כירולוג,נמרולוג,מתקשר,יועץ ומאבחן מומחה
פרופסור קרנץ רופא ומשפטן בהשכלתי תושב חוץ שחזר לעת זיקנה. גרפולוג חובב,בשלן,נהנתן,ופילוסוף לא קטן.
חניבעל לנקטר פסיכיאטר מומחה חובב אוכל גורמה במיוחד בשר ושיחות נפש מעמיקות עם אנשים.
נראה דומה לא? במיוחד שה "ניקים" נולדו ממש בחודש/יים האחרונים
ובכן, מסתבר שגם אחיך המסטול שלנו, בדיוק כמו עידן מרי, הם נומרולוגים מומחים. מעניין כמה דמויות נוספות הוא עוד לובש? אפשר לפתוח פורום שלם רק לדמויות של דורון ניטקין.

שייקה, ידידי ועמיתי הטוב,

אם מותר לי, אני מציע לך לא לתבוע את הברנש למשפט. חבל שתבזבז את עצביך ואת כוחותיך עליו. אם יש טעם לתבוע מישהו, הרי זו הנהלת פורום "תפוז". הסיבות לכך הן שאינם בוררים מיהו המועמד הנאות לניהול פורום ושבהמשך הם משתפים עימו פעולה בחסימת אנשי מקצוע. כך השתלט לו איזה פרנואיד על הפורום ועשה בו כבתוך שלו ודחה כל מי שלא ניגן על פי חלילו.על כגון דא, כבר נאמר במקורותינו "לא עכברא גנב, חורא גנב".

אליהו

בוקר טוב ושבת שלום,

כולנו בסוג של "פוסט טראומה" ממה שקרה. איזה עוצמות, כמה אנרגיה....

אני מציעה שנניח לנושא. בסה"כ הפורום שם נדם (כרגע...) וההודעה שההוא כתב

בעינין האינטלגציה אמרה הכל על הכותב עם ריבוי אישיויות....

הוא רצה להשאר לבד והצליח...

בואו נפתח נושא חדש.

הסכיזופרן לעומת הסכיסואיד.

או האישיות הנקססיסטית - מגלומנית.

יהיה מעניין.

חנה קורן, גרפולוגית ומומחית לבחינת מסמכים, זיופים והשוואות של חתימות וכתבי יד.

יועצת לקבלת עובדים וקידומם.

http://www.annakoren.co.il/

http://www.grapho-law-g.com/

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+

והנה גילוי מרעיש:  באותה תקופה מסתובב בפורום תפוז עוד "גרפולוג" תחת הניק "דורון 71", שמשתתף גם הוא בדיונים, ובעיקר מחמיא לדורון ניטקין, המכונה "גרפולוג הבית", המכונה "אחיך המסטול".

ב-29.1.10 הוא כותב עליו:

אין ספק שהתנהגות אחינו המסטול מוזרה אבל ניכר שבין השורות ההומוריסטיות המסטול יודע את העבודה. ההמלצה ההזויה לdiam לפתח את יכולותיו המוסיקליות לא כל כך הזויה לאחר הגילוי שידידנו כותב בשתי ידיו יכולת מופלאה ללא ספק. לדעתי האישית בלבד המסטול הוא גירסה הומוריסטית לנוסטרודמוס.

וב-26.2.12  אותו דורון 71  כותב על אבחון של אחיך המסטול:

כמו שכתבתי כבר בעבר מסטול אתה בטוח שלא,סחתיין על איבחונייך האחרונים |

ואחינו המסטול, הצנוע והעניו, עונה לו:

וואו אני מסמיק אני בישן ועניו מטיבעי.
27/02/10 18:56
  http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=225&MessageId=139213984

ועכשיו, האם תופתעו לגלות, שגם אותו דורון 71  הוא לא אחר מאשר דורון ניטקין, המתחזה בעל אלף הפרצופים? הנה שחור על גבי לבן:

זוכרים מן השרשור של פרופסור קרנץ איך אחינו המסטול מנתח את כתב היד וטוען שזה דוקטור ג'ק ומיסטר הייד?

מסתבר שגם בן דמותו, דורון ניטקין 71, גם הוא אוהב את האנלוגיה של ג'קיל והייד:

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=225&MessageId=137490135

ועוד הודעה של אחיך המסטול, מן התקופה שבה התחיל לנהל את פורום תפוז, אבל טרם שינה את שמו ל"גרפולוג הבית". כאן הוא מבטיח שהפורום לא יהפוך לפורום מיסטיקה. האם אתם מוצאים את הקשר לעידן מרי, שעוסק בקלפי טארות ופתרון חלומות?

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=225&MessageId=145571732

ואם מישהו תוהה למה אני מפשיט ככה את אחינו המסטול, מסתבר שהוא דוקא אוהב  את זה. הנה מה שכתב בפורום נודיסטים:

קוואנט היקר תודה

28/01/10 17:08
2
מאז שכתבת על שיפור החשיבה בערום חיי השתנו מהקצה לקצה כל תגובותי בפורום ללא יוצא מן הכלל נעשות בערום ואכן יש שיפור חשיבתי משמעותי,חשיבתי צלולה הרבה יותר וממוקדת,מהיום אני לא מסטול אני מסטול על.
ואני תוהה, אם גם את פורום הגרפולוגיה הוא ניהל בעירום מלא? זה כנראה מסביר הכל.

ולמי ששכח, דורון ניטקין הנ"ל הוא הוא "גרפולוג הבית", שניהל את פורום גרפולוגיה בתפוז, כפי שהבאתי בשרשור קודם:

16.12.12 | 13:17

גם אני כמעט ונחסמתי על ידי הליצן שניהל את הפורום.

בעקבות מענה מקצועי לכותב בפורום, שבו הסברתי את המונח "תמונה מנחה" - לאחר שמנהל הפורום נפנף את השואל בזלזול האופייני לו - קיבלתי מסר פרטי מאיים מן הפרחח, בזו הלשון:  "שאלה: מי יודע מה זה גולש  חסום?"

נסיתי להבליג על ההתייחסות המחוצפת, ופניתי אליו כדי להבין על מה ולמה, ולא קיבלתי כל תשובה של ממש. כנראה שמנוי וגמור היה עימו להבריח כל מי שעלול לאיים על מעמדו  כמנהל הבלעדי של הפורום. ואכן, בתקופת "שלטונו" הוא הצליח להבריח כמעט את כל הגרפולוגים המקצועיים שגלשו בפורום בעבר.

כתבתי את הדברים בפורום תפוז, ונמחקתי על ידי הנהלת הפורומים של תפוז, בתואנה של ביקורת על התנהלות מנהל הפורום. עקב כך, אני פורש מן הפורום בתפוז, שאותו ליוויתי במשך שנים ארוכים, לאור העובדה שהנהלת הפורומים של תפוז ממשיכה את מדיניות ההשתקה של מנהל הפורום המודח, וזאת בנוסף למדיניותה השערורייתית, שמאפשרת לנהל פורום מומחים ללא שהמנהל מזדהה בשמו.

למי שבכל זאת סקרן לדעת מי הדמות שהתחבאה מאחורי מנהל הפורום המודח, ימצא זאת בקלות בגוגל, בקישור למטה, שם אחד בשם דורון ניטקין מציג את עצמו כמנהל פורום גרפולוגיה בתפוז.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=989&messageid=141474572

אז לסיכום, מה היה לנו פה?  דורון ניטקין, מתחזה סדרתי, הציג את עצמו בשם "אחיך המסטול", ולאחר שעלה לגדולה ונעשה מנהל פורום גרפולוגיה בתפוז שינה את שמו ל"גרפולוג הבית". כפי שהוכחתי בצורה ניצחת - אפילו דורון עצמו לא ניסה להכחיש זאת - כדי להרשים ביכולותיו ולחפות על העדר הידע והמקצועיות שלו, הוא פשוט שם כתב לניתוח בניק אחד (פרופסור קרנץ) ואז ניתח בשם שני (אחיך המסטול) ושוב החמיא לעצמו בשם האחד על הניתוח שעשה בניק השני. כמה שרשורים מאוחד יותר, נוסף עוד משתתף, דורון 71 ,שאת הזיהוי שלו עם דורון ניטקין, שבתורו זהה למנהל פורום גרפולוגיה בתפוז - הוכחתי בוודאות,  אותו דורון ניטקין נכנס בכמה הזדמנויות ומחמיא לכישוריו המקצועיים ולניתוחים המופלאים של אחיך המסטול - שוב  דורון ניטקין.

מה שיש לנו כאן זה דפוס של נוכלות, שעושה שימוש  בדמויות מתחזות כדי ליצור מצג שוא של הצלחה באבחון כתבים שהוא עצמו שם. הדפוס הזה חוזר גם במקרה של עידן מרי, ששם את "כתב ידו", ושיבח את ניתוחו של גרפולוג הבית, בעודו מכפיש את האבחונים של הגרפולוגים המקצועיים שגלשו בפורום. האם זה פלא שהחשד עלה מיד, כאשר התברר שעידן מרי רוקד לפי חלילו של גרפולוג הבית, האיש בעל אלף הפרצופים?

שייקה, עליתי על החוקר שבך, אתה גרפולוג בתחפושת ( עדיף על עירום ) ולמעשה חוקר סמוי של הבולשת הפדרלית, לדעתי

אתה זה ששתלת את כל הראיות בזירה ו 'עלית' עליהם כדי לזכות בתהילת עולם. אחלה תחקיר, בנסיבות אחרות אפילו מצחיק.

אודי 

שייקה,

עוד פעם השורה שלך  נעלמה מפורום תפוז

רוח רפאים מסתובבת שם

לא יאומן, במה הם מתעסקים.

שוב נחסמתי בפורום בתפוז, והפעם לחצי שנה, וזאת כנקמה על שהעזתי לכתוב בהודעה שאני כבר לא חסום, אבל לא מצא טעם לכתוב בפורום שבו מוחקים מסרים של אנשי מקצוע. אין מלים.

הבעייה עם תפוז, שאין להם דרישות סף למנהלים שלהם. למשל: לא פחות מאייקיו 60. 

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרפולוגיה
בחר
בחר