פורום תפוז

כל הדיון הזה בפורום ההוא ובכל פרסום, איננו אלא דיון צרוף באתיקה הגרפולוגית. מאז ומעולם טענתי שאין להיגרר אחר הפיתוי לאבחן כתבי יד בפרהסיה, ובמקרה זה, בכל פורום שהוא.זאת משום שכדי  להימנע מפגיעה בכותב וכדי להגן על צנעת פרטיותו , עלינו לנתח את כתב ידו תוך התעלמות מן הבעיות העיקריות שלו,  שהרי אין אפשרות לחשוף את מלוא בעיותיו. כותבי הפורום ההוא ענו לי על כך ואמרו שיש דרכים יפות לומר את האמת הכואבת, כך שהכותב לא ייפגע. זה גם מה שהנהלת אותו הפורום אומרת. אבל אם אנו כותבים יפה רק על דברים נחמדים, הם מתקבלים כדברי חנופה או תחכום של הגרפולוגים וזה אכן כך. יוצא שבפרסום מיופה של חוות דעת גרפולוגית, אנו הגרפולוגים, עלולים לעשות שקר בנפשנו. הבה ניקח דוגמה  של כותב נרקיסיסט.הלא שיפוטו מסולף מלכתחילה, אם נכתוב עליו דברים טובים, הוא יקבלם כפשוטם ואם נצביע על בעיות, הוא עלול להתכחש להן. ואם מדובר בנרקיסיסט תוקפן, הוא עלול לעורר מהומה רבתי. חשיפת נפש האדם ומנגנוני ההגנה שלו, מהוה עליו איום קשה ביותר ואנו, הגרפולוגים, אמורים להבין את מידת רגישותו של כל כותב מתוך כתב ידו. ובכן יכולת זו נותנת בידינו את האפשרות לייעץ מבלי לציין נתונים שעלולים לפגוע בו. לדעתי, מוטב  לא לפרסם כלל חוות דעת בפרהסיה . יתר על כן,  בבואנו לייעץ לכל נבחן פרטי או תעסוקתי, לעולם אל לנו לומר דברים הפוגעים במנגוני ההגנה שלו ואל לנו לחרוג מדימויו העצמי. מוטב שנשמור את הידע הזה בין כלי עבודתנו ולא נשוויץ כל העת בידע שלנו. הנה ראיתם את עצמתה של הגרפולוגיה ועד כמה מפחדים ממנה האנשים. דברי חכמים, בנחת נאמרים ואוסיף, גם בצנעה.   אליהו

לדיקלה,

האם את דיקלה מהתכשיטים???

אם כן - אני בהלם.

אם לא - רק תגידי.

אענה לך בכל מקרה בהמשך היום.

xn--6dbagcazs6d9a.net

גרפולוגיה אהובתי.

אילנה כהן

איזה חגיגה לפנינו, דמויות ססגוניות, משפחה שמתגייסת, 'עובדות' כהווייתן, דברי רהב ושחצנות, יומרנות לאבחונים מדהימים מן התקשור והטארוט וסליחה עם שכחתי משהו, ועוד אחד גרפולוג הבית שמתנהג כמנצח. כאן המקום להזכיר שבעבודתנו אנחנו נתקלים לא פעם ולא פעמיים 'בעובדות' שלכאורה סותרות את אבחוננו ונדרשים להסביר איך אנחנו כותבים א' כאשר הממליץ אומר ב'.

ניקח לרגע את עידן שניתוח כתב ידו בפורום השכן חולל את המהומה

העלה את כתב ידו בפורום השכן, וביקש מגרפולוג הבית לנתח, מוזר, כל פונה שמח שכמה שיותר ינתחו, זה הרי בחינם. גרפולוג הבית דווקא כן הציע להמתין לניתוחים נוספים ועידן לא סירב. היות שאנחנו בפורום פתוח ומאז ומתמיד כל גולש רשאי לנתח כל כתב שעולה, והיות שגרפולוג הבית הזמין נוספים לנתח, והיות שסברתי שהניתוח שנעשה רחוק מהמציאות, חנפני והזוי, הוספתי 2 שורות משלי, אלה איזנו את התמונה עם מגרעות שראיתי בכתב, אינני זוכר במדויק את הכול היות שהנהלת הפורום מחקה.

ציינתי שיש בכתב שחצנות, שיש יומרנות בהקשרים של ייעוץ, ציינתי שימוש סלקטיבי בעובדות, ציינתי שימוש לרעה בשכל וציינתי את הנכונות להשתמש בכל נשק כדי להשיג מטרה וציינתי חריפות שכלית. אולי ציינתי ואולי לא שיש גם יצר התנצחות והיעדר אתיקה. זה מהזכרון. האם זה נכון ? עידן חשב שלא, גרפולוג הבית כנראה גם חושב שלא, אני חושב שכן. בכל מקרה הוא לא אהב את מה שכתבתי, גם הרשלה לא וגם ליצן החצר לא וגם משפחתו לא אך מה לעשות שהאינטנסיביות והסגנון וריבוי הדמויות לא הצטיירו אמינים ומשכנעים. האמת, גם אני לא הייתי אוהב לו כתבו זאת עלי. השאלה האם זה מדויק ונכון היא בעיקרה שאלה גרפולוגית שניתנת לבירור ודיון, השאלה האם זו דמותו של פלוני היא בתחום ההשערות, זה נראה כך לפי התוכן והדמויות אך זה לא עובדות. מלבדי ומלבד שייקה איש מאלה שהשתוללו לא התמודד עם הנושא דרך הכתב עצמו, איש לא הציג כמונו מימצאים מנומקים מן הכתב, הכול ברמה של תסכולים, השמצות, עלבונות, מחיקות ותגובות היסטריות.

אני מזמין את גרפולוג הבית לבוא ולנתח כאן לפנינו את כתב ידו של עידן, להראות ולנמק היכן הוא רואה זאת, לשכנע אותנו גרפולוגית שהניתוח שלו הוא הנכון ושלי נשען על קרעי תרנגולת. עידן מעריך וסומך עליו ומאד ישמח אם הוא יעשה זאת ואולי זה יעודד מנתחים נוספים לחוות דעתם. גם אני אשמח, אדרבא, נקרא את הדברים ואולי נשתכנע, אם יתברר שהחמרנו אתו בניתוח, שגינו, פגענו בו, נתנצל בפניו ונפיק לקחים.

יום טוב

'מוזמן' מדי ובן ברגישויות יודע 

ממש מופתעת שהלהבות עברו לכאן. אני לא מוחקת הודעות וגם לא שמה צילום מסך

ששלחו עם מילים כמו "תתי אדם" זה מכוער ואני ממש שלא מבינה למה דוקא פורומים לגרפולוגיה

נמצאים ב:"מסיבה הזאת"

אני מציעה לכם, גרפולוגים חברים שלי, פשוט לא התייחס, הכלבים נובחים והשירה עוברת.

כל תגובה שלכם זוכה לקיתונות של זבל, השמצות, שקרים ועיוותים. נתקלתי בכמה מקרים

חמורים בחוסר הבנת הנקרא ובתוקפנות מילולית דוחה.

אני באמת מציעה לדבר בפורום ברמה של גרפולוגים מקצועיים..

חנה קורן, גרפולוגית ומומחית לבחינת מסמכים, זיופים והשוואות של חתימות וכתבי יד.

יועצת לקבלת עובדים וקידומם.

http://www.annakoren.co.il/

http://www.grapho-law-g.com/

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+

מעניין שדיקלה לא עונה.

עוד מישהו מכיר אותה?

מה נשאר מכל הצרחות והאיומים?

לפחות התנצלות?!

xn--6dbagcazs6d9a.net

גרפולוגיה אהובתי.

אילנה כהן

שלום רב,

גם אני מכיר את דיקלה. זה לא הסיגנון שלה. לא סביר. מעניין אם מישהו "השאיל" את דמותה.

בהזדמנות אשאל אותה.

הכל מאד מוזר שם. זה פורום לגרפולוגיה? בטוח? emo_16.png

מקוה שהסערת חלפה.

ושאלה - אני מחפש חומר על שירבוטים. רעיונות? מישהו?

יום יפה לכולם,

תגובתי למסר ההסטרי של דיקלה מרי

גב' דיקלה היקרה,

הבה נחזיר את הדברים לפרופורציות שלהן. בנך עידן פנה לפורום וביקש לקבל אבחון וקיבל מספר  אבחונים, אחד ממנהל הפורום לשעבר, שאינו מזדהה בשמו, גרפולוג חובב, שככל הנראה חסר הכשרה  גרפולוגית של ממש, ומשני גרפולוגים מנוסים -  אודי בן-יעקב ואנוכי.

מכיוון שלא קראתי את דבריו של אודי בן-יעקב – שהוסרו על ידי מנהל הפורום – אתייחס כאן לדברים שכתבתי אני. הנחתי היתה  שהפונה מעוניין במידע אמיתי שעולה מכתב  היד, ולא ב"פתרון חלומות". המסר שלי אליו היה שהוא אמנם בעל פונטציאל של כישורים, אך כדי שפוטנציאל זה ימומש עליו להתבגר. כתב היד שלו הוא כתב  פרסונה מובהק, שמעיד על ילדותיות רגשית ועל דימוי עצמי גרנדיוזי ומזוייף – וכפי שהערתי שם, זו תופעה אופיינית לגיל ההתבגרות.

לא היה באבחון שלי שום דבר שהציג אותו כאדם רע או שלילי. כוונתי היתה לעזור, ואף לתקן את האבחן  המגוחך שנעשה על ידי מנהל הפורום, והדבר נעשה בהתנדבות,  למרות שזה מקצועי ובדרך כלל אני מקבל על כך תשלום נכבד. אין כל ויכוח שמסקנותי היו מקצועיות ונכונות – כל הגרפולוגים המקצועיים בפורום מסכימים על כך - אולם במחשבה שניה, אני אכן חושב שטעות היתה בידי שהתייחסתי לכתב היד הזה. כפי שציין  אליהו בן טובים, אנשים ילדותיים מאד ובעלי קוי אישיות נרקסיסטיים אינם בנויים לקבל שום מסר שאינו מחמאות וחנופה, ודברי ההכפשה התוקפניים וההסטריים  של עידן  בפורום בתפוז מעידה על כך.  הכינוי השגור בז'רגון המקצועי להתפרצויות מעין אלו הוא "הזעם הנרקסיסטי". השתלשלות העניינים מעידה כמאה עדים עד כמה האבחון של אודי  בן-יעקב ושלי היה מדוייק, וגם העובדה שבחור בן 18 שלח את אמא שלו להגיב בגלל שנעלב ממה שכתבו עליו בפורום באינטרנט – אינה מעידה על בגרות יתרה.

באשר להמשך השתלשלות הדברים כאן בפורום, את מאד מתממת. "גרפולוג הבית" (או בכינויו הקודם והולם יותר – "אחיך המסטול") – המנהל המודח של פורום תפוז, ממשיך בתככנות שלו כלפי כל הגרפולוגים המקצועיים בפורום (הוא איים בזמנו לחסום אותי רק בגלל שעניתי לשאלה מקצועית של גולש, שהוא לא ידע לענות עליה), ובנך ה"תכשיט" משתף איתו פעולה בדברי הכפשה, שיחד עם דברי ההכפשה שלך כאן מהוים הפרה בוטה  של חוק לשון הרע, כך שכל החשדות שהועלו כאן בפורום יש להן בסיס לא מבוטל. גם הנהלת הפורומים, שמחקה את האבחון שלי, אבל בחרה להשאיר  את המסרים המכפישים של בנך כלפי אבחון שכבר לא קיים, מעלים חשש כבד שגרפולוג הבית עדיין בוחש  מאחורי הקלעים של הנהלת הפורומים של תפוז.  ולידיעתך, הגשתי תלונה  להנהלת תפוז, ובאם הדברים לא ימחקו, אאלץ להגיש תביעה משפטית על הוצאת דיבה ופגיעה במוניטין.

כמה שאלות:

לאן נעלמה דיקלה הסוערת?

יותר ממוזר לאחר שהיתה כה נסערת עד שעשתה סלט מהעובדות שהיו 

או לא היו. ועכשיו שומרת על זכות השתיקה.

שווה לברר את הנושא עד הסוף.

שמתי לך שהפורום בתפוז נדם ומודה לכל מי ששיתף פעולה לשם הפסקת

ההשמצות שם וחוסר המקצועיות של המנהלים.

שייקה. אם לא תשמע מהם - לך על זה... יהיו לך המון עדים

אם תשמע - תשתף...

מקוה שבפורומי שם גרפולוגיה לא יהיו יותר תופעות כאלה...

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+

חנה, תפוז אכן הורידה את שרשור ההשמצות של עידן מרי (קריסמס).

גם החסימה שלי הוסרה, אבל כף רגלי לא תדרוך בפורום שבה נערים חסרי כל הבנה בתחום עושים צנזורה לאנשי המקצוע שגולשים בפורום.

אתה צודק לגמרי.

והפורום שם יגווע.. שרק לא יתחיל שוב עם הפרובוקציות והמניפולציות.

אגב, אני לא חושבת שהוא נער... הוא יותר מידי מתוחכם ויש לו יותר מידי

זמן פנוי...בטח מובטל.

ואיך זה שהדיקלה הזאת ככה התאיידה???

אין ספק שיש כאן סיפור הזוי... אבל את מי זה מעניין?!

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+

אכן גווע. תודה לאל. זה היה פגע רע. התנהגות מרושעת.

השאלה היא לאן נעלמו כל "הכותבים"?

האם כולם אחד הם?!!!

בעצם ממש לא משנה יותר. העיקר שזה מאחורינו והצדק ניצח.

שיהיה לכולם סופשבוע מקסים.

פורום תפוז הייה כל השנים בסדר ,ממש מעניין והייה נעים להכנס ולהשתתף

הצרה התחילה כשמינו מנהל פורום שמלכתחילה  הייה מפוקפק, לא בן אדם ישר

פורום תפוז הייה כל השנים בסדר ,ממש מעניין והייה נעים להכנס ולהשתתף

הצרה התחילה כשמינו מנהל פורום שמלכתחילה  הייה מפוקפק, לא בן אדם ישר

ליצנים יקרים.

אינני מבין על מה כל הדיון הסוער הזה,

ומדוע ההתעניינות "לאן נעלמה דיקלה הסוערת", "למה היא לא מגיבה",

ואפילו התהיות שלכם: "אולי הוא לא נער"-

כל אלה מעידים על שיעמום רב וחוסר תעסוקה נפשית.

זה מה שמטריד אותכם כל היום? התעסקויות בקטנות?

זה רק מראה עד כמה לקוחות עומדים אצלכם בתור, "גרפולוגים".

כל מה שכתבתם זה בולשיט, זה לא איבחון גרפולוגי, כלל לא.

אינני נפגע ממה שרשמתם, אני יודע שזה לא נכון. למה אתם כל כך מתאמצים לנסות להילחם בי,

לפגוע בי, ולעורר מהומות?

תהיתם לאן אני נעלם, למה אני לא מגיב- נראה לכם שיש לי זמן לשטויות האלה?

אני בחור עסוק, אני לומד, עובד... לפחות מעסיק את עצמי, ולא מתקשקש כמוכם.

אם כל כך משעמם לכם, אתם יכולים לפנות לריפוי בעיסוק- אני בטוח שזה יעזור,

לפחות קצת ;-)

אין לי כל עניין להמשיך לנהל את הדיון הזה. זאת תגובתי האחרונה.

לילה טוב,

עידן.

הנה שוב, דורון ניטקין, המכונה "גרפולוג הבית", שלפני ש"ניהל את פורום גרפולוגיה בתפוז נקרא "אחיך המסטול". ועכשיו, פתאום עידון ואמא של עידן - הכל באותו סגנון משתלח, מתחכם. פתאום האמא שקראה לנו "ליצנים" נעלמה, ומופיעה דמות אחרת - עידן, שגם הוא קורא לנו "ליצנים יקרים" - ממש בלשון חיבה, פתאום כל הזעם נעלם ופינה את מקומו לסרקזם.

אני רוצה להפנות אתכם לדיון משנת 2010 בפורום גרפולוגיה בתפוז, שכבר שם הוכחתי שדורון ניטקין, גרפולוג הבית הוא מתחזה. הוא מופיע באותו דיון בשלש שמות: "פרופ' קרנץ", פונה מזדמן ששם כתב בפורום, "אחיך המסטול" - הוא פרופ' קרנץ, שמנתח את הכתב החוכמולוגי של עצמו ו"חניבעל לקטור" - ליצן הבית של הפורום - שגם הוא בעצם אותו דורון ניטקין, אחינו המסטול. אם תקראו היטב את השרשור תראו שבעצם דורון ניטקין מודה שתפשנו אותו בהתחזות שלו לשלש דמויות שונות, ושהוא בעצם ניתח בנוכלות כתב שהוא בעצם שם.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=225&MessageId=139992474

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרפולוגיה
בחר
בחר