פורום תפוז

פעם ראשונה שמעתי על מקצוע "מטפל רוחני" איפה לומדים את זה

זה פסיכולוג או מאמצן אישי

עכשיו אני מבינה טוב יותר את האימרה: גרפולוגים קוראים בין השורות.

ברור שהרובד אליו יכול להגיע הגרפולוג יכול להצביע על איכותו של הגרפולוג.

בניתוחים שלכם יש רבדים עמוקים, תובנות כמו שרק גרפולוגים מעולים שיודעים

את חוקי הגרפולוגיה ואינטואיציה בריאה המבוססת על עובדות שהצטברו.

תודה לשייקה ולאודי.emo_45.png

xn--6dbagcazs6d9a.net

גרפולוגיה אהובתי.

אילנה כהן

ותודה לאילנה...:)

זה בדיוק הזמן לדבר על אינטואיציה.

נושא חשוב.

דעתכם חשובה כאן...

שבת נפלאה.

חנה קורן, גרפולוגית ומומחית לבחינת מסמכים, זיופים והשוואות של חתימות וכתבי יד.

יועצת לקבלת עובדים וקידומם.

http://www.annakoren.co.il/

http://www.grapho-law-g.com/

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+

ואולי ההבחנה הראשונה היא בין מי שניחן באינטואיציה, שיכולה להסתתר בסימני כתב רבים, לבין מי שמשתמש באינטואיציה

באופניה השונים, באופן מידתי ומאוזן, פרוע, חולני, עם או בלי ביקורת עצמית ושיקול דעת, כתוצר של לחצים נפשיים או רגישויות גבוהות,

כתוצר יצירתי של מי שמתקומם כנגד תבניות ותקנים. יכול אדם להתברך באינטואיציה מעולה אך לא מרשה לעצמו בתחום עיסוקו

לתת לכך דרור. בנוסף, קשיים בפוטנציה של מי שניחנו באינטואיציה להשתלב בתחומים שבהם זה לא נדרש ומהווה חסרון בהסתגלות.  

האם יש קשר בין אינטואציה לגשם ? יש, לראיה הנושא עולה כאשר יש גשם בחוץ.  

האינטואיציה שלי אומרת  - וכך עולה מ תגובותיו בשרשור החדש בפורום תפוז - שעידן, המתבגר הנרקסיסטי והנפוח - הוא בעצם גרפולוג הבית בעצמו. כמה בלתי מפתיע ...

זה הרי ברור. לא צריך אינטואיציה לשם כך.

אם יורשה לי אציע להפסיק כל קשר עם הפורום ההוא, עם הרוע הטפשות וההפרעות. ממש מיותר.

כבר השתתפתי בהרבה פורומום וקראתי עוד יותר - מעולם לא נתקלתי בתופעה מכוערת כל כך.

הכל ביוזמתו של איש מרושע וחבל שנשתף פעולה עם זה.

לימים טובים יותר ברשת.

xn--6dbagcazs6d9a.net

גרפולוגיה אהובתי.

אילנה כהן

אני לא חושב  שהוא  מרושע,  סתם נער אידיוט. כבר שמענו על כאלה שהתחזו לטייסים, לאנשי עסקים ולמה לא. זו הפרעה ולא  רשעות.  הבעיה האמיתית פה היא ה"הנהלה" המנהלת את הפורומים של תפוז. להפעיל פורום של מומחים בידי נער, שאף אחד לא בדק את הרקורד וההכשרה המקצועית שלו, ובלי שהוא מזדהה בשמו - זו פשוט שערוריה, שהם עוד עלולים להיתבע עליה. אבל מה  אפשר לדרוש מהם, אם הם עצמם משתפים פעולה, וחוסמים את אנשי המקצוע שניסו להגיב בפורום, וכל זאת בצורה אנונימית ובלי להזדהות בשמם.

הכתב של עידן  מתאים לו ולתכונות שלוו

ממש בול, איך לא חשבתי על זה

הכתב מתאים - אך לא הגיל. הוא נשמע מלוטש מידי. לא יתכן שהוא נער.

אם כן - זו שערוריה. הוא שם כבר למעלה משנתיים. אולי הוא בן של מישהו מההנהלה?

xn--6dbagcazs6d9a.net

גרפולוגיה אהובתי.

אילנה כהן

ואיך הוא צמוד 24 שעות ביממה? אם הוא נער, הוא לא לומד? לא יוצא עם חברים?

אולי סוציומט בתחפושות רבות?

xn--6dbagcazs6d9a.net

גרפולוגיה אהובתי.

אילנה כהן

ראית איך הוא קורא לעצמו?

מאמן אישי למגזר הגאה

הרוצה לשקר - מרחיק עדותו...

הוא מחליף דמויות בקצב מסחרר. לפעמים שוכח מי הוא

ובכל זאת, יש לו השפעה בהנהלת הפורומים.

הם ממשיכים למחוק, לא מחפשים שום "מנהל פורום גרפולוגיה"

אולי נחכה שהפער בין ההתפתחות השכלית להתפתחות הרגשית

יקטן קצת.

בסה"כ הוא חיי את חיו דרך הפורום, נמצא שם, עם כל חבריו

הדמיוניים בעוד שהגרפולוגים האמיתיים עסוקים בעבודתם.

חנה קורן, גרפולוגית ומומחית לבחינת מסמכים, זיופים והשוואות של חתימות וכתבי יד.

יועצת לקבלת עובדים וקידומם.

http://www.annakoren.co.il/

http://www.grapho-law-g.com/

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+

חנה שלום,

זה לא עידן - זו דיקלה - אמא של עידן!  

אותו עידן ששייקה לנדאו שקורא לעצמו "גרפולוג" מדבר עליו כל כך רע, ואודי בן יעקוב כמוהו כשותפו, ואת "הגרפולוגית המדופלמת" התומכת הנלהבת של שני הגרפולוגים ה"דפרים":

זה אותו עידן מרי בן 18 סה"כ, נער מתבגר בתיכון, שדווקא התקבל ללימודיי גרפולוגיה במכון שלך לאחר ששלח לך פקס עם כתב ידו, והמזכירה שלך טענה שהיות ולא מקבלים נערים בגילו ללימודים, את, "חנה קורן", בעצמך ובכבודך בדקת את כתב ידו והתפעלת ממנו כל כך, ואישרת את קבלתו ללימודים אצלך.

זה היה לפני כמה חודשים, והיות ולא היו מספיק נרשמים בירושלים, לא נפתח הקורס בבית וגן, כמתוכנן.

אז או שאת משרתת את האינטרס שלך והכסף של הלימודים שלו סינוור אותך, או שאת שרלטנית כמו שייקה לנדאו - מתי שמתאים לך - לעידן יש אישיות נהדרת והוא מוזמן להתקבל לימודים לדברייך, ומתי שמתאים לך להתחנף לשייקה - עידן הוא טיפוס שלילי.

יש לי חדשות בשבילך ובשביל כל השרלטנים למינהם - עידן הוא ילד מקסים (לא רק אני כאימו טוענת כך - אלא כל הסובבים אותו כולל כל המורים), תלמיד מצטיין ובוגר מאוד - כל שנה מקבל מכתב הציינות אישי מהמנהלת של ביה"ס, התקבל ליחידת מודיעין מובחרת בצה"ל, שאת ועוד רבים כמוך היו רק חולמים על זה.

מגיל 15 הוא פותר חלומות לאנשים שלא מפסיקים להתפעל מהאינטואיציה שלו, בגיל 16 למד נומרולוגיה ואסטרולוגיה, והיום הוא מכניס הרבה מאבחנים בגילאי ה 40- 50 בכיס הקטן שלו.

אין לכם שמץ של מושג על מי "ירדתם". ואחרי שאני ועוד כמה חברים ובני משפחה של עידן קראנו את התגובות שלכם - הבנו כמה כל הפורום הזה הוא בדיחה אחת גדולה, וחבל שאת ככה מכפישה את שמך ונותת לזה יד.

גם כשרוצים לומר למישהו משהו שלילי - יש דרך לומר זאת בצורה מקצועית ולא פוגעת.

הפורום הזה נראה ומרגיש כמו שוק. גם מה שכתבת על מנהלי הפורום - נראה כמו תגובה "שוקיסטית" למדי. בטח לא יאה למישהי שעבדה הרבה שנים על המוניטין שלה.

בכל מקרה - צילמנו את כל התגובות שלך ושל שני הליצנים, ותעדנו את הכל. גם את תגובתי.

אם זה ימשך אחשוף את הכל בתוכנית כלבוטק או בתוכנית של אמנון לוי.

דיקלה.

אילנה כהן החצופה !

מי את שתקראי לבן שלי סוציומט בתחפושת? עליך נאמר "כשאין שכל אין דאגות".

הבן שלי לא שנתיים בפורומים האלה, אלא יותר, מגיל קטן התחבר לצד הרוחני ועוסק בהרבה תחומים בהצטיינות, 

שאת גם עוד 30 שנה לא תגיעי לקרסוליים שלו. הוא גם לא בן של אף אחד בהנהלה שלכם. לא צריך להיות סלב כדי להתכתב בפורומים, לידעתך. אם אחת כמוך יכולה לכתוב - אז כל אחד יכול.

אם את חושבת שאין לי כוונה לתבוע אותך ואת כל הנוגעים בדבר - טעית!

הכל מתועד ומצולם!

דיקלה - אמא של עידן.

ב"ה

עצוב לראות מה שקורה. אולי יש אפשרות לסולחה או משהו? איזה ערב עם קפה ועוגות, בורקס וסלטים (או מה שמתאים) ותלבנו את הדברים..

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרפולוגיה
בחר
בחר