איזה תכונות אנחנו מחפשים?

אצל מנהל פורום למשל. מעניין מה אתם חושבים.

לשרון שרון

ראשית, יש לכתוב: איזו תכונות. שנית, תנסי להבין ולהגדיר את דרישות התפקיד ובהמשך לבדוק אם המועמד/ת נתברך/ה בהן או בחלקן. המשותף למרבית מנהלי הפורומים, שזמנם בידם להיות כל היום עם עין פקוחה על הפורום. את הנתון הזה אין מעלים באבחון הגרפולוגי.שנית, עליהם להיות מתונים ועם זאת לשלב טקט עם אסרטיביות כדי להימנע מהגלשת הפורום לאוירה עכורה.אולי אין צורך רב בנתונים נוספים, אלא אם מדובר בפורום מקצועי כגון הפורום הזה. אליהו

היי אליהו,

לא הבנתי למה "איזו"?? המילה איזו מתייחסת לתכונה אחת ואם שרון שאל על כמה תבונות צריך לכתותה "איזה" ולגופו של ענין. קודם כל חשוב לדעתי שמנהל פורום יהיה גרפולוג בעל ידע והכרות על האסכולות השונות. לא פחות חשוב שיהיה "בן אדם" ! וגם - שתהיה לו אישיות של "מגשר" במקרה של דיון סוער שידע למתן את הסערה ולהוביל לשיחה שמפרה. בניגוד לפורום הזה - אני רואה בדיוק את ההיפך במקום אחר. וחבל. לא לשם כך התכנסנו כאן.

xn--6dbagcazs6d9a.net

גרפולוגיה אהובתי.

אילנה כהן

איזה תכונות אנחנו מחפשים?

אצל מנהל פורום למשל. מעניין מה אתם חושבים.

שרון,אתה רוצה להחליף את מנהלת הפורום.

למה היא לא בסדר??????

להחליף?

חנה קורן היא מנהלת הפורום הכי טובה שיש היום ברשת הישראלית ועל זה אין מחלוקת. (אולי אחד שמנסה לנהל "פורום" חושב אחרת. אחד עם אגו בגודל עזריאלי, עם חוסר ידע מופגן, התנשאות מקוממת וזילזול כרוני.) אתה יודע, אחי, שכל מי שמצביע באצבע המורה על האחר, עדין 3 אצבעות מכוננות אליו עצמו. אתה חושב שבציניות שלך אתה משעשע. אולי את עצמך. קראתי לא מזמן בפורום בו התארח "גרפולוג" לא מוכר ופעם אחרי פעם נאמר לו שאין קשר בין מה שכתב לבין המציאות. זה גורם עוד ועוד נזק למקצוע החבוט. גם בפורום שאתה "מנהל" - הדברים שנכתבים על ידך לא רציניים וממקום חסר אחריות. אתה מזלזל, מתנשא מהמקום שאתה לא חושף את זהותך ומרשה לעצמך קצת יותר מידי. אני מציע שתחשוב איך לקדם את הגרפולוגיה ולא להיפך.

שרון שלום.

מענין שפעם חשבת וכתבת אחרת לגבי רמת מקציעותי. כל דברי הנאמרים ידידי היקר לא נאמרים סתם ואני עומד מאחורהם,המצחיק שאתה אפילו לא טורח לשאול מדוע. מותר להעיר ולהאיר נקודות וזה לא סוף העולם, פשוט מבקשים הסבר ומקבלים אולם תקיעת הראש בחול כבת יענה לא יעלים את הבעיה.

היי אליהו,

לא הבנתי למה "איזו"?? המילה איזו מתייחסת לתכונה אחת ואם שרון שאל על כמה תבונות צריך לכתותה "איזה" ולגופו של ענין. קודם כל חשוב לדעתי שמנהל פורום יהיה גרפולוג בעל ידע והכרות על האסכולות השונות. לא פחות חשוב שיהיה "בן אדם" ! וגם - שתהיה לו אישיות של "מגשר" במקרה של דיון סוער שידע למתן את הסערה ולהוביל לשיחה שמפרה. בניגוד לפורום הזה - אני רואה בדיוק את ההיפך במקום אחר. וחבל. לא לשם כך התכנסנו כאן.

תודה לכולכם.

אותך אליהו, אני מכירה הרבה עשרות שנים ומאד מעריכה את דעתך.. מי כמוך יודע כמה אני עמוסה בעבודה ואין לי את האנרגיה הזמן והסבלנות לקרוא פורומום אחרים במיוחד כאלה שאינם מקצועיים. גם דורית מאד עמוסה בימים אלה וגם שאר הגרפולוגים שלנו כך שאין לנו ענין להגיע לפורומים אחרים, למרות שמגיעים אלי ריקושטים. אין ספק שאנשים משועממים מיצרים רגשות ותגובות שלעיתים קרובות לא ראוי לעסוק בהם וזה מה שעניתי לגרפולוגית שציטטה מפורום אחר. גרפולוגיה אינה ולא תהיה בדיחה, ומי שרוצה בידור שימצא לו תחום אחר. לפני הרבה שנים ראיינו אותי בענין מחקר שלא תמך בגרפולוגיה היתה לי תגובה אחת אז, ואני חוזרת עליה שוב: "ואף על פי כן נוע תנוע..." כשיהיה לכם רק טוב ותפסיקו להתעסק בטפל. תתמקדו בגרפולוגיה בלבד ולא במנהלים... הם ממש לא חשובים.

חנה קורן, גרפולוגית ומומחית לבחינת מסמכים, זיופים והשוואות של חתימות וכתבי יד.

יועצת לקבלת עובדים וקידומם.

http://www.annakoren.co.il/

http://www.grapho-law-g.com/

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+

למרות התגדותך

פניתי "למנהל הפורום" בהודעה פרטית ובמקום תגובה - הוא חסם אותי. אני לא מתכוונת לעבור על זה בשתיקה. וסליחה שאני אל מוכנה יותר לשתוק. אם את מתנגדת לפעילות של גרפולוגיה בשילוב מיסטיקה אני סבורה שאת חייבת להתנגד יותר לליצנים כמו שם שפוגמים לא פחות בנושא. שתיקתך, הרשי לי לומר, תמוהה וזאת בלשון המעטה.

xn--6dbagcazs6d9a.net

גרפולוגיה אהובתי.

אילנה כהן

אולי

תפתחי את מחאת הגרפולוגים... די לשחיתות!!!!! צ-ד-ק חברתי!! האאא

מה הקשר בין הפורומים?

כל פעם מצטטים מאיזה פורום עלום שמכנים הפורום 'האחר'. למה לערבב פורומים? כל פורום במקומו מונח. עדין לא זכיתי להכיר את הפורום המסתורי שנקרא בשם 'האחר' ואולי גם לא אחפש, לא חסר לי. בעיני הפורום הזה עונה על שאלותי בתחום ולגמרי מספק.

את באמת צודקת

אני למשל נכנס לפורומים גרפולוגיים אחרים כדי למצוא כתבי יד מעניינים אני מחפש גם בגוגל כתבי יד. רק כשאני קורא לפעמים את מה הכותבים אני מצטמרר. ממש מצטמרר. וחשוב להבין שלא כל אחד ראוי לנהל פורום ולמי שמקבל את המועמדים רצוי שיעביר אותם בדיקה גרפולוגית - אחרת - הבאבות ישתלטו סופית גם על הגרפולוגיה. ואת זה אני מנסה למנוע. ולאילנה, לפני שאת נפגעת - בדקי מי זה שמנסה לפגוע בך ואם הוא בכלל ראוי להתייחסות.

למרות התגדותך

פניתי "למנהל הפורום" בהודעה פרטית ובמקום תגובה - הוא חסם אותי. אני לא מתכוונת לעבור על זה בשתיקה. וסליחה שאני אל מוכנה יותר לשתוק. אם את מתנגדת לפעילות של גרפולוגיה בשילוב מיסטיקה אני סבורה שאת חייבת להתנגד יותר לליצנים כמו שם שפוגמים לא פחות בנושא. שתיקתך, הרשי לי לומר, תמוהה וזאת בלשון המעטה.

צר לי אילנה.

אני לא מסוגלת להתעסק עם זה... יש לי המון דברים לדאוג להם וזה ממש אבל ממש לא נמצא בספקטרום של תחומי הענין או תחומי העיסוק שלי. אם את חשה צורך להלחם בטחנות רוח, יבושם לך. אני לא במקום הזה. לא מנסה לשנות אנשים ולא מעוניינת ללמד את אלה שלא רוצים ללמוד. מישהו לפני כבר דיבר על אנשים משועממים שאין להם עבודה בגרפולוגיה אמיתית. יבושם להם... סופשבוע נעים.

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+

את באמת צודקת

אני למשל נכנס לפורומים גרפולוגיים אחרים כדי למצוא כתבי יד מעניינים אני מחפש גם בגוגל כתבי יד. רק כשאני קורא לפעמים את מה הכותבים אני מצטמרר. ממש מצטמרר. וחשוב להבין שלא כל אחד ראוי לנהל פורום ולמי שמקבל את המועמדים רצוי שיעביר אותם בדיקה גרפולוגית - אחרת - הבאבות ישתלטו סופית גם על הגרפולוגיה. ואת זה אני מנסה למנוע. ולאילנה, לפני שאת נפגעת - בדקי מי זה שמנסה לפגוע בך ואם הוא בכלל ראוי להתייחסות.

איזה הגזמות פרועות.

אתם ממשיכים וממשיכים להכפיש ולהתלהם. אפילו זה לא, אתם פשוט "המומים".. למה?? תחיו לכם בעשייה שלכם, בהנאה שלכם, ואז לא תצטרכו לפזול כל הזמן לצדדים.. בעיניי הפורום בתפוז סבבה לגמרי.. אתם לא חייבים לבחור צד ב"מחנה".. יש מספיק מקום לכולם.. ממש כמו ילדים קטנים אתם מתנהגים.. כאילו אם אתם "שייכים" לצד אחד אתם חייבים להתנגד בעזות לצד השני.. טוב אז ביי ביי ושבת שלום ! כבר צועקים עליי שאבוא לעזור... פאניקת לפני שבת וזה

תודה לכולכם.

אותך אליהו, אני מכירה הרבה עשרות שנים ומאד מעריכה את דעתך.. מי כמוך יודע כמה אני עמוסה בעבודה ואין לי את האנרגיה הזמן והסבלנות לקרוא פורומום אחרים במיוחד כאלה שאינם מקצועיים. גם דורית מאד עמוסה בימים אלה וגם שאר הגרפולוגים שלנו כך שאין לנו ענין להגיע לפורומים אחרים, למרות שמגיעים אלי ריקושטים. אין ספק שאנשים משועממים מיצרים רגשות ותגובות שלעיתים קרובות לא ראוי לעסוק בהם וזה מה שעניתי לגרפולוגית שציטטה מפורום אחר. גרפולוגיה אינה ולא תהיה בדיחה, ומי שרוצה בידור שימצא לו תחום אחר. לפני הרבה שנים ראיינו אותי בענין מחקר שלא תמך בגרפולוגיה היתה לי תגובה אחת אז, ואני חוזרת עליה שוב: "ואף על פי כן נוע תנוע..." כשיהיה לכם רק טוב ותפסיקו להתעסק בטפל. תתמקדו בגרפולוגיה בלבד ולא במנהלים... הם ממש לא חשובים.

שלום חנה

בין שאר מגרעותי (ותודה לאל, יש הרבה ורציניות), ניתן למנות גם נאיביות. ממש אינני מתוחכם בפולטיקה ובאינטריגות. מתגובתך הבנתי שכאשר הועלה ענין הנתונים הנחוצים למנהל פורום,שבלכלוכים אינטריגנטיים עסקינן. שעה שאני התיחסתי רק להבט העקרוני.מעתה, אתיחס בפורום רק לענינים מקצועיים צרופים בלבד.אני מאד מעריך אותך, את יכלתך להתגבר על כל כך הרבה מכשלות ולהגיע לאן שהגעת ! כל הכבוד לך, ויוכיחו דורות של גרפולוגים מעולים שיצאו מבית מדרשך.גם בפורום אני נתקל בניהול אנושי ובסבלנות שלך ושל דורית להסביר ולסייע. למותר לציין שההערכה שלי אליך ואל מפעלך עצומה. חזקי ואמצי והמשיכי כך ! אליהו

תודה, איש יקר.

היי אליהו, גם אני רחוקה מפוליטיקות למינהן. כואב לי רק שאנשים שמתחזים לגרפולוגים עושים הרבה רעש, מלכלכים ומבזבזים אנרגיה של נסיונות להכפיש אחרים. אין לי ולא היתה שום טענה כלפיך. ההערכה היא הדדית ורבת שנים ואף אחד לא יצליח לשנות את דעתי עליך. ביום שבת בצהרים אנחנו חוגגים 3 ימי הולדת של עובדי המכון, אצלי בבית עם כ 30 איש. זה מה שמשמח אותי וגורם לי הרבה אושר. כל השאר באמת באמת - לא ראוי להתיחסות וזה גם מה שאני אומרת לאלו שמנסים להפנות את תשומת לי לאינטריגות. לא אכנס לזה ולא אגיב אפילו לא על הכפשות שקריות. ממש לא מעניין...ואפילו משעמם. ולך - תודה שאתה קיים בעולמי.

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרפולוגיה
בחר