אני,שוב.

זו יכולה הייתה להיות

שאלה נכונה ומדוייקת. אני בהחלט לא מחרחר מלחמות או מחפש ריבים, טוב אולי קצת. אני מקווה שלא עוררתי עלי את זעמך, ושלא הצפתי את הפורום . אני אוהב לכתוב, אני יודע שאוהב לכתוב שירה. אבל, אני יודע גם שלא אוהב לכתוב שירה רעב. ולא רק ללחם, אלא לכל אותם דברים שמשוררים לא יכולים להרשות לעצמם. חבל שהמילה הכתובה, כזו שהיא לא פופוליסטית והמונית, לא מתגמלת את האוחז בעט.

הי, צעד צעד, לאט לאט..

לגלות דבר כזה על עצמך זה דבר חשוב. תן לעצמך זמן אל תנסה למהר ולראות 'לאן ללכת עם זה' 'מה עושים עם זה' וכיו"ב. חכה קצת.

הזמן עובר,

אני מזדקן. שונא לחכות.

כולנו מזדקנים...

זה חלק מהתהליך הטבעי שקורה איכשהו מהרגע שאתה נולד :)

הזמן עובר בכל מקרה

בין אם תהנה ממנו ובין אם תסבול, הזמן יעבור. בדברי התכוונתי לכך שתהנה מהתגלית שגילית ותשהה בה קצת להנאתך. אין צורך להביט על השעון כל חמש דקות ולשאול את עצמך, או למדוד, נו, מה הספקתי. לאן התקדמתי. אלא להעיף את השעון לכמה זמן, ולהשתעשע במשהו שגורם לך הנאה. הרבה פעמים בראיה לאחור מבינים שהספקנו דווקא די הרבה בזמן של, נאמר, שלושה חודשים. אבל הריכוז צריך להיות בחוויה שלך, הפנימית, ולהניח רגע למדידות. יותר מובן?

הנאה?

זה לא מהנה בשום מובן, זה פשוט חלק ממני. יש לי מה לומר ואני מנסח את זה יפה. ובכלל, זה לא חדש לי.

אז נחזור לשאלה הקודמת

מה אתה רוצה? לאן אתה באמת רוצה להגיע?

מה אני רוצה

מה אני רוצה מכם? או מה אני רוצה בכלל? מכם כלום, בכלל הכל.

מה גילך?

אני זקן בן תשע-עשרה,

והזמן לא עוצר לחכות לי.

ובתגובה:

אכן האינטליגנציה הרגשית אינה מפותחת. עם זאת, האינטליגנציה הקוגניטיבית גבוהה למדי, לדעתי. ברור שבהיעדר איזון של אינט' רגשית, הכישורים הקוגניטיביים אינם מספיקים. לטעמי העומס, הגודל והפלישות מקשים על בחינת האינטליגנציה אך אינם פוסלים את קיומה.

כל הדיון הזה אינו לרוחי.

אולי מסכים הכותב להחשף כך ונהנה שהכל עוסקים בו, אבל איננו מסוגל להתמודד עם הרבה ממה שכתבתם, דבר שאך מעצים את תסכוליו. אם מאן דהוא סבור שהו שפוי,מדוע שיסכים לקבל ייעוץ נפשי ? לדעתי אין זה אתי לפגום בפרהסיה בדימויו העצמי של הכותב.לדעתי, הרחקתם לכת ונזקכם רב מתועלתכם. אליהו

אני זקן בן תשע-עשרה,

והזמן לא עוצר לחכות לי.

אם תרצה

תוכל לפנות אלי למייל yael.song@gmail.com רציתי לשאול עוד משהו ולומר גם כן אולם נראה לי שאין לכך שייכות לפורום הגרפולוגיה.

מה,

אל תאמרי לי שאת מפחדת להביך אותי . שלחתי לך מייל בכל מקרה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרפולוגיה
בחר
בחר