האם יש אופטימיות עודפת?

אם השורות בכתב היד עולות כלפי מעלה זה מסמל אופטימיות. השאלה אם יש פה גבול, ואם יש זווית גדולה מדי של הטיה כלפי מעלה שמעידה על משהו שונה אולי?

אופטימיות עודפת.

ראשית ברשותך הבהרה קטנה,שורות עולות מעלה כהגדרתך לא בהכרח מעידות על אופטימיות ועכשיו לשאלתך. מהי אופטימיות עדפת? אופטימיות עודפת היא אחותה התאומה של הפסימיות העודפת,כל דבר שיוצא ממסגרתו התיקנית והופך לעודף נכנס לקטגורית השלילי. אופטימיות עודפת נקראת מאניה,בעוד פסימיות או דיכאון עודף נקרא דיפראסיה,שתי הקטגוריות נכנסות ומקוטלגות כבעיות נפשיות. באיבחון גרפולוגי ניתן לעלות על המצוקה ולאבחן זאת.

ואיך רואים

בגרפולוגיה מאניה דפרסיה?

וזו דוגמא נוספת

לכך שאין אפשרות לקבוע שום תכונה לפי סימן בודד או סימנולוגיה שאיננה גרפולוגיה. מאניה דפרסיה משתקפת בסימנים רבים. וזו גם דוגמא שצריך כתבי יד מתקופות שונות. בתקופת המאניה הכתב אמור להיות שונה מאשר בתקופת הדפרסיה.

xn--6dbagcazs6d9a.net


גרפולוגיה אהובתי.


אילנה כהן


 

אפטימיות עודפת

נראה לי שזה יהודי שרואה את המציאות הקשה ואומר- יהיה טוב! קיצר- אנחנו עם על כדורים.... איך אפשר להיות אופטימי במציאות הקשה של החיים? בכל אופן- בקשר לגרפולוגיה- אפשר לראות את זה בזרימה על הדף, בקו עירני, בחיות של התנועה, תנועה זורמת, קולחת, לא מוקפד מדי.. באתר של חנה יש מאמר על אופטימיות... אולי הוא יעניין אותך :) שבוע טוב ובשורות טובות, באופטימיות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרפולוגיה
בחר
בחר