למה דוקא בפורומים של גרפולגיה.?

התופעה על כפילות, התחזות והחלפת דמויות כל כך נפוצה? מי יודע? קראתי בפורום השכן דברים קשים ושימוש נלוז בבטוים כמו השוואה עם נאצים. שום ויכוח לא מצדיק שפה כזאת. ובטח לא רמה כזאת. ואני מציעה מכאן להחרים את הפורום ההוא כמו שכבר עשו רבים וטובים עד שיסירו את ההודעות השפלות.

האם הפוסל במומו פוסל?

תסבירו לי את הפראנויה שיש פה אולי?כי אולי אני תמימה אבל לא ברור לי איפה יש פה החלפת זהויות וכיו"ב כמו שמועלה פה תדיר הטענה. מה עוד שמתייחסים לזה כאילו מדובר בעבריינים. הרי ישנם גם סופרים מפורסמים שהתשמשו בשם עט, ולעיתים בחלק מספריהם בלבד. אישית אין לי זמן בקושי לכתוב בשם 1, אז ביותר מזה זה כבר מייגע. אבל תסבירו לי מה נסגר איתכם?? כי זה נראה כמו ציד מכשפות

זה מעניין.

מה קפצת? מי דיבר עליך? אליך? יותר מתאים כאן על ראש הגנב בוער הכובע. דיברתי בכלל על הנאצים בפורום אחר. סייג לחוכמה שתיקה.

לא סתם מעניין

מדהים.

xn--6dbagcazs6d9a.net

גרפולוגיה אהובתי.

אילנה כהן

למה כל כך הרבה ציניות?

מה זה נותן לכן? אגב, חלמתי איזה חלום על גרפולוגיה- על חנה! איזה קטעים..

זה מעניין.

מה קפצת? מי דיבר עליך? אליך? יותר מתאים כאן על ראש הגנב בוער הכובע. דיברתי בכלל על הנאצים בפורום אחר. סייג לחוכמה שתיקה.

יפה אמרת, סייג לחוכמה שתיקה

מומלץ גם ליישם

ולא הבנתי על איזה פורום דיברת בכלל

אולי עדיף גם לא לדעת. הייתי שמחה לראות פה דיונים ענייניים על גרפולוגיה ולא נסיונות לריב עם אנשים פה. תודה

למה כל כך הרבה ציניות?

מה זה נותן לכן? אגב, חלמתי איזה חלום על גרפולוגיה- על חנה! איזה קטעים..

היה לי רושם טוב על גרפולוגים

אז בבקשה, אודה לכן אם לא תהרסו אותו. שכן כל הודעה כזאת שלכן רק גורמת לי להרתע ולחשוב מה קרה לתדמית שהיתה לי על הגרפולוגים כאנשים אוהבי אדם ונעימים. בכל פורום אחר כשבא בנאדם חדש קודם כל מברכים אותו לשלום. רק פה בהתחלה התעלמו ממני ואחרי זה התחילו לטפול עלי האשמות שווא. פשוט לא ברור לי כל הסיפור הזה- איני מכירה מכאן איש ואינכם מכירים אותי, בעיני יותר הגיוני זה להגיד- שלום, נעים מאד, שמי כך וכך, ברוך/ה הבאה. תודה יום נעים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרפולוגיה
בחר
בחר