ציטוט מעניין

ציטוט מעניין

שילה לאו, ידידתי, גרפולוגית שחיה ב LA כתבה בפורום שלה ציטוט מאד מעניין של דיפק צ'ופחה ואני מצטטת אותה: I was just reading an article in L.A. Times about Deepak Chopra and his son Gotham. There was a quote from the Persian mystic Rumi that perfectly describes handwriting from the gestalt perspective: " ... do not think that the drop alone becomes the Ocean — the Ocean, too, becomes the drop" We could substitute the word “stroke” and “handwriting.” Sheila חומר למחשבה..... שיהיה יום קסום.

חנה קורן, גרפולוגית ומומחית לבחינת מסמכים, זיופים והשוואות של חתימות וכתבי יד.

יועצת לקבלת עובדים וקידומם.

http://www.annakoren.co.il/

http://www.grapho-law-g.com/

הפרופיל בגוגל+

מנהל הפורום
1000+

חכם הצופחה הזה.

חה חה

השם עושה לי אסוציאציה של דפקט קיבל צ'פחה :) ובתור עילגת שחורקת שיניים מחכמות אמריקאיות- אפשר תרגום?

מה עם כל החברות שלך

כל היעלות והיליות? שיתרגמו לך.

xn--6dbagcazs6d9a.net

גרפולוגיה אהובתי.

אילנה כהן

חבר יש רק בארתור

וגם הוא כלב :) את יודעת, זה לא מן החובה, זה מן הרצון החופשי שאיננו מחוייב המציאות. והיה העקוב למישור- נראה לי שאני בוחרת להתחיל לדבר ברמזים כי כל הסמוי מן העין... סמי הסמוי נסמא הסתמאתי. תסתמאי. יאללה לילה טוב הלכתי לישון אני עייפה:) משפטים אנגליים בשעת לילה מאוחרת, קסם על ים כנרת. אהבתי את התכלת... חלומות פז לכל באי עולם

וגם באגד יש חברים...

וגם בכללית שלא נזדקק... ויש סיפור על בחור שחש ברע והלך לרופא. הרופא בדק אותו ואמר שאצלו הכל בסדר גמור. דוקטור... אמר הבחור - לא באתי לבקש אישור לימי מחלה או להוציא כסף מהביטוח. אני חש ברע. תאמין לי !!! תגיד לי... אומר לו הרופא -בן כמה אתה ? בן 30 נשוי / רווק ? רווק. וחברה יש לך? לא. ומאהבת ? גם לא. אז מפעם לפעם לא מתחשק לך....? מתחשק. אבל מה לעשות? אני רווק !!! תשמע, אומר לו הרופא, אני נותן לך איזו כתובת, שם תמצא איזו מישהי ואיתה הכל יהיה בסדר, אחר כך תחזור אלי ותגיד איך אתה מרגיש. אז הבחור מגיע אל הכתובת והבחורה שגרה שם מייד מתפשטת ואחרי שעושים מה שעושים הבחור מתלבש ופונה ללכת. רגע... אומרת לו הבחורה - מה עם התשלום עבור השירות ? מה פתאום שאשלם? מתפלא הבחור. הרופא שלח אותי ואני חבר קופ"ח... עד כאן.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
גרפולוגיה
בחר
בחר