מנח רוחבי בשבוע 29

שלום רב אני בהריון ראשון שבוע 29, עשיתי השבוע אולטראסונד והעוברית במנח רוחבי. לפני 3 שבועות היא היתה במנח ראש.

יש לי כאב שמלווה אותי כבר מספר חודשים מתחת לחזה שמאל ומתחת לשכמה שמאל(מקדימה ומאחור באותה נק') בנוסף בימים האחרונים כאשר אני מתעוררת לפיפי בלילה יש לי כאבים חזקים בצלע שמאל(אותה נק' מתחת לחזה שמאל). אשמח לדעת האם יש צורך להתחיל לעשות דברים שהיא תסתובב למנח ראש כגון: עמידת נר.... או שאין מה לדאוג ועדיין מוקדם? ובנוסף אשמח לדעת אם יש לך רעיון ממה הכאבים. הכאבים שכבר מס' חודשים הם בעיקר בישיבה וברגע שאני שוכבת הכאב עובר( סובלת בעיקר באוטו). הכאבים שהתחילו בימים האחרונים רק בלילה עוברים בבוקר.

בתודה מראש

שירן 

שירן שלום רב,

יתכן מאוד קשר בין מנח העובר הרוחבי לבין הכאבים והתחושות . הנושא של הפיפי יכול להיות מחולשה או/ו מלחץ העובר על הש"ש.

בכל אופן רצוי שתעשי בירור עם הרופא לגבי הכאבים שנמשכים מספר חדשים בזמן הניגה. רק בשבוע 34 ישנו צורך להתערב בהקשר של מנח העובר. בשלב זה נשימות בטן מספיקות. אם בשבוע 34 העובר לא יהיה במנח ראש יש לפעול מייד להיפוך והדרך הטובה ביותר היא דיקור סיני להיפוך העובר, אשמח לעזור.

בכבוד רב

יוסי פתאל  l.A. TCM


מומחה לפוריות ברפואה סינית


0522242023


http://www.poriyut.org.il/Dynamic.asp?cid=7770

מנהל הפורום
1000+

הכאבים נבדקו ע"י פיזוטרפיסטית וכנראה שהרחם פשוט לוחץ לי על עצב, אבל למדתי להסתדר עם הכאב פשוט לנסות לא להיות כל היום על הכביש(הכאב הוא בעיקר בנהיגה). כבר שני לילות שאני מרגישה מתוך שינה שהיא במנח ראש ( כי אני מרגישה בעיטות למעלה בבטן) וכאשר אני מתעוררת בבוקר היא שוב ברוחב. יש למה לדאוג? או שפשוט בנתיים נוח לה לרוחב?תודה רבה על התשובות:)

שירן שלום, מציע שתמשיכי לבדוק אצל הרופא. איך צורך לדאוג כרגע.... רק בשבוע 34 אם עדיין יהיה מנח רוחבי אז אשמח לעזור, אין צורך לפני  :)

יוסי פתאל  l.A. TCM


מומחה לפוריות ברפואה סינית


0522242023


http://www.poriyut.org.il/Dynamic.asp?cid=7770

מנהל הפורום
1000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה סינית
בחר
בחר