לימודי רפואה משלימה

אני מתלבטת בין לימודים ברידמן ללימודים בברושים. אני רוצה להרשם לרפואה סינית. רציתי לדעת אם אחד מהשניים מומלץ יותר ולמה כמו כן הייתי רוצה לדעת מה ההבדל בין טווינה לשיאצו במקרה ואבחר באחד מהשניים בתוכנית הלימוד. תודה

בדקת את מזרח מערב?

שלום, אם ברצונך ללמוד רפואה סינית מדוע לא בדקת במזרח מערב?, אחד מבתי הספר המובילים ברפואה סינית קלאסית (כדאי גם לדעת את ההבדל בין רפואה סינית קלאסית למסורתיתTCM) אשמח להרחיב אם זה מעניין אותך. לגבי טווינא, זו טכניקת מגע סינית, אפשר לומר פזיותרפיה סינית, העובדת לפי עקרונות הרפואה הסינית, מרידיאנים וכו- טכניקה מאוד עמוקה ומניעה המטפלת במגוון רחב של בעיות. ושיאצו היא טכניקה יפנית, העובדת יותר על מתיחות. בברכה ליטל

בשנה זאת לימודי רפואה משלימה אני דווקא רוצה בחום להמליץ על אלימה עם שני מסלולים השני הוא מסלול של טיפול בגישה היהודית, עין הבדולח. שני המסלולים זכו להצלחה גדולה בארץ ובעולםונוגעת לאופן שבו אנחנו מנהלים את חיינו בעולם הרוח ובעולם החומר כאחד, כפי שהרפואה הסינית גם מוכיחה את עצמה. 

היי כנס לפה דיקור סיני זה עמוד אודות של מטפל מעולה בירושלים בשם - שי דייויס.. כנס לשם תראה איפה הוא למד ואת הניסיון שלו אולי זה יעזור לך להבין יותר! 

אנחנו עושות שיחות סקס חמות ולוהטות עם תמונות שלנו, ומוכרות סרטונים פרטיים שלנו שצילמנו בבית, שלחו וואצפ לאחת מאיתנו לפרטים:

052-5320638 ספיר

051-5500178 מעיין

דרושים לעבודות קלות מהבית בקלדנות והזנת תוכן מהבית, לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 058-7338281 אלעד

לעבודות מהבית שלחו לי הודעה בוואצפ 052-6540924 רונית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה סינית
בחר
בחר