לא מצליחה לרזות וצרות נוספות

כבר מספר חודשים בליווי נטורופתית עשיתי שינויים באורח החיים: עברתי לתזונה טובה ומאוזנת בשילוב כמות נאה של פעילות גופנית. למרות זאת לא ירדתי במשקל, ולא פחתו אצלי תופעות של קדחת השחת. השבוע אובחן אצלי חיידק הליקובטור פלורי בקיבה ואובחנתי כחסרת סבילות ללאקטז. האם שני אלה עשויים להיות גורמים המחבלים במאמצי? האם יש המלצות לגבי מיגור טבעי של החיידק? נ.ב- קרו גם דברים טובים עקב שינוי אורח החיים, ירדתי לגמרי מצריכת מוצרי חלב, והתאזנו אצלי רמות הכולסטרול!

הרזיה וצרות נוספות

שלום, טיפול בדיקור סיני יכול לעזור בטיפול בחיידק ושיפור המטבוליזים שזו ניראת הקושי אצלך משום שלדבריך את אוכלת נכון ועושה ספורט. בהצלחה יוסי פאטל

יוסי פתאל  l.A. TCM

מומחה לפוריות ברפואה סינית

0522242023

http://www.poriyut.org.il/Dynamic.asp?cid=7770

מנהל הפורום
1000+

אני לא יודעת ולא מכירה את החיידק שיש לך 

אבל אני לא הצלחתי לרזות הרבה מאוד זמן למרות שהקפדתי על תזונה נכונה והרבה ספורט לא קצת 

כל יום בין חצי שעה לשעה הליכה מהירה 

אחרי שהורדתי את האפליקציה של כושר גופני של איזה רשת מאמן כושר אישי

לא רזיתי 20 קילו אבל הצרתי היקפים 

באפלקציה יש יומן אימונים ויומן אוכל אני ממליצה לך להוריד אותה היא חינמית 

צריך לעשות מעקב אני אכלתי יותר מששרפתי פי 2 

האפלקציה בסוף הדף 

שלום רציה,

קודם כל, כל הכבוד על השינוי ועל השיפור של איכות החיים שלך! המשיכי כך.

טיפלתי במקרים רבים של הליקובקטור פילורי על ידי דיקור סיני+מגע+צמחי מרפא, בהצלחה. 

תופעות של עיכול מגיעות בכל מיני צורות עם החיידק האלים הזה. אך הוא ניתן לטיפול כך שיש אופטימיות. לגבי הרזיה, כדאי לבדוק מספר דברים נוספים. לפי הרפואה הסינית, לכל טיפוס מתאימה תזונה אחרת. כך שיכול להיות שיש לעשות התאמות בתזונה שעברת אליה כדי שתתאים לך יותר. בנוסף, חשוב ליטול חיידקי פרוביוטיקה מתאימים לך (לא כל חברה מתאימה לכולם). ישנם עוד דברים רבים, כך שאת רואה שיש עוד תקווה. נסי לגשת לטיפול ולחקור את האופציות שלך. יש ויש, אז המשיכי!

ואחרון חביב, לקחת נשימה. לאחר שינויים אנו נוטים לצפות לשינויים בקצב שאנחנו רוצים אותו. השינויים קורים בזמנם ובקצב שלהם. גם לפרח לוקח את זמנו המדויק לפרוח.

בהצלחה!

מיכל

כבר מספר חודשים בליווי נטורופתית עשיתי שינויים באורח החיים: עברתי לתזונה טובה ומאוזנת בשילוב כמות נאה של פעילות גופנית. למרות זאת לא ירדתי במשקל, ולא פחתו אצלי תופעות של קדחת השחת. השבוע אובחן אצלי חיידק הליקובטור פלורי בקיבה ואובחנתי כחסרת סבילות ללאקטז. האם שני אלה עשויים להיות גורמים המחבלים במאמצי? האם יש המלצות לגבי מיגור טבעי של החיידק? נ.ב- קרו גם דברים טובים עקב שינוי אורח החיים, ירדתי לגמרי מצריכת מוצרי חלב, והתאזנו אצלי רמות הכולסטרול!

רציה שלום ,

מצרף לך קישוריות ללמוד ולהכיר את דרכי התמודדות עם הליקובקטר

http://maagal-haim.com/PAGE68.asp

סבילות ללקטוז אינה גרועה ובתנאים מסויימים אף משפרים איכות חיים , הטיפול בהליקובקטר באם מבצעים אותו נכון מהיר ואפקטיבי מתוך הכתוב אני מבין שאת בלחץ ובמצבי לחץ מתפתחים גורמים וסימפטומים שונים , בתהליך עבודתי עם מטופלי אני מלמדם כיצד להתמודד ולהתנהג במצבים אלה.

באם תרצי אשמח לסייע לך,

יוסף רחמים Phd

מטפל בכיר

המרכז להעצמה אישית

057-7738220

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה סינית
בחר
בחר