היי חדשה פה ורוצה להתייעץ איתכם...

היי אני בת 22 וסובלת משיעור יתר בפנים, פצעים (לא אקנה) אבל פצעי בגרות שכאלה, מחזורים מסודרים (בגלל הגלולות) אבל ממש קשים, אני כבר כמה חודשים מנסה לרדת במשקל אבל ללא הצלחה, עושה ספורט אוכלת לפי תפריט מדויק והכל, עשיתי בדיקות למינון הורמונלי והבדיקות יצאו פחות או יותר בסדר- אבל אני לוקחת גלולות דיאנה, בכל אופן אף אש מקצוע לא מצליח להבין את הבעיה ולמה אני לא יורדת במשקל וכדומה.. רציתי לדעת האם זה באמת חוסר איזון? האם יש משהו לעשות? בתודה מראש נעמה

ירידה במשקל.

שלום רב. מניסיוני כשמתחילים לטפל בבעיה של משקל יש לשלב מלבד הטיפולים ברפואה סינית גם טיפול נפשי תומך. דהיינו לצד הדיקור והרגלי התזונה יש למצוא את המחויבות העמוקה שמנהלת את המטופל בכל מה שנוגע לאוכל ולטפל גם בזה. כמובן שיש הרבה מצבי ביניים ולכל אחד יש להתאים ולבנות את הטיפול הנכון לו. בהצלחה. שוקי.

יעוץ

היי נעמה, אפשר לעזור בתלונות שציינת כמו כאבי מחזור ומשקל, אך אני צריך לעשות לך אבחנה תחילה... אשמח לעזור יוסי פתאל

יוסי פתאל  l.A. TCM

מומחה לפוריות ברפואה סינית

0522242023

http://www.poriyut.org.il/Dynamic.asp?cid=7770

מנהל הפורום
1000+

ומה צריך בשביל לעשות את האבחון ?

אבחנה

היי, כדי לאבחן יש צורך להפגש .... יוסי פתאל

יוסי פתאל  l.A. TCM

מומחה לפוריות ברפואה סינית

0522242023

http://www.poriyut.org.il/Dynamic.asp?cid=7770

מנהל הפורום
1000+

היי חדשה פה ורוצה להתייעץ איתכם...

היי אני בת 22 וסובלת משיעור יתר בפנים, פצעים (לא אקנה) אבל פצעי בגרות שכאלה, מחזורים מסודרים (בגלל הגלולות) אבל ממש קשים, אני כבר כמה חודשים מנסה לרדת במשקל אבל ללא הצלחה, עושה ספורט אוכלת לפי תפריט מדויק והכל, עשיתי בדיקות למינון הורמונלי והבדיקות יצאו פחות או יותר בסדר- אבל אני לוקחת גלולות דיאנה, בכל אופן אף אש מקצוע לא מצליח להבין את הבעיה ולמה אני לא יורדת במשקל וכדומה.. רציתי לדעת האם זה באמת חוסר איזון? האם יש משהו לעשות? בתודה מראש נעמה

הבעיה שלך ברורה כשמש בצהרי היום

מהתסמינים שלך ברור כי הבעיה היא עודף סטרואידים... מה שצריך לאבחן זה מה שגורם לבעיה. אשמח לעזור ולפרט, healthkeep@gmail.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
רפואה סינית
בחר
בחר