היה דראפט ואיננו - העכברושים מסכמים

העכברושים מרוצים מקאדר השחקנים החדש. קווטרבק - ג'יי דלהום עם מארק ברונל מהספסל במקרה ש... ראנינגבק - שון אלכסנדר האליל ומייקל בנט (שניהם נחים בשבוע רביעי מה שמוליך אותי לחפש טרייד ראשון העונה על בנט... מחכה לשמוע...) רון דיין מחכה לטיקי ברבר בסיבוב אצלי על הספסל רסיברים - ג'ו הורן (איך הוא נפל כל כך רחוק לא ברור) וג'ימי סמית (שמבטיח עונה מפלצתית), אייזק ברוס, דרו בנט ודנטה הול מהספסל (יאללה דנטה וההחזרות) טייט אנד - מרקוס פולארד - כולי תקווה שהרומן בינו ובין פייטון לא יחמיץ העונה קיקר - ג'ון הול. רגל חזקה עם דיוק לא איי איי איי הגנה - מיאמי (התקפה אין שם אז זה מה שנשאר... ושאק תומאס חוזר יוהו) חברים, לילה טוב ובהצלחה לכולם

אפשר לקבל את הבחירות של כל הקבוצות?

שלי

סה"כ סביר עם כמה הימורים. קודם כל, צמד תופסים כמו אוונס ומוס אין ולא יהיה לאף קבוצה בליגה. תומאס ג'ונס היה עלא כיפאק בטמפה ואמור להיות טוב ואם קוונטין גריפין יפתח יש לי אותו. אם לא - ווריק דאן מחכה על הספסל וגם וויליאם גרין. בחרתי את כל אוהיו בהגנה וזה מסוכן, שתיהן הגנות עם פוטנציאל שעלול להתרסק. ג'ייסון אילאם בעמדת הבועט הוא מנייה בטוחה, הדבר הכי טוב שיכולתי לצפות לו אחרי ואנדרג'אגט. הקוורטרבק אצלי הוא סימן שאלה. חולה על גארסיה, לא יודע מה ייתן, ודרו בריס אפס אבל הוא פותח, אולי יש תקווה...

אפשר לקבל את הבחירות של כל הקבוצות?

אני אנסה יותר מאוחר להעתיק.

העכברושים מרוצים מקאדר השחקנים החדש. קווטרבק - ג'יי דלהום עם מארק ברונל מהספסל במקרה ש... ראנינגבק - שון אלכסנדר האליל ומייקל בנט (שניהם נחים בשבוע רביעי מה שמוליך אותי לחפש טרייד ראשון העונה על בנט... מחכה לשמוע...) רון דיין מחכה לטיקי ברבר בסיבוב אצלי על הספסל רסיברים - ג'ו הורן (איך הוא נפל כל כך רחוק לא ברור) וג'ימי סמית (שמבטיח עונה מפלצתית), אייזק ברוס, דרו בנט ודנטה הול מהספסל (יאללה דנטה וההחזרות) טייט אנד - מרקוס פולארד - כולי תקווה שהרומן בינו ובין פייטון לא יחמיץ העונה קיקר - ג'ון הול. רגל חזקה עם דיוק לא איי איי איי הגנה - מיאמי (התקפה אין שם אז זה מה שנשאר... ושאק תומאס חוזר יוהו) חברים, לילה טוב ובהצלחה לכולם

ממבט ראשון, נראה לי שאתה שני אחריי.

בעמדת הזורקים: ברט פארב וכגיבוי ג'ואי הרינגטון. בעמדת הרצים: קיוון בארלו, בריאן ווסטברוק ואמט סמית לחרום. בעמדת התופסים: אמאני טומר, מוחסיין מוחמד, לארי פיצ'ג'רלד, ברנדון לויד ואנקוון בולדין (שנחכה שיחזור). בעמדת הטייט אנד: אריק ג'ונסון. בעמדת הבועט: ג'והן קייסי. בעמדת ההגנה: הריידרס שעכשיו עם סאפ וושינגטון.

אני אנסה יותר מאוחר להעתיק.

תעתיק את ה web page של הroster grid שנמצא מתחת לteams. יותר טוב ממה שאני עשיתי.

התכוונתי ש*תישמור* את הדף, ותצרף בתור קובץ (לא תעתיק).

אני נותן לך את הכבוד, אבל אם אתה רוצה, אני יכול לעשות את זה.

אני אנאלפבית בטירוף בדברים האלה. כן - אם אתה יכול תעשה את זה, שים את זה בראש ת'רד חדש.

סיפ"א מביאה את יו"ר מפ"ס על הדראפט העממי השלישי.

בסוגריים סיבוב בחירה. קוב בית: דנטה קולפפר (1) כצפוי ממשך עונה נוספת, וקיילי בולר שיכול להיות סליפר מעניין(11) מחליף. רצים: טרוויס הנרי (2), לי סאגס (3), טרוויס מיינור(6) וטוטם בל כסליפר (9). כל הרצים חדשים. תופסים: אריק מולדס (4), קווין ג'ונסון(7), וצ'ארלי רוג'ס (5) שממשיך עונה שנייה. טייט אנד: ל.ג'. סמית (10) מפילי, צפוי לתת עונה סבירה ומחליף סולידי לאנתוני בכט. בועט שיין גרהם (12) ממשיך עונה נוספת. הגנה- באפולו (8) עונה שנייה וסיטאל (13). בעיות: משחק המסירה חלש משהו לעומת משחק ריצה עמוק. סך הכל בעבור בחירה 10 מפ"ס מרגיש שהדרפט היה סולידי.

אוכלי החומוס מביאים לכם את הדראפט שלהם

ק"ב: סיבוב שני נפל לנו השחקן שרצינו ולא חשבנו שייפול אלינו. צ'אד "התותח פנינגטון". על הספסל הבאנו סליפר בדמותו של ריץ' גאנון. ר"ב: ג'אמל לואיס הוא ללא ספק עמוד הטווח של הקבוצה. לידו דוס סטיילי. אנתוני תומאס צריך לקוות שתומאס ג'ונס יאבד מהר מאוד את הג'וב בשיקגו. פה הכל יקום וייפול על המשפט של ג'מאל. אנחנו מציעים לפרקליטות של אטלנטה עסקה בה ג'אמל מוכן להעיד נגד גדולים ממנו כמו משה ברקוביץ. תופסים: לברנייאס קולס, ג'סטין מקריינס וקווינסי (אלא אם אני אלך בטרייד לציפורי) מורגן יתחרו על ההרכב. יורם "אפס" אורז נבחר כקוריוז ולכן יתפקד כליצן הקבוצה בועט: מאט סטובר הגנה: קרוליינה פותחים. על הספסל פיטסבורג. טייט אנד: אנטוניו גייטס. דוד המליץ עליו בטור שלו על סאן דיאגו. אז כנראה שהוא יהיה אפס. נו שויין.

סיכום הדראפט של ה"אללה יסתורים" - כשמם כן הוא: אללה יסתור...

סתם, לא ממש נורא, אני אפילו די מרוצה. QB - אמנם לא בטופ, אבל ג'ייק השרברב נתן עונה יפה בעונה שעברה, ועושה רושם שהוא ימשיך בקו החיובי העונה. סך הכל בחירה סולידית. טומי מאדוקס הוא גיבוי ראוי. סה"כ אני לא מצפה לנסים ונפלאות בעמדה, אבל גם לא לזוועות, והעיקר שלא קיבלתי את ארל'ה בורקס האפס, זה אולי ההישג הכי גדול של הדראפט שלי... RB - אחמן גרין הוא מס' 1 מצוין, ואני שמח שקיבלתי אותו. הוא תותח אמיתי, ואם רק יצליח להימנע מפציעות ומפאמבלים יש לי עוגן אמיתי. טיקי ברבר הוא מס' 2 טוב מאד שתמיד אפשר לדעת מה הוא יביא. טי ג'יי דאקט הוא יופי של מס' 3, אולי הגניבה הכי גדולה שלי בדראפט הזה. סה"כ עמדה חזקה למדי בשבילי. אני מרוצה. WR - היינס וורד הוא מס' 1 טוב מאד, אחלה שחקן. דונטה סולוורת' הוא הימור גדול בתור מס' 2, בטח אחרי הפדיחות בעונה שעברה, אבל הוא התאושש מהפציעות ונראה מצוין בקדם העונה. נקווה לטוב. ג'ואי גאלאוויי הוא גם הימור לא קטן כמס' 3, אבל הוא אמור להיות שחקן חשוב בהתקפה של טמפה העונה. טרי גלן? סרטן גדול, מגעיל ודוחה, אבל אצל פארסלס הסרטנים הופכים לאריות, אז לכו תדעו... סה"כ זו העמדה שבה הימרתי הכי הרבה. נשאר רק לראות אם הימרתי נכון או לא. TE - פרדי ג'ונס הוא בחירה סולידית. בשקט בשקט הוא נתן עונה יפה מאד בעונה שעברה. אין לו שם גדול, אבל הוא קצת יותר טוב ממה שחושבים. בחירה סבירה, לא משהו לכתוב עליו הביתה. בועט - מורטן אנדרסון הותיק אמנם כבר לא משחיל אותן מ- 50 יארד, אבל עם התקפה כמו שלו הוא יהיה עמוס בעבודה. ובגילו הוא כבר יכול להתחיל לחשוב על פנסיה נראה, ולכן כדאי מאד שידייק, כמו תמיד. בחירה לא רעה, אבל מה זה משנה, סביר להניח שאני אחליף בועט 10 פעמים העונה גם ככה... הגנה - ההגנה של טמפה היא לא אותה מפלצת מלפני שנתיים, והעזיבה של סאפ ושל לינץ' תכאיב להם מאד, אבל עדיין זאת הגנה מפחידה, ושמעון אורז ודריק ברוקס הם עדיין תותחי-על. גם הספיישל טים שלהם לא רע, וזה חשוב מאד. הגיבוי - ההגנה של גרין ביי. הגנה לא רעה בכלל, במיוחד במשחקי הבית. אני מרוצה מהבחירות של ההגנה. לסיכום, העמדות החזקות יהיו ה-RB וההגנה. ה-WR? אולי, עם קצת מזל. שאר העמדות יהיו סולידיות, לא יותר. לא פחות. עמדת ה-WR תכריע את גורל העונה שלי, כנראה, אלא אם יהיו פציעות משמעותיות בעמדות אחרות.

בסה"כ, גם אני מרוצה מתוצאות הדראפט שלי

ק"ב - ביירון לפטוויץ' ורקס גרוסמן. שני חברה צעירים ומוכשרים, בשנה השניה שלהם כק"בים פותחים. לא עמדה חזקה בטירוף שלי, אבל גם לא עמדה חלשה נורא. ר"ב - לדניאן! אני לא מאמין שקיבלתי את לדניאן עונה שניה ברציפות, ועוד אחרי שאלפרד עשה קולות שהוא מתכוון לקחת אותו. איתו קווין ג'ונס הצעיר והמוכשר, שצפוי לתפקד כהתקפת הריצה של דטרויט, ועל הספסל טיירון ויטלי, שאם ייראה בעונה כמו בקדם עונה, יהיה בסדר. רסיברים - סטיב סמית' ורג'י ויין הם פותחים סולידיים. פיטר ווריק קצת פצוע, אבל צפוי להיכנס להרכב כשיבריא, ומקאנטס וגייג' הם המון פוטנציאל. בועט - ריאן לונגוול. הסולידיות בהתגלמותה. ט"א - בו ויליאמס. אם הוא יישחק כמו שהוא שיחק לקראת סוף העונה הקודמת, יהיה שמח. הגנה - העורבים. כל עוד ריי לואיס שם ובריא, הם יהיו מפלצות. ואם ניאון דיאון באמת יצטרף, עם יהיו מפלצות עם קטעים וצחוקים ובלגנים. בשנה שעברה, הקבוצה שלי היתה בנויה על שלושה תותחי על (ל"ט, הולט, ופייטון). השנה, יש לי תותח על אחד, והגנת על. אבל בסה"כ, יש יותר עומק בקבוצה. אני מרוצה.

אל תבנה על זה שריי לואיס יהיה בריא. על קללת מאדן שמעת?

חוץ מזה אחלה קבוצה. אפשר לשים את השם שלך כבר על הגביע.

ממבט ראשון, נראה לי שאתה שני אחריי.

בעמדת הזורקים: ברט פארב וכגיבוי ג'ואי הרינגטון. בעמדת הרצים: קיוון בארלו, בריאן ווסטברוק ואמט סמית לחרום. בעמדת התופסים: אמאני טומר, מוחסיין מוחמד, לארי פיצ'ג'רלד, ברנדון לויד ואנקוון בולדין (שנחכה שיחזור). בעמדת הטייט אנד: אריק ג'ונסון. בעמדת הבועט: ג'והן קייסי. בעמדת ההגנה: הריידרס שעכשיו עם סאפ וושינגטון.

תסמן את המלים שלי: במחזור השלישי אתה זורק את ההגנה שלך. זה אחד הבלונים היותר גדולים שיש

זו קבוצה (אוקלנד) שהולכת לעונה של 9-11 הפסדים. ההגנה שלהם תבלה הרבה זמן על המגרש וזו לא הגנה צעירה. לא שהם בהכרח יהיו גרועים אבל כמו שאומר אוסטלדו - כשההגנה שלך מבלה כל כך הרבה זמן על המגרש בסוף היא תחטוף.

בסה"כ, גם אני מרוצה מתוצאות הדראפט שלי

ק"ב - ביירון לפטוויץ' ורקס גרוסמן. שני חברה צעירים ומוכשרים, בשנה השניה שלהם כק"בים פותחים. לא עמדה חזקה בטירוף שלי, אבל גם לא עמדה חלשה נורא. ר"ב - לדניאן! אני לא מאמין שקיבלתי את לדניאן עונה שניה ברציפות, ועוד אחרי שאלפרד עשה קולות שהוא מתכוון לקחת אותו. איתו קווין ג'ונס הצעיר והמוכשר, שצפוי לתפקד כהתקפת הריצה של דטרויט, ועל הספסל טיירון ויטלי, שאם ייראה בעונה כמו בקדם עונה, יהיה בסדר. רסיברים - סטיב סמית' ורג'י ויין הם פותחים סולידיים. פיטר ווריק קצת פצוע, אבל צפוי להיכנס להרכב כשיבריא, ומקאנטס וגייג' הם המון פוטנציאל. בועט - ריאן לונגוול. הסולידיות בהתגלמותה. ט"א - בו ויליאמס. אם הוא יישחק כמו שהוא שיחק לקראת סוף העונה הקודמת, יהיה שמח. הגנה - העורבים. כל עוד ריי לואיס שם ובריא, הם יהיו מפלצות. ואם ניאון דיאון באמת יצטרף, עם יהיו מפלצות עם קטעים וצחוקים ובלגנים. בשנה שעברה, הקבוצה שלי היתה בנויה על שלושה תותחי על (ל"ט, הולט, ופייטון). השנה, יש לי תותח על אחד, והגנת על. אבל בסה"כ, יש יותר עומק בקבוצה. אני מרוצה.

גם לי יש את וואריק וקווין ג'ונס, שניהם סימני שאלה...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר