הנהלת השרלילות של כולם שמחה לצרף את יעל בר זוהר כחברה מהמניין בהנהלת השרלילות של כולם והמבין יבין

וואלה?! זו היא?

על זה לפחות חצי מדינה מדברת.

ואני שמעתי את זה פה....ידעתי שחייבת להיות סיבה להיכנס לפורום הזה

עכשיו רק שמנהל הפורום יביא את התמונות

וזה ששמעת את זה רק פה זה בגלל שהראש שלך תקוע בבית שימוש.

וואלה?! זו היא?

הסיפור שאני שמעתי...

פעם עלה לשידור בתוכנית של שי ודרור ברדיו איזה מאזין שטען שהוא עבר להתגורר בדירה שפעם גרו בה יב"ז (יעל בר זוהר) ואחותה. הבחור טען בתוקף שהוא מצא בפינה נסתרת בארון תמונות של הנ"ל בפוזות ומעשים שלא ממש מתאימים לערוץ הילדים. כנתבקש להוכיח ולשלוח פקס עם התמונות, השאיר הבחור את המאזינים ואת המנחים לא מסופקים. בזמנו חשבו כולם שזו סתם מתיחה, אבל עכשיו ששמעתי על הידיעה שפורסמה, ישר עלה לי המקרה הנ"ל. יכול להיות שיש אמת בסיפור שלו. אני כבר מחכה בקוצר רוח לתמונות, שבטוח ימצאו את דרכם לאויר העולם. בכל מקרה, דייב, בהקשר לאיזה דיון שניהלנו בעבר: התאומות אולסן הגיעו בשעה טובה לפירקן.

אסור לקחת כאלה שעולים לשידור אצל שי ודרור ברצינות, הם סתם טמבלים, במיוחד כאלה שהיתה להם בעבר פינה קבועה אצלם בתוכנית

תשמע, זה עוד חוליה בשרשרת ההוכחה שמדובר אכן באחיות ב"ז.

או שלא... משהו שאני לא יודע על בעלי פינות קבועות בתוכניות רדיו?

הנהלת השרלילות של כולם שמחה לצרף את יעל בר זוהר כחברה מהמניין בהנהלת השרלילות של כולם והמבין יבין

מה אני מפספס פה?...

הסיפור שאני שמעתי...

פעם עלה לשידור בתוכנית של שי ודרור ברדיו איזה מאזין שטען שהוא עבר להתגורר בדירה שפעם גרו בה יב"ז (יעל בר זוהר) ואחותה. הבחור טען בתוקף שהוא מצא בפינה נסתרת בארון תמונות של הנ"ל בפוזות ומעשים שלא ממש מתאימים לערוץ הילדים. כנתבקש להוכיח ולשלוח פקס עם התמונות, השאיר הבחור את המאזינים ואת המנחים לא מסופקים. בזמנו חשבו כולם שזו סתם מתיחה, אבל עכשיו ששמעתי על הידיעה שפורסמה, ישר עלה לי המקרה הנ"ל. יכול להיות שיש אמת בסיפור שלו. אני כבר מחכה בקוצר רוח לתמונות, שבטוח ימצאו את דרכם לאויר העולם. בכל מקרה, דייב, בהקשר לאיזה דיון שניהלנו בעבר: התאומות אולסן הגיעו בשעה טובה לפירקן.

הגיעו ישר למרכז גמילה מאנורקסיה...

תשמע, זה עוד חוליה בשרשרת ההוכחה שמדובר אכן באחיות ב"ז.

או שלא... משהו שאני לא יודע על בעלי פינות קבועות בתוכניות רדיו?

כן, יש משהו שאתה לא יודע, אבל הוטל צו איסור פרסום לגבי זהותו

אני יכול רק לומר שמדובר באחד מחברי הפורום שהייתה לו פינה קבועה אצל שי ודרור כשהיתה להם תכנית בבוקר, ושהיא הייתה בימי רביעי. לגבי הזהות שלו, אני יכול רק לומר שהוא סתם בכיין. (מצד שני, זה לא ממש פוסל אף אחד מהאנשים פה, הרמז הזה...).

מה אני מפספס פה?...

הנה מה שפספסת

כנס לכאן. אני אתן לך את העונג לנסות לנחש לבד מיהי הסלבריטאית המדוברת...

הממ... מעניין... אבל איך יודעים שזאת יב"צ, אה, יב"ז?

כן, יש משהו שאתה לא יודע, אבל הוטל צו איסור פרסום לגבי זהותו

אני יכול רק לומר שמדובר באחד מחברי הפורום שהייתה לו פינה קבועה אצל שי ודרור כשהיתה להם תכנית בבוקר, ושהיא הייתה בימי רביעי. לגבי הזהות שלו, אני יכול רק לומר שהוא סתם בכיין. (מצד שני, זה לא ממש פוסל אף אחד מהאנשים פה, הרמז הזה...).

אני מסיר את מועמדותי ממסדר הזיהוי. בכיין אחד פחות (והבכיין המדובר יודע שעליו מדובר...)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר