אוף....חבל שהיטינג מצויין נדפק ע"י פיצ'ינג גרוע, אבל ממש גרוע!!

כרגיל החובטים שלי מצויינים, אבל הפיצ'ינג על הפנים... ר.א. דיקי נתן את אחת ההופעות הגרועות ביותר שאפשר לתת..9 אירנד ראנס ב1.1 אינינגס יחד עם 8 היטס ו4 ווקס והפסד...... -17 נק'! אם הוא היה זורק טוב לפחות היה לי קצת סכוי..... וגם אוסוולט וסבת'יה ומייסא זרקו ממש גרוע... וזה לא פייר שלקבוצה אחת יש פיצ'רים כמו רנדי ג'ונסון ופדרו מרטינז עם 2 פתיחות וגם מיגל באטיסטה שזכור לי מה 8\2\3 אינינגס של שאט אאוט בול ביאנקי סטאדיום בוורלד סיריס של 2001.. חבל שספגתי את ההפסד הזה כאשר ספגתי "רק" 260 נק'... עכשיו מצפים מפגשים נגד קבוצות טובות, אבל עדיין הרוב תלוי בי ובפיצ'ינג..

אם אתה שואל אותי, זה לא פייר שבן עברי מנצח

לפני שנתיים היינו אומרים על זה

די יא בכיין!

אוי, ניב, החלודה, החלודה. זה לא "די יא בכיין" זה "תפסיייייייייק יא בכיייייייייייייייייייייייין"

אוף....חבל שהיטינג מצויין נדפק ע"י פיצ'ינג גרוע, אבל ממש גרוע!!

כרגיל החובטים שלי מצויינים, אבל הפיצ'ינג על הפנים... ר.א. דיקי נתן את אחת ההופעות הגרועות ביותר שאפשר לתת..9 אירנד ראנס ב1.1 אינינגס יחד עם 8 היטס ו4 ווקס והפסד...... -17 נק'! אם הוא היה זורק טוב לפחות היה לי קצת סכוי..... וגם אוסוולט וסבת'יה ומייסא זרקו ממש גרוע... וזה לא פייר שלקבוצה אחת יש פיצ'רים כמו רנדי ג'ונסון ופדרו מרטינז עם 2 פתיחות וגם מיגל באטיסטה שזכור לי מה 8\2\3 אינינגס של שאט אאוט בול ביאנקי סטאדיום בוורלד סיריס של 2001.. חבל שספגתי את ההפסד הזה כאשר ספגתי "רק" 260 נק'... עכשיו מצפים מפגשים נגד קבוצות טובות, אבל עדיין הרוב תלוי בי ובפיצ'ינג..

אללה יוסתור אתה עולה עם דיקי ועוד נגד *סנט-לואיס* ואחרי זה בוכה על פיצ'ינג גרוע???

תאמין לי, דיקי עכשיו בוכה על זה שהעלת אותו ...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר