מבוקש (חי או מת)

*** מבוקש (חי או מת): מי שחושב (ושהצביע בסקר) שבני הסוכר ילכו עד הסוף השנה. תיאור: דמות נחבאת אל הכלים, ככל הנראה סובל מהפרעה נפשית חמורה. פרס למוצא: עשרת אלפים דולרים (כסף מונופול) או וולטר מקארתי. ***

יש לך קבוצה מעולה...

לא אני הצבעתי בשבילך, אבל הסדר של הקבוצות הוא שלי לפי הסדר שאני מעריך את הסיכויים שלהן. מה זה היה המייל התמוה (ant)?

לא הקבוצה שלי, שלנו

אני מנהל את הקבוצה בחצי משרה. השותף השני הוא בורקו (הידוע בציבור כנמרוד בורוכוב). אגב, תודה על הפרגון. לגבי ההודעה הלא ברורה, זה קרה בטעות. מקווה שלא הטרדתי יותר מדי את מנוחתם של משתתפי הליגה למקומות עבודה. אוהב סוכר, נמרוד צפנת

הנהלת הממסד האפל מודה לך על שבחרת שלא לנחס אותנו

אך, מצד שני, גורמים מסוימים בממסד לא הגיבו טוב במיוחד לדיסרספקט, והם מוסרים שרון ארטסט עוד יחלים, שזק רנדולף הסתגל לקיומו של שריף בקבוצה, ושלא כדאי לאנשים לצפות שטרייסי יבעט עוד כדורים ליציע.

סתם מסקרנות, מי החמישיה שאתה היית שם בסקר?

עזוב חמישיה...איך זה שעשרה אנשים הצביעו ואף אחד מהם לא חשב שהדוקטורים עדיפים... ועוד אחרי שהם הובילו לאורך כל העונה??

אררר... את החמישיה שניצחה יותר משחקים? סתם, רעיון שכזה.

או, לחלופין, את החמישיה שנמצאת בראש דירוג ה-Power, שהיא, הפלא ופלא, *אותה* חמישיה. אבל, כאמור, דברים כאלה הם *טובים* לקבוצה. ככה בונים מוטיבציה, ותחושת "כל העולם נגדנו".

עכברי הקניונים מוסרים שכל קול שמצביע בעד המועדון האומלל שלנו מועבר ישירות לממסד האפל...

למה? ככה! כי הוא אפל וכי הוא עשה את הדראפט הכי טוב בליגה לדעתי

עזוב חמישיה...איך זה שעשרה אנשים הצביעו ואף אחד מהם לא חשב שהדוקטורים עדיפים... ועוד אחרי שהם הובילו לאורך כל העונה??

יש לי תחושה כללית שאתה אחד מהעשרה האלה...

חחח... אני הצבעתי לך...

מבוקש (חי או מת)

*** מבוקש (חי או מת): מי שחושב (ושהצביע בסקר) שבני הסוכר ילכו עד הסוף השנה. תיאור: דמות נחבאת אל הכלים, ככל הנראה סובל מהפרעה נפשית חמורה. פרס למוצא: עשרת אלפים דולרים (כסף מונופול) או וולטר מקארתי. ***

תמשיכו, תמשיכו לא לספור את הג'י בחישובי הפלייאוף שלכם

אנחנו יודעים מה אנחנו שווים וגם על הפועל יהוד של שלום רוקבן אף אחד לא האמין. אבל הם חזרו עם גביע ועשו את בז'ה עוד יותר קטן.

סופרים אותך פעמיים ביום

חצי עונה אני מבלה בחישובים איך לא לפגוש אותך בסיבוב הראשון של הפלייאוף ובסוף אני כנראה אפול על בני סוכר שזה יכול להיות אפילו יותר גרוע. ומקום שלישי זה לא בדיוק לא לספור.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר