שבוע אחרון של פלייאוף בליגת העם - מה מצפה לנו? דרמה!!!

מוביל - ישו עבדכם הנאמן

במקום שני: העקרבים האדומים של דרור - מינוס 32

שלישי: צסקא והקומישינר - מינוס 56

רביעי: הקואליציה של מקס - מינוס 81

חמישי: רוזנטל שודד זקנות המשועמם - מינוס 107

שישי - ליברמן, שהיה המועמד המוביל שלי לאליפות - מינוס 217

בגדול אפילו רוזנטל, עם שבוע טוב, יכול לקחת את האליפות - 100 נקודות פער לסגור בשבוע אחד זה לגמרי רלוונטי.

אני בא עם פתיחות כפולות מצוניות של שרצר וויבר, דרור בזבז את כל הפתיחות הכפולות שלו השבוע על תצוגת הנפל שלו, יינון עולה עם לוהש וקוין המגעיל קוריה, מקס עם המזבלה והומר ביילי, רוזנטל עם קוינטנה וליברמן עם זימרמן, בארנט, גריפין וטראויס ווד.

הכל, כמעט, פתוח.

אמנם בלי פתיחות כפולות, אבל לראשונה בפליאוף עם ליריאנו בהרכב. ממליץ לכם (ובעיקר לעצמי) לתפוס מחסה

יינון ביומיים חזקים במיוחד (עם נצחון חייו של קוריה המזעזע) חולף בגסות על פני דרוד ובצמרת מצטבר חץ חזק ושרירי:

אני ראשון, יינון מאחורי בפיגור של 14 ודרור בפיגור של 55.

5 ימים לסוף ועושה רושם שבין שלושתנו זה ייסגר.

אני מבין שכנראה רק אותי זה מעניין, אני לא יודע למה.

אבל - עוד לילה עבר.

החדשות הרעות זה ששרצר הביא אותה בשירצור ואחרי חצי עונה שני מעולהההה הוא בחר להפצע השבוע.

החדשות הטובות זה שמדלן הוא הרמת הוויברז הטובה ביותר של השנה - האיש הזה אוכל הרבה תרד כנראה. הוא לא ניתן לחבטה.

אני עדיין מוביל, אבל לא לאורך זמן.

יינון דולק מאחורי עם 52 מינוס ופתיחה יותר וכמה קלוזרים ברזל (יש לו את הגרזן למשל).

דרור מייד מאחוריו במינוס 61 אבל עם הפרפקטו של  ליריאנו בשרוול.

איזה דרמה ואיזה עניין, במחזר ה3 ידעתי מי יזכה באליפות הזו, אתה עושה בית ספר לליגה הזו כבר שנתיים ברצף...

שששש ליברמן. עוד שלושה ימים והכל פה יכול להשתנות בכל רגע.

כרגע 60 נקודות מדרור ו70 מיינון. מה יש להם בשרוול? ליינון יש,  חוץ מאנדרו ביילי, עוד אקדח מעשן? 

לילה אחרון.

100 הפרש

עכשיו צריך להתפלל שלא יהיו פרפקטואים. בעונה עם שלושה כאלה זה כבר לא כזה נדיר.

טוב לוהש איבד את הנונו

רק המזבלה המסריח הזה. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר