מהפכה!!!

לראשונה בפלייאוף ישו הזקן והטוב עולה לייתרון על פני העקרבים המסריחים ושאר המכוערים העלובים.

אני יודע שזה זמני ושזה רק שתי נקודות - בכל זאת לדרור המגעיל יש עוד אלפיים פתיחות השבוע - אבל גם שמחת עניים היא שמחה.

אה, ורוזנטל - זדיין.

אל תשכח מה אמרתי במחזור השלישי של העונה (ואם הייתי יודע לחפש בפורום הזה הייתי שם כאן לינק לפוסט)

אני מוביל אבל לא יכול להתעלם משש הפתיחות שנותרו לך השבוע.

הו מאמא.

לראשונה בפלייאוף ישו הזקן והטוב עולה לייתרון על פני העקרבים המסריחים ושאר המכוערים העלובים.

אני יודע שזה זמני ושזה רק שתי נקודות - בכל זאת לדרור המגעיל יש עוד אלפיים פתיחות השבוע - אבל גם שמחת עניים היא שמחה.

אה, ורוזנטל - זדיין.

אני כל כך מפוהק שאני אשכרה רוצה שסוריאנו ישבור שמירה והיאנקיז יפסידו. זה לא משהו שקרה השנה. 

זה כי אתה לוזר!!!

יאללה הריסון - תזיין את סיאטל ואנחנו על דרך החתחתים לריפיט.

זה כי אתה לוזר!!!

לא, זה כי הפלייאוף מעניין לי את הקצה בפורמט הזה. מצטער, לא מצליח לזייף ריגוש. 

לא, זה כי הקבוצה שלך לא מספיק טובה כנראה ויצאת מהמירוץ.

אני מבין שאתה רגיל למשהו מסוים ושקשה לך להתרגל למשהו אחר. פורמט חדש זה משהו שמאד קשה להתרגל אליו אבל עם הזמן אפשר לחיות עם זה ולהסתדר. אופס - אני נשמע כמוך.

בגדול זה נכון שעקרונית קשה לעקוב וקשה לשחק נגד חמישה יריבים ולא נגד אחד וכל זה. אבל בעיני אם רוצים את הפלייאוף הכי הוגן, צודק, אמיתי וחכם - זו הדרך.

אני אוהב את זה כי אני מקבל הזדמנות לשנוא חמישה מסריחים במקביל ולא מסריח אחד וזהו (אם נחשוב על זה שגם את משה ואמיר אני לא סובל זה הופך את זה לבעה וזה ממש עניין אקסטתי כבר).

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר