אני מצטער להעלות את זה, אבל שיטת הפלייאוף הזו מסריחה לאללה

עם כל התפישה הזו של צדק אבסולוטי וכל החרא הזה. בלי הד טו הד זה פשוט לא מרגיש לי נכון. אני מרגיש שהעונה הסתיימה. 

עם כל התפישה הזו של צדק אבסולוטי וכל החרא הזה. בלי הד טו הד זה פשוט לא מרגיש לי נכון. אני מרגיש שהעונה הסתיימה. 

לך תרקוד ריקוד גשם עם פפלבון יא קוף

emo_45.png

אני מאד מאד מאד מאד אוהב את השיטה הזו.

זו הדרך היחידה לעשות פלייאוף הוגן ונורמלי.

צריך להעיף את השמות של כל האפסים בשלושת השבועות האלה שלא יפריעו בעיניים.

אבל זה הוגן והגיוני מאד - שלושה שבועות שכולם נגד כולם זה הכי פייר הכי הוגן והכי הגיוני.

אנחנו רוצים את האלופה הכי טובה - זו הדרך הנכונה.

חוזה רייס

עולה עולה עולה

עולה עולה עולה

עולה עולה עולה

דרור יה מסריח emo_21.png

אני מאד מאד מאד מאד אוהב את השיטה הזו.

זו הדרך היחידה לעשות פלייאוף הוגן ונורמלי.

צריך להעיף את השמות של כל האפסים בשלושת השבועות האלה שלא יפריעו בעיניים.

אבל זה הוגן והגיוני מאד - שלושה שבועות שכולם נגד כולם זה הכי פייר הכי הוגן והכי הגיוני.

אנחנו רוצים את האלופה הכי טובה - זו הדרך הנכונה.

אני מסכים, הבעיה היא בהחל מחודש ספטמבר צריך לשחק פנטסי בצורה מאוד שונה, יש מלא צעירים שעולים לליגת שהורסים את כל החישובים מבחינת כמות פתיחות ומצ'אפים (שחקנים מוזזים ימים, קבוצות עוברות לרוטציה של 6 שחקנים וכו') וגם שחקנים ששווים מקום בהרכב כל העונה פתאום אפשר לזרוק וזה בגלל שאתה רואה מראש שאין מצב שאתה עולה בכל 3 שבועות הפלייאוף (תמיד יהיו לך אופציות טובות יותר מהם)

לא רוצה צדק, עמר, רוצה כיף. זה לא כיף לי. אחד הדברים שמבדילים פנטזי בייסבול מפוטבול הוא העובדה שכל בוקר אתה במתח נוראי לראות מה עשו השחקנים שלך בלילה, עיין ערך המשחק שהעלה אותי לפלייאוף. אין לי שום דבר מזה כרגע. סתם רוטיסרי מחורבן.

אני בדיוק כככה כל בוקר דוד - אבל לא מול שחקן אחד אלא מול חמישה שחקנים.

בעיני זה הרבה יותר מותח ומעניין.

לא רוצה צדק, עמר, רוצה כיף. זה לא כיף לי. אחד הדברים שמבדילים פנטזי בייסבול מפוטבול הוא העובדה שכל בוקר אתה במתח נוראי לראות מה עשו השחקנים שלך בלילה, עיין ערך המשחק שהעלה אותי לפלייאוף. אין לי שום דבר מזה כרגע. סתם רוטיסרי מחורבן.

אתה תמיד מוזמן לחזור לליגה שבה עושים כיף

אני בהחלט נהנה לשחק מולך השבוע אריאל emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר