מישהו ראה את בנעיברי? לא כדי לצחוק עליו.

בעצם כן.  emo_48.png

הוא בתאילנד, צוחק על כולנו

או שיש חבורת ליידי בויז שנקרעת מצחוק מהפרצוף הלם שהוא גילה שזאת לא גברת זה אדון emo_28.png

as it looks, 5 teams will be with 11 wins tommorow with 2 spots remaining.

david,nadav,yinon,me and dudi are going down the wire.

as for tom, you don't have a change.

you should play with the subs.

ולכן שאלתי - מה הם שוברי השיוויון.

אם 3 או 4 יהיו באותו מאזן - לפי מה קובעים?

אם אני זוכר נכון משנה שעברה קודם כל מוציאים אלופה לכל בית ונותנים להם את הסידים 1 ו 2, ואחר כך 4 המקומות שנשארו זה כמו וויילד קרד בין כולם כשהשוברי שיוויון אחרי המאזן זה בית פנימי ואז נקודות. אני אנסה מחר לתת סקירה על התרחישים האפשריים (עכשיו עוד אי אפשר כי המשחק של אמיר וליברמן פתוח לגמרי והתוצאה שם יכולה לשנות הרבה דברים).

אם אני זוכר נכון משנה שעברה קודם כל מוציאים אלופה לכל בית ונותנים להם את הסידים 1 ו 2, ואחר כך 4 המקומות שנשארו זה כמו וויילד קרד בין כולם כשהשוברי שיוויון אחרי המאזן זה בית פנימי ואז נקודות. אני אנסה מחר לתת סקירה על התרחישים האפשריים (עכשיו עוד אי אפשר כי המשחק של אמיר וליברמן פתוח לגמרי והתוצאה שם יכולה לשנות הרבה דברים).

מה פתוח, מה? ליברמן ניצח.  emo_44.png

הלוואי אנצח רק בגלל גידופ של בלטרה ההתפרצות הסטטיסטית הלא הגיונית הזו, זה מה שחסר לי, ה2 נקודות האלה.

הלוואי אנצח רק בגלל גידופ של בלטרה ההתפרצות הסטטיסטית הלא הגיונית הזו, זה מה שחסר לי, ה2 נקודות האלה.

תאשים את ווינרייט שהיה צריך עוד אאוט אחד ל-QS

ווינרייט מלך בזמן האחרוןemo_120.png ותודה רבה נלסון קרוזemo_120.png

מה שקובע זה מאזן פנימי בין כל הקבוצות באותו מאזן.

במקרה שלנו קודם יהיה מאזן פנימי בין כל הקבוצות שיסיימו עם אותו מאזן בבית שלנו בשביל לקבוע מי זוכה בבית ואחרי זה יהיה מאזן פנימי בין יתר הקבוצות שיש להם אותו מאזן.

איזה גשם יורד פה בפאקינג קופיפי.

אתה רציני? מאזן פנימי בתוך הבתים? מה הפאקינג קשר?

מילא מאזן פנימי בין כל הקבוצות עם אותו מאזן אבל לדחוף גם לכאן את הבתים?

גם תום מזיין לך את הפלייאוף וגם גשם בקופיפי?

זה לא השבוע שלך חביבי.

גם תום מזיין לך את הפלייאוף וגם גשם בקופיפי?

זה לא השבוע שלך חביבי.

not my decade

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר