עמר, יא חרא, אני לא נרגע מההצגה של ההתקפה שלך הלילה

יא קקי נוזלי

כשעומר היה נגדי בשבוע השלישי של העונה אמרתי שהוא מועמד ראוי לשיחזור הזכיה, אני לא חוזר בי.

כשעומר היה נגדי בשבוע השלישי של העונה אמרתי שהוא מועמד ראוי לשיחזור הזכיה, אני לא חוזר בי.

נראה לי שהתוצאות שלו מדברות בעד עצמן

המניוק הזה עם  הג'יזס שלו מקבל השגחה פרטית א-לה-טיבו

כל טינופת שעולה על המאונד לפתע עלומת אור נגלית אליה ואומרת: חביבי אתה אצל סלע השבוע-אתה יודע מה זה אומר נכון?

תאמינו לי שלא חסר דוגמאות, רוצים? בכיף

לוקאס הרל, סנדי קופאקס של יוסטון- אצל עומר 40 נקודות שאר העונה? עוד 100 יעני 30% מהתפוקה השנתית

דרו האטצ'נסון AKA קלמנס 2012- אצל עומר 58 נקודות שאר העונה?עוד 80 40% מהתפוקה

וכמובן מר סיי יאנג בכבודו ובעצמו קייל קנדריק אצל עומר 53 שאר העונה?29!!(אצלי כמובן השבוע עם פתיחה כפולה הוא פינק עם מינוס 6) מה שכמובן אומר 65%!

ואם חלילה יקרה משהו לפיצ'ר (אולי החמיץ מיסה או אכל בשר ביום ראשון) יקום איזה מחבט אלמוני וירצה את אדונו

אבל לא לקבור את קיסר באתי אלא להללו

שיש את זה אז יש את זה

מסכים לגמרי.

עומר מנג'ר פנטסי בחסד ואני לא רואה שום דרך שהוא לא לוקח אליפות השנה.

ואם חלילה יקרה משהו לפיצ'ר (אולי החמיץ מיסה או אכל בשר ביום ראשון) יקום איזה מחבט אלמוני וירצה את אדונו

זה בדיוק המשפט שמסכם. הדרעק הזה העלה איזו עגלה מאנהיים שמתה לו על הגבעה באינינג הרביעי מהתייבשות. אז מה קרה? אראמיס דופק 15 נקודות, ברנדון פיליפס 10 וטשיירה נותן את המנה היומית. וזה בערב שבו ג'יי איי האפ שלי (אני מתבייש להגיד, אבל הוא אכן אצלי) מביא ניצחון וכריס "הול אוף פיים" פרז דופק סייב (שמזל שלא ראיתי בלייב).

אולי זאת הסיבה שהפורום פנטזי נחלש

הוא פשוט עבר מהמקום בו מתבכיינים או שמחים לאיד לפורום הערצה לפועלו של עומר

או במילים יותר פשוטות הפורנו שעומר רואה שאישתו נוכחת

אני קורא ולא מאמין

פשוט לא מאמין

אנשים צרי עין, חלשי אופי, אפילו הייתי אור

בכיינים!

הקבוצה שלי היא בושה לפנטזי. בזיון. עלבון. סרחון בינלאומי.

מה זה אומר עליכם?

מסכים לגמרי.

עומר מנג'ר פנטסי בחסד ואני לא רואה שום דרך שהוא לא לוקח אליפות השנה.

ציפורי הקבוצה שלך הרבה יותר טובה משלי.

זה רק עניין של זמן לצערי.

זה בדיוק המשפט שמסכם. הדרעק הזה העלה איזו עגלה מאנהיים שמתה לו על הגבעה באינינג הרביעי מהתייבשות. אז מה קרה? אראמיס דופק 15 נקודות, ברנדון פיליפס 10 וטשיירה נותן את המנה היומית. וזה בערב שבו ג'יי איי האפ שלי (אני מתבייש להגיד, אבל הוא אכן אצלי) מביא ניצחון וכריס "הול אוף פיים" פרז דופק סייב (שמזל שלא ראיתי בלייב).

רוזנטל תתבייש לך emo_21.png

האיש בבית חולים. מחובר לאינפוזיות - ואתה רוקד לו על הדם????

לא ציפיתי ממך

בנזונה גם הביא מינוס וגם בזבז פתיחה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ספורט אמריקאי - משחקי פנטזי וניחושים
בחר
בחר